Як поповнити Ripple-гаманець — покроковий переклад

Ймовірно, ви вже створили гаманець Ripple (XRP), залишилося його поповнити, ми розповімо, як покласти монету на Ріппл гаманець. Основних варіантів два: покупка Ріппл через обмінники або обмін на біржі. Можна, звичайно, зробити і приватний обмін — це буде найшвидший і вигідний спосіб. Але він підходить тільки в тому випадку, якщо у вас є такий друг, приятель, з яким ви можете довіряти. Ми розглянемо варіант з обмінником і з біржею.

Вибір обмінного сервісу для поповнення Ріппл-гаманця

Моніторинг обмінників Ріппл

Знайти відповідний обмінник, щоб поповнити Ripple-гаманець ви можете через сервіси моніторингу. Їх існує багато, ось список найкращих:

 • BestChange ru;
 • MonitorWM ru;
 • MonitorKursov com;
 • BestKurs.com.

Всі вони працюють за одним і тим же принципом. Вибираєте валюту, яка у вас є, в лівій колонці, а в правій відповідно, вказуєте Ріппл. Вибір можливостей великий: XRP продають і за фіатние гроші (рублі, гривні, долари, євро), і за електронні (Яндекс.Деньги, Вебмані, Ківі). Є обмінники, які працюють з банківським і фінансовим перекладами, картами Visa / Mastercard і навіть готівкою.

Як тільки ви виберете потрібний спосіб обміну, праворуч з’являється список обмінників, які його підтримують. Вони розташовані в порядку убування вигідності курсу, тобто вгорі знаходяться сервіси з найкращим для покупця курсом. Усі пропоновані обмінники проходять перевірку, і їм зазвичай можна довіряти, але не завадить прочитати відгуки про роботу обраного сайту на тих же сервісах моніторингу. Обдурять вас навряд чи, але швидкість обміну може бути різна. Дивимося також на суму резерву — якщо у вас велика сума, то у обмінника може не виявитися досить кріптомонет, щоб зробити обмін.

Поповнюємо гаманець Ріппл за рублі Ощадбанку

Купівля Ріппла за рублі через Ощадбанк на Бестчендже

У лівій колонці вибираємо Сбербанк, в правій — Ріппл, отримуємо список сервісів для обміну. Самий верхній має більше 100 позитивних відгуків і має в своєму розпорядженні достатню суму резерву. Переходимо по посиланню і відразу потрапляємо на калькулятор, який нам порахує, скільки монет ми отримаємо за наявні гроші. Так, щоб купити 100 XRP нам потрібно мати 5000.924 рублів. Заповнюємо чекбокси з номером своєї карти Ощадбанку і адресою Ріппл. Останній починається з букви «r», а знайти його ви можете в інтерфейсі свого гаманця.

Після того, як ви заповните всі поля (треба також вказати ПІБ, email і телефон) і натиснете кнопку «Продовжити», сервіс автоматично переправить вас на сторінку оплати рублями Ощадбанку. Зробити це потрібно протягом 30 хвилин, інакше ваша заявка буде анульована. Як тільки оператор (обраний нами сервіс працює в ручному режимі) побачить, що оплата прийшла, він перерахує кріптомонети на ваш гаманець Ріппл.

Аналогічно відбувається операція обміну і на інших сервісах — досить просто і швидко. У наведеному прикладі сервіс попереджає, що операція може зайняти до 15 хвилин. Насправді, звичайно вистачає і 5 хвилин. Є також сервіси, що працюють в автоматичному режимі, там обмін відбувається практично миттєво. Як працює обмінник, зазначено на сервісі моніторингу — ви відразу обираєте такий, який вам потрібен.

Обмінники зручні тим, що легко знайти навіть самий екзотичний платіжний спосіб — варіантів багато. Для своїх постійних клієнтів такі сервіси часто надають непогані знижки. Комісія за обмін також різна — щоб не вираховувати її, вам і пропонується калькулятор, який відразу відображає одержуване кількість кріптомонет за ваші гроші. Де ця кількість буде більше, туди ми і підемо за інших рівних умов. Далі ми дізнаємося, як купити Ріппл на кріптовалютной біржі.

Як поповнити Ріппл гаманець на біржі?

Бірж існує багато, ось список найпопулярніших:

 • Binance;
 • HitBTC;
 • EXMO;
 • LiveCoin;
 • Poloniex;
 • Kraken;
 • Bitfinex;
 • Bittrex.

Все біржі надійні і працюють за однаковим алгоритмом. На просторі СНД популярна біржа EXMO через російськомовного інтерфейсу, що багатьом спрощує роботу. Коли вже з’являється досвід, можна переходити і на англомовні ресурси, оскільки принцип роботи скрізь однаковий.

Купівля 100 XRP на біржі EXMO

Поповнення Ріппл-рахунку на EXMO

Щоб наочно продемонструвати, як поповнити Ripple, пройдемо всі кроки для покупки 100 XRP на біржі EXMO:

 1. Переходимо на сайт біржі і реєструємося. Знадобиться придумати і ввести логін і пароль, а також вказати реальну електронну пошту. Відразу після активації облікового запису за посиланням з листа потрапляємо на біржу і заходимо у вкладку «Гаманець». Перед нами відкривається список доступних кріпто- і фіатних валют. Вибираємо XRP і натискаємо кнопку «Поповнити».
 2. Натискаємо на кнопку «Згенерувати адреса» і отримуємо адресу свого Ріппл гаманця на біржі EXMO. З нього ви зможете вивести коін на свій холодний, десктопний, онлайн або мобільний гаманець Ріппл, якщо в цьому буде необхідність. Для тих, хто отримує прибуток, беручи участь в торгах, зберігання XRP на біржі — найбільш підходящий варіант. Крім адреси Ріппл, генерується ще Destination tag. Він знадобиться при виведенні Ріппл з біржі на свій гаманець. Обидва ці коди (адреса Ріппл і Destination tag) скопіюйте в текстовий файл і збережіть на комп’ютер.
 3. Далі заходимо у вкладку «Торги» і вибираємо зі списку валют XRP. Потрапляємо на сторінку з допустимими до обміну на Ріппл парами і бачимо, що його ми можемо купити за біткоіни, долари і рублі. Нижче під графіком є ​​калькулятор обміну. Також пропонується можливість купити по ринку або по ліміту. Якщо ви не збираєтеся займатися спекуляціями на біржі, то вибираємо перший варіант і купуємо по ринку. Калькулятор порахував, щоб купити ті ж 100 XRP, нам знадобиться мати на рублевому гаманці EXMO 4526,54 рубля. Начебто істотно менше, ніж в обміннику, але радіти рано, тому що ми ще не поповнювали рублевий баланс на біржі, а за це також стягується комісія. Для поповнення біржового рахунку в рублях повертаємося у вкладку «Гаманець» і вибираємо RUB і «Поповнити». Перед нами з’являються все способи поповнення рублями, які доступні на біржі EXMO. Це можна зробити за допомогою платіжних систем: AdvCash з комісією 10%, MoneyPolo з комісією 5%, Payeer 10%, OKPay 3%. Максимум для одноразового поповнення скрізь однаковий — 50 000 рублів. Щоб поповнити рублевий баланс на суму 4526,54 рубля, нам знадобиться трохи більше: 4526,54: 0,97 = 4666,536 рублів. Це для системи OKPay, де береться комісія в 3%. Для інших треба ділити відповідно на 0,95 або на 0,9. Але і це ще може бути не остаточна сума, оскільки комісію знімає і банк або електронна система, де зберігаються рублі. Наприклад, Вебмані стягує комісію з усіх платежів 0,8%, банки зазвичай беруть 1%. Таким чином, кінцева сума, за яку ми можемо купити 100 XRP ще трохи збільшиться, але вона все ж залишається істотно менше, ніж при поповненні через обмінник. Правда, якщо ви захочете перевести кріптомонети на свій холодний гаманець, за це також буде стягуватися комісія, але все одно це виявиться вигідніше, ніж міняти рублі на Ріппл через обмінник.
 4. Вибираємо платіжну систему, наприклад, OKPay, вводимо суму округлено 4700 і натискаємо на кнопку «Поповнити баланс». Нас автоматично перекидає на сайт OKPay, який пропонує різні варіанти оплати, в тому числі платіжні карти, електронні гаманці, оплату біткоіни і інші способи.
 5. Щоб вивести XRP з біржі на свій гаманець Ріппл, знову ж заходимо у вкладку «Гаманець», «Вивести». Вказуємо адресу гаманця і Destination tag, а також суму для виводу. Біржа EXMO стягує комісію 0,02 XRP за висновок, максимальна сума для виведення 100 000 XRP, мінімальна 25 XRP.

Поповнення Ріппл-рахунку на EXMO через OKpay

Давайте подивимося тепер, які дії потрібно виконати з Ripple Desktop Wallet, як поповнити гаманець, щоб зберігати монети не на біржі, а на своєму комп’ютері.

Десктопний Ripple гаманець — як зробити переклад і де отримати адресу

Якщо ви вже створили, але ще не поповнювали свій десктопний гаманець, він поки не активний. Єдине, що нам потрібно зробити зі сховищем — це з’єднати його з мережею. Сам адресу, яку ви будете вказувати в подальшому для поповнення, знаходиться справа вгорі.

Програма попереджає, що гаманець стане активним тільки тоді, коли ви покладете на нього мінімум 20 XRP. Це свого роду абонплата — на відміну від біткоіни і інших коинов, зберігання Ріппл платне. Як тільки ви купите XRP в обміннику або на біржі, вказавши адресу гаманця для виведення, ви зможете перевірити виконання перекладу у вкладці Balance.

Як перевести Ripple на гаманець іншого користувача?

Ми вже розібралися, як можна купити четверту за капіталізацією криптовалюта. А також дізналися, як поповнити рахунок Ripple на своєму гаманці. Щоб відправити коін на чужій гаманець, вам потрібно знати XRP адресу одержувача.

 1. Заходимо у вкладку Send гаманця (повинен бути в онлайні).
 2. Заповнюємо буквено-цифровий код адреси одержувача.
 3. Вказуємо суму.
 4. Натискаємо кнопку Send.

Надіслати монети ще простіше, ніж їх отримати. Цю операцію вам потрібно буде виконати, якщо ви захочете, наприклад, обміняти Ріппл на іншу криптовалюта або на фіатную валюту через обмінник. Якщо Ріппл зберігається на біржі, то всі операції відбуваються всередині неї і звертатися до вашої деськтопной версії необхідності не буде.

Ми дізналися, як поповнити Ripple гаманець через обмінник і біржу. Другий варіант трохи вигідніше, але доставляє більше клопоту для тих, хто не дуже дружить з інтернет-покупками, хоча нічого особливо складного тут немає. Врахуємо також те, що курс обміну на біржі змінюється дуже швидко — можна вгадати для себе ще більш вигідний. Обмінники, як правило, не поспішають змінювати котирування відповідно до поточного на біржі, особливо, в невигідну для себе сторону.

До плюсів біржі віднесемо також великий вибір криптовалюта для обміну, в той час як в обмінниках можна зустріти тільки найпопулярніші криптовалюта. Комісії на біржі також менше. Єдиний недолік — незвичний і складний для новачків алгоритм обміну. Але це тільки в перший раз, далі робота з біржею не доставляє ніяких турбот.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector