Конференція по Ripple (XRP): питання і результати

Конференція по Ripple — захід, який спрямований на виявлення, обговорення і пошук вирішення проблем, що виникли в кріптовалютной індустрії в цілому, і в сфері розвитку Ріппл, зокрема. В ході форуму творці та ініціатори різних проектів виступають з доповідями та пропозиціями щодо майбутнього віртуальних монет. Крім того, фахівці діляться своїм баченням ситуації і пропонують ті чи інші рішення. На новинах по конференції і після неї можливі коливання курсу, що підтверджено недавнім заходом, проведеним восени 2017 року. Як такі збори можуть впливати на вартість криптовалюта? Які події плануються в майбутньому? Ці та інші нюанси розглянемо нижче.

Питання, які обговорюються на конференціях XRP

Доповідач на конференції по Ripple

За планами розробників вже в недалекому майбутньому криптовалюта Ріппл міцно увійде в банківську систему. Коли це станеться, передбачити важко, але тенденції зростання вже помітні. Так, на 28 лютого 2018 року криптовалюта XRP вийшла на третє місце за капіталізацією, зайнявши позицію після біткоіни і Ефіріума. Капіталізація Ripple перевищила позначку в 36 мільярдів доларів, і цей показник продовжує зростати.

Вигода проекту для банківських установ очевидна. Це спеціальний блокчейн, побудований на децентралізованої системи, що забезпечує швидкі транзакції в мережі і зниження витрат на здійснення переказів. Крім фінансових установ, криптовалюта буде корисна великим компаніям, платіжним системам і різним корпораціям.

початкові питання

Конференції XRP спрямовані на просування технології і її впровадження в банківську систему. За заявою розробників, за допомогою проекту вдається вирішити три завдання:

  1. Підвищити швидкість проведення транзакцій.
  2. Знизити витрати.
  3. Забезпечити стабільність проведення угод.

Відомо, що банківський переказ йде до 3-5 діб, а обсяг комісійних платежів протягом року досягає 1,5-1,7 трлн. доларів. В процесі обробки багато платежі анулюються, що створює невдоволення в середовищі користувачів. Творці Ripple запевняють, що нова технологія здатна усунути наявні недоліки. За своєю структурою вона краще блокчейна. Іншими словами, це майданчик, яка створена на базових принципах blockchain, однак вона має індивідуальну специфіку та особливості.

Ріппл дає можливість обміну фінансами між банками. Тож не дивно, що нову технологію часто порівнюються з SWIFT. На сьогоднішній день компанія співпрацює майже з сотнею великих банківських установ і платіжних сервісів.

Крім того, партнерами Ріппл Лабс вже є Чиказька товарна біржа, Майкрософт, Сіагейт і інші великі компанії. Офіси платформи відкриті і працюють у багатьох куточках планети, а саме в Австралії, Великобританії, США, Японії, Європі і навіть деяких країнах Африки. Явний поштовх до зростання з’явився в 2014 році, коли проект став частиною платіжної мережі Earthport. У той період вартість криптовалюта виросла в два рази (до 0,013 доларів за монету). Саме цей стрибок дозволив проекту обігнати Лайткоін.

Операції в мережі проводяться на базі «домовленості». Суть в тому, що сервіси аналізують отримані запити та відкидають ті, які завідомо неправдиві і не заслуговують на довіру. В процесі роботи гарантується виключення спаму від заявок з низьким рівнем довіри. За аналогією з blockchain тут є розподілене реєстр, який формується з невеликою періодичністю.

Проблеми сприйняття технології

Мета конференцій Ріппла і в тому, щоб донести людям особливості нового проекту. Важливо розуміти, що компанія і криптовалюта Ripple — різні проекти. На сьогодні фірмою розроблено та випущено кілька продуктів (крім XRP):

  1. xCurrent — призначена для зменшення ціни операцій, які проводяться клієнтами фінансових установ.
  2. xRapid — для підвищення ліквідності активів при проведенні різних транзакцій. Завдяки цьому сервісу, вдається використовувати віртуальну монету у вигляді проміжного платіжного інструменту.
  3. xVia — має розширений функціонал (в порівнянні з xCurrent) і дозволяє проводити операції не тільки клієнтам фінансових установ.

Криптовалюта XRP застосовується тільки в комплексі з xRapid. Ось чому на вартості віртуальних монет концентрувати увагу не потрібно. Що це означає? Якщо на конференції піднімається питання про появу нових клієнтів, які беруть участь в тестуванні продукції на основі блокчейна, мова йде про xCurrent або xVia, не пов’язаних з віртуальними монетами. Отже, позитивні новини майже не впливають на курсову вартість самої криптовалюта. Що стосується xRapid, інвестори ставляться до технології з побоюванням. Причина — висока волатильність віртуальних монет.

Якщо з якої-небудь причини криптовалюта різко знеціниться, це не призведе до катастрофічних наслідків для компанії — вона продовжить існувати, адже її продукція (ПО) не пов’язане з віртуальними монетами.

Тенденції до зростання

Останнім часом криптовалюта Ріппл показує помітний ріст. Ще 10 грудня 2017 року її курс становив 23 цента. Після цього ціна пішла вгору і досягла піку 7 січня 2018 роки (курс став 3,4 долара за одну монету). Згодом криптовалюта пережила значну корекцію і на 28 лютого 2018 року її курс знаходиться на позначці 0,91 долар.

Причиною зростання XRP стало кілька чинників:

  1. Підвищена увага до Bitcoin, що підвищило популярність альткоінов, в тому числі Ripple.
  2. Розвиток партнерської програми між Ріппл і Алі Експрес.

Крім того, XRP — альтернативна монета, яка найкраще підходить для впровадження в загальну економічну систему.

Коли проводилися конференції по Ripple, події в сфері криптовалюта

Конференція по Ripple 2017 го року

Восени 2017 року учасники програми проекту організували чергову конференцію, покликану обговорити поточні тенденції. Форум Swell зібрав багатьох фахівців, а в ролі організатора виступила компанія Ріппл. Місцем проведення конкуренції було обрано місто Торонто (Канада). При цьому учасники мережі завмерли в очікуванні новин, що стосуються криптовалюта і її розвитку. Але таким чи важливим виявилося подія?

Перші сплески ціни з’явилися в анонсі форуму на початку осені 2017 го. Після завершення конференції ринок ще більше активізувався, що призвело до зростання котирувань. Багато інвесторів були впевнені, що Swell пройде на території Азії, де розробники криптовалюта оголосять про старт роботи з великим консорціумом, до якого увійдуть великі банки Кореї і Японії. Планувалося, що такі новини приведуть до значного зростання активу. Але на практиці ніяких заяв щодо співпраці зроблено не було, а сам форум організували в Торонто. Цікаво, що при появі повідомлення про проведення конференції в Торонто ціна Ріппла знизилася на 20 відсотків.

Організаторами було оголошено, що в ролі лекторів виступить Бернанке (в минулому керівник Федерального резерву Сполучених Штататов) і Бернерс-Лі (творець WWW). Плани про участь у форумі підтвердили багато банківських установ. Крім того, до конференції проявили інтерес багато фахівців у сфері платежів, потенційні інвестори і звичайні користувачі.

Коливання ціни пояснювалися очікуванням того, що може статися на конференції, і які новини планують озвучити творці проекту. Були припущення, що розробники планують початок нових партнерських відносин з великими банками або реалізацію ще більш масштабних проектів. На практиці до початку конференції курс підскочив до 30 центів, після чого відразу стартував збут монет. Обсяги продажів досягли позначки в 1,1 мільярд доларів, що перевищило показники Ефіріума. Одночасно з цим криптовалюта показала надмірну волатильність.

По завершенню форуму вартість віртуальних монет змінилася, і опустилася до 20,8 центів. Як результат, капіталізація скотилася з 11 до 8 мільярдів доларів. Нагадаємо, що на 28 лютого 2018 року цей параметр становить вже 36,1 мільярд доларів.

Що в підсумку? На форумі не прозвучало жодних заяв, що стосуються майбутнього криптовалюта Ріппл і нових планів співпраці компанії. Єдиний важливий момент — повідомлення про участь в створенні Mojaloop (спеціального додатку, який має відкритий код, і призначеного для проведення операцій в місцях віддалених від банківських установ). Але навіть ця новина не привела до зростання котирувань.

В цілому, для періоду з кінця 2017 до лютого 2018 року в проекті Ripple відбулися наступні події:

Датаподіякурс
16.10.2017Конференція в Торонто.$ 0,27
01.11.2017Розміщення віртуальних монет на біржовому майданчику CoinRail.$ 0,19
06.11.2017Зустріч спільноти Ріппл в Південній Кореї.$ 0,20
11.11.2017Зустріч спільноти Ріппл в Токіо (Японія).$ 0,209
24.11.2017Розміщення віртуальних монет на біржовому майданчику Huobi Pro.$ 0,241
29.11.2017Розміщення віртуальних монет на біржовому майданчику GMO Coin.$ 0,268
15.12.2017Тест траншу між Кореєю та Японією.$ 0,763
11.01.2018Розміщення віртуальних монет на біржовому майданчику DMM Bitcoin.$ 1,93
26.01.2018Конференція в Сан-Франциско по Blockchain Connect.$ 1,23
30.01.2018Включення коинов на Bit Oasis.$ 1,23
01.02.2018Вихід на біржову площадку UPcoin.$ 1,045
07.02.2018Участь в саміті в Нью-Йорку за темою Yahoo Finance.$ 0,75
13.02.2018Партнерство з UAE Exchange.$ 1,045
15.02.2018Розміщення віртуальних монет на біржовому майданчику CoinField.$ 1,13
16.02.2018Початок партнерських відносин з Western Union.$ 1,13
21.02.2018Підключення нових фінансових установ.$ 1,04
22.02.2018Зустріч спільноти в Мексиці.$ 0,98

Питання і результати останньої Ріппл конференції

Учасники конференції по Ripple сидять в кріслах

Як видно з наведеної таблиці, остання Ріппл конференція проведена тиждень тому, в Мексиці. Це захід анонсувався мексиканської біржовим майданчиком Bitso задовго до самої події, а також рекламувалося підприємницьким центром Катапульта. Під час зустрічі головна увага приділялася переосмислення бачення розвитку продуктів, запропонованих організацією Ріппл. На форумі розглядався ряд прикладів використання XRP в майбутньому.

Активними учасниками форуму були В. Четто, Я. Нобікова і М.Фернандес. Саме ці особи вирішують питання, пов’язані з розвитком бізнесу і просуванням кріптовалютной технології Ріппл. Участь в конференції взяли і керівник Bitso. Вони розкрили особисте ставлення до проекту і поділилися планами по можливості інтегрування Ripple на майданчику обміну віртуальних монет.

На форумі відзначалося, що конференція зацікавила мексиканське співтовариство, що обумовлено співпрацею Ріппла і Біско, а також успішним просуванням компанії Ripple на кріптовалютном ринку в 2017-му році. В результаті зустрічі учасники змогли роз’яснити питання, що стосуються подальшого просування віртуальних монет на території Латинської Америки.

На конференції з’явилися припущення про майбутнє появу криптовалюта Ріппл на біржовому майданчику CoinBase. На даний момент офіційного підтвердження в підтримці криптовалюта біржовим майданчиком поки немає, але шанси високі. Чутки про включення Ріппл з’явилися ще на початку 2018 року, але за фактом була активований тільки підтримка біткоіни Кеш.

Окремо наголошувалося початок партнерських відносин між компанією Ripple і Western Union, а також іншими великими компаніями і банківськими установами. Крім того, важливою новиною стало оформлення договору з SAMA (валютне управління Саудівської Аравії).

Існує думка, що будь-який успіх в переговорах з великими партнерами повинен призводити до зростання курсової вартості. Вище вже зверталась увага, що у випадку з XRP така залежність не простежується. Це видно і по графіку криптовалюта за останні місяці. Крім того, протягом трьох років з 2016 до початку 2018 року було оформлено безліч проектів і жоден з них не застосовує технологію XRP. Як правило, вони використовують іншу технологію, про яку згадувалося раніше — xCurrent. Що стосується токенов, вони застосовуються тільки в xRapid.

Ще недавно до віртуальної монеті Ріппл багато хто ставився без ентузіазму. Вважалося, що вона навряд чи може підібратися до лідерів і тим більше не виявиться в трійці кращих криптовалюта. Але наміри і дії компанії підтвердили, що майбутнє XRP вельми райдужне. До кінця 2018 року вартість віртуальних монет повинна досягти позначки в 10 доларів (при реалізації позитивного прогнозу). Що стосується реальних припущень, тут озвучуються цифри в 4-5 доларів за одну монету. Одне можна сказати точно — криптовалюта привертає інтерес і буде прогресувати в майбутньому. При цьому інтерес викликає не тільки XRM, але і сама технологія Ripple.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector