Калькулятор дохідності Ripple (XRP)

З ростом курсової вартості валютою XRP зацікавилися не лише інвестори, компанії і банки, а й прості Майнер. Останні для роботи використовують процесори, ферми на відкритих, Асіка, які здійснюють математичні розрахунки і дозволяють формувати нові блоки в ланцюзі блокчейн.

Створити елемент ланцюга винагороджується системою, а отриману премію учасники ділять між собою (за участю в пулі) або забирають собі (при соло-видобутку). Розглянутий підхід є актуальним для всіх криптовалюта на blockchain. Але Майнер не працюють «наосліп» — вони використовують програму для розрахунку ефективності видобутку монет. На тлі популярності XRP у них виникає інше питання — які калькулятори прибутковості Ripple використовувати. Наскільки актуальні такі програми для Ріппла? У чому їх особливості? Ці та інші нюанси розглянемо докладно.

Чому калькулятор Майнінг не актуальний для Ripple?

Абревіатура Ripple і інших популярних криптовалюта на екрані ноутбука

Віртуальна валюта Ріппл з’явилася в 2012 році, а її розробником є ​​компанія OpenCoin, яку згодом перейменували в Ripple Labs. Метою керівників було створення нового інструменту, що забезпечує швидкий обмін між учасниками транзакції, що знаходяться в різних країнах. Результатом зусиль стала глобальна система, що дозволяє виконувати розрахунки з мінімальною комісією і без затримок за часом.

Незважаючи на той факт, що Ріппл називається криптовалюта, він має мало спільного з іншими віртуальними монетами. Біткоіни, Лайткоін і інші монети побудовані на технології блокчейн, а в основі XRP лежить консенсус між учасниками. Особливості системи:

 1. Наявність шлюзів. Система складається з безлічі вузлів, що представляють собою компанії, банки або приватних інвесторів, що мають можливість проводити операції в мережі. Вузол приймає гроші від учасників, після чого передає борги в розподілене реєстр кріптовалютной мережі. Як правило, при здійсненні угоди шлюз перевіряє клієнта, його національність, адреса та інші параметри. До популярних вузлів варто віднести Ріппл Фокс, Бітстемп, Гейтхаб і інші.
 2. Необхідність довіри. Щоб угода відбулася, користувачі повинні вірити один одному. При відсутності прямих довірчих відносин система самостійно підбирає відповідні вузли для виконання безпечної угоди.
 3. Висока швидкість створення реєстру. У ролі вузлів можуть виступати будь-які компанії, банки або приватні особи, а на створення нового реєстру йде 2-3 секунди, що й обумовлює високу швидкість проведення транзакцій. Операція в мережі Ріппл — будь-яка правка, яка вноситься до реєстру і може впроваджуватися шлюзом. При цьому вузли домагаються консенсусу щодо набору операцій, які використовуються по відношенню до регістру.

В основі Ripple лежить розподілене протокол, що відрізняється відкритістю коду. Його завдання в забезпеченні швидких і операцій, які проводяться з мінімальною комісією. На 4 квітня 2018 року середня комісія дорівнює 0,0026 доларів за операцію. У інших віртуальних монет цей показник вище (наприклад, у біткоіни він становить майже 1 долар).

У реєстрі Ripple зберігаються відомості про всі проведені операції та користувачів. Робота будується на спеціальному протоколі RPCA, який забезпечує оновлення реєстру з періодичністю один раз в декілька секунд. Для надійності мережі копії таких записів знаходяться на спеціальних серверах, а взаємодією між ними здійснюється за допомогою шлюзів. Якщо людина планує провести транзакцію, він направляє гроші шлюзу за допомогою банківської карти або ЕРС, а після проводиться обмін на будь-які гроші.

Зі сказаного видно, що мережа Ripple має іншу структуру і не потребує Майнінг. Більш того, в 2012 році її творці випустили 100 мільярдів монет і заявили, що подальшу емісію не планують. Це означає, що добувати криптовалюта в звичному розумінні не можна, і калькулятор Ripple потрібен тільки з позиції обміну коинов на інші грошові одиниці. Але тут є виняток, на якому зупинимося нижче.

Платформа розроблена так, щоб число XRP поступово знижувався. Це досягається, завдяки наявності комісії рівної 0,00001 монету. Вона стягується при проведенні кожної операції, а після стягування відразу згорає. Таким кроком виробники вирішили відразу два завдання — поліпшили стабільність віртуальної монети (щодо курсової ціни) і захистили Ripple від спамерів. Крім того, для активації кожної адреси потрібно 20 монет, що зводить до мінімуму небезпеку злому системи. Будь-яка спроба виллється для зловмисника в серйозні витрати.

Відсутність Майнінг Ріппл обумовлено наступними особливостями:

 1. Індивідуальний принцип дії. Як зазначалося, в основі XRP розподілений реєстр, який відкритий для всіх учасників і призначений для фіксації проведених транзакцій. Іншими словами, це бухгалтерська книга, в якій вказані рахунки за здійсненими операціями. Учасники мережі не створюють блоки, тому видобуток XRP не потрібна. Для транзакції може застосовуватися будь-яка валюта. Якщо використовується XRP, угода має відображатися у вбудованому реєстрі, а у випадку з іншими грошима, в ньому відбивається тільки розмір боргу.
 2. Монети вже здобуті. Криптовалюта вже емітована (100 мільярдів монет) і розділена на дві частини — одна спрямована на ринок (35%), а решта залишилася на руках компанії. У грудні 2017 року 55 млрд монет заморожено на рахунку ескроу з тією умовою, що щомісяця на ринок буде виходити по 1 мільярду монет.
 3. Узгодження. В основі угоди лежить консенсус між відправником, одержувачем і проміжною точкою (платформою). У момент транзакції створюються коди, що відкривають доступ для проведення операції. Завдяки такій «конструкції», в Ripple можливе повернення вже проведеної операції. Після проведення операції мережу відправляє повідомлення учасникам про виконання переказу.

Наведених особливостей досить, щоб зробити висновок про неможливість Майнінг Ripple. Незважаючи на цей факт, віртуальна валюта користуються попитом. На 4 квітня 2018 року XRP закріпилася на третьому рядку по капіталізації з 20,082 мільярдами доларів. Курс віртуальної валюти дорівнює 0,51 USD. Незважаючи на значне зниження ціни Ріппла за три місяці 2018 роки (після різкого сплеску), експерти прогнозують зростання вартості монети вже в найближчі 3-4 місяці. Відповідно до їхніх прогнозів, до кінця 2018 року курс повинен вирости до 3-4 доларів.

Коли може знадобитися калькулятор Майнінг Ripple?

Малюнок з монетами Ріппл, калькулятором, грошима і банківською картою

Зі сказаного ясно, що видобуток XRP безпосередньо не здійснюється. Але існує альтернатива — непрямий Майнінг. Мова йде про роботу на хмарному сервісі з умовою видобутку BTC і виведення у вигляді Ripple. Як варіант — сервіс Eobot, за допомогою якого доступна непряма видобуток віртуальної монети. Для розрахунку ефективності знадобиться калькулятор Майнінг Ripple.

Для початку варто пройти реєстрацію, заповнити запропоновані поля, погодитися з умовою угоди і активувати обліковий запис за допомогою посилання на поштовій скриньці. Наступним кроком потрібно вибрати розділ хмарного Майнінг і придбати необхідні потужності.

Принцип Майнінг Ріппла наступний:

 1. Купуємо потужності на SHA-256 для видобутку біткоіни (як приклад).
 2. Накопичуємо віртуальну валюту на рахунку.
 3. Конвертуємо заробітні гроші в XRP і виводимо їх на гаманець.

Щоб почати видобуток (mining), потрібно вибрати пул і вказати шляхи доступу до нього. Майданчик знімає необхідну суму і приступає до роботи. Для виведення грошей потрібно вибрати віртуальну валюту (XRP), вказати адресу гаманця Ripple і суму, яку необхідно вивести.

Калькулятор XRP для розрахунку непрямого Майнінг

Значок Ріппл і калькулятор крупним планом

Щоб переконатися в ефективності Майнінг, використовуються калькулятор XRP — спеціальна програма, яка робить розрахунки на базі наступних параметрів:

 1. Період обчислень — день, місяць або рік.
 2. Швидкість Майнера (у випадку з хмарним Майнінг — обсяг куплених потужностей).
 3. Складність мережі.
 4. Премія за видобутий блок.
 5. Курс віртуальної монети на момент розрахунку.
 6. Потужність обладнання (актуально в разі застосування Асіка, ферми на GPU).
 7. Тариф за електроенергію (у випадку з хмарним Майнінг цей параметр не застосовується).
 8. Комісія пулу.

Після розрахунку можна отримати такі відомості:

 1. Період, за який можна окупити обладнання.
 2. Розмір чистого прибутку (без урахування додаткових витрат).
 3. Загальний дохід.

Відомі калькулятори прибутковості:

 • bitcoincloudmining.center;
 • kriptokurs.ru/kalkulyator-mayninga;
 • minergate.com.

Якщо непрямий Майнінг не влаштовує, можна отримати XRP іншими способами — придбати на біржовому майданчику, купити на одному з обмінних сервісів або здійснити пряму угоду з іншим користувачем мережі (поміняти XRP на іншу криптовалюта). Що стосується безкоштовної видобутку, тут доступні тільки крани — спеціальні сервіси, де можна заробити на перегляді реклами. При цьому розраховувати на дохід вище 5-6 доларів в місяць тут годі й говорити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector