Як купити за Вебмані Ripple: чому саме ця криптовалюта

Мало не пришестя

Уявіть собі, що ви живете в світі, де люди досліджують космос, занурюються на сотні метрів під воду, планують політ на Марс і розробляють підводний тунель через Тихий Океан. Але при всьому цьому відправляють гроші в іншу країну не швидше трьох днів і платять за цю послугу 15% від суми транзакції.

Вам здається, що це просто неможливо при такому розвитку науки? Хочете сказати, що при подібних дослідженнях гроші повинні передаватися в перебігу декількох секунд? Ви маєте рацію, сьогодні так і є. З невеликими нюансами, але все-таки це можливо.

А ось ще 6 років тому все жили саме в тому самому світі. Світі, де люди створюють віртуальну реальність максимально схожу на справжню, розробляють купу альтернативних джерел енергії, будують острова з переробленого сміття, але не знають, як відправити гроші без великих витрат менш ніж за хвилину.

Ситуацію виправило поява платформи Opencoin, пізніше перейменованої в Ripple. Проект, завданням якого стало саме поліпшення системи міжнародних переказів. Творці поставили за мету не просто вдосконалити процес транзакцій, а заснувати мережу, яка дозволить здійснювати операції за лічені секунди при мінімальному споживанні енергоресурсів.

Перемога над усіма

Платформа стала кращою в своєму роді, а саме — в кріптовалютном. Завдання всіх подібних проектів як мінімум частково полягає якраз в забезпеченні швидких і дешевих перекладів. Однак всі платформи (за винятком двох-трьох) до і після Ripple залишилися далеко позаду за всіма показниками.

Біткоіни свої позиції здав дуже давно, Ефіріум також дуже далекий від досконалості Ріппл. Монери, Лайткоін, біткоіни Кеш і багато інших відомих криптовалюта залишаються позаду в плані якості транзакцій. Лише такі проекти, як Dash, NEM або Stellar можна ставити в один ряд з Ripple.

Саме тому при виборі мережі для міжнародних переказів однією з перших потрібно розглядати саме останню. Успіх Ріппл доведений не тільки словами, а й підтверджено фактами інтеграції мережі великими фінансовими організаціями з усього світу.

Хто додав?

Думаєте, що не так серйозні банки почали співпрацювати з Ripple Labs? Чи вважаєте, що це спроба реклами і не більше? У такому випадку, ви помиляєтеся. По-перше, рекламувати цей проект вже не має сенсу, оскільки він заслужив своє ім’я. По-друге, його продукти дійсно інтегровані відомими банками.

Наприклад, MUFG Bank, який сьогодні входить в топ-5 банків світу за величиною вкладів, підключив блокчейн Ripple до своєї системи і успішно використовує його для своїх операцій. Керівництво установи відгукується про проект, як про один з кращих, особливо на тлі інших сервісів, які не грунтуються на блокчейне.

Щоб не розглядати кожен банк окремо, перерахуємо лише найвідоміші з усього списку. До таких відносяться Santander, Standard Chartered, Credit Agricole, Канадський імперський банк торгівлі, Національний банк Саудівської Аравії, American Express і багато інших.

Все ще сумніваєтеся? Або вам здається, що це чисто для піару? Але ж банкам немає сенсу інтегрувати збиткову систему. Проте, якщо ви все ще сумніваєтеся, то варто розглянути причини такого співробітництва.

Чим гарний Ріппл

Швидкість. Те, з чого починалося обговорення проекту. Сьогодні транзакції в цій мережі можна вважати найшвидшими в світі (за винятком Visa і Mastercard, які мають такі ж показники). На переклад не йде більше 8-ми секунд, а при ідеальних розкладах потрібно лише 4. Це досить швидко?

Вартість. В даному випадку проект безперечно кращий. Біткоіни, Ефіри й навіть монери тут можна навіть не брати до уваги. Краще порівнювати з показниками таких платформ як Cardano, EOS або NEM, оскільки вони можуть конкурувати. Тим не менш, вони все ще відстають. Адже за транзакцію в мережі Ripple потрібно платити лише 0.00001 XRP, що набагато менше 1 цента.

При цьому, зазначена сума фіксована і підвищується тільки для конкретної адреси, якщо з його боку помічені якісь підозрілі дії на кшталт атаки на мережу. Власне кажучи, комісія в Ріппл призначена для захисту, ніж для оплати послуг.

Пропускна спроможність. З масштабністю вже давно не справляється біткоіни. Його форк, біткоіни Кеш, відчуває себе краще, але при великих навантаженнях також з’являються затримки, через що зростає та сама комісія. Ripple в цьому плані далеко попереду і може обробити близько 1500 транзакцій в секунду.

Visa, звичайно, здатна на 50 000. Проте, сьогодні в її систему просто не надходить понад 2000 запитів. Згодом це число збільшиться. Але і в Ripple Labs люди не сидять на місці. Власне кажучи, вони заявили, що хочуть досягти якраз показників Visa і знають, як це зробити. Потрібно лише почекати.

Безпека. Приватний блокчейн з наявністю центрального сервера і підтвердженням через довірені вузли. Відсутність Майнінг — значить немає атаки 51%. За 6 років платформа не постраждала ні від однієї спроби покласти систему. Більш того, при атаках не було навіть мінімальних збоїв. Захист справляється на ура.

Чим поганий Ріппл

Звичайно, не існує ідеальних розробок. В цьому плані ви матимете рацію. Цей проект також, як і інші має недоліки. І багато банків про них говорять, адже вони хочуть домогтися ще більшого якості. Адже від цього залежить довіра їх клієнтів.

Приватність. Ріппл є захищеним реєстром, однак наявність централізації виключає факт анонімності. Звичайно, ніхто не розголошує персональні дані або інформацію про акаунти користувачів. Все це тримають у найсуворішому секреті. Проте, факт зберігання відповідних даних на сервері трохи відлякує.

Масштабованість. Так, вам не здалося. Цей фактор можна розглянути як з боку позитивної, так і негативної. Давид Шварц, головний директор безпосередньо по блокчейну Ріппла зізнався, що проект має деякі проблеми. Поки що вони не грають ролі, оскільки ще немає навантаження в 1500 транзакцій в секунду.

Але все може змінитися в один день. Наприклад, таким може стати конференція Swell, на якій можуть оголосити про якомусь новому продукті. Або ж на підвищення навантаження може вплинути співпрацю з новою хвилею фінансових організацій. Шварц заявив, що платформа не готова до різких змін, а значить в цьому можна знайти недолік.

Відсутність гаманця. Більшість розробників відомих криптовалюта створили власні гаманці. Завдяки цьому користувачі можуть завантажити офіційний додаток і не боятися за ненадійний код. Але користувачі Ріппл змушені шукати сховище в інших місцях. Відповідно, витрачають на це свій дорогоцінний час.

Чи потрібна покупка?

Ви вже задумалися, а чи варто купувати Ripple, якщо стовідсотково надійного сховища немає? То чи варто розуміти, що навіть локальні гаманці не можна назвати повністю захищеними. Вони просто трохи краще, оскільки розроблені тією ж командою, яка добре знає свій проект.

Однак, багато надійних компаній-постачальників кріптовалютних гаманців додали Ріппл в свій список. Серед таких можна виділити Jaxx, Gatehub, Exodus, а також апаратні сховища Ledger і Trezor. Тому можна знайти досить безпечне середовище. Якщо ви зацікавлені в XRP, то вибирайте один з цих гаманців і сміливо купуйте токени.

Чому варто купувати через Webmoney

Як вже говорилося, основним способом оплати сьогодні обрана електронна платіжна система Webmoney. Чому вона? Тому що проект існує вже 20 років і за цей час заробив хорошу репутацію. Безліч користувачів Всесвітньої Павутини, особливо на теренах СНД, мають повноцінні акаунти на Вебмані.

Крім того, до неї можна прив’язати карти Visa / Mastercard або рахунки Easypay, Qiwi і Yandex Money, що значною мірою знижує подальше проведення платежів, включаючи покупку криптовалюта. Вебмані, як і Ripple, також націлений на поліпшення якості міжнародних переказів.

Проекти трохи схожі між собою, проте працюють в різних областях. XRP є криптовалюта і створений для поліпшення банківської системи. Вебмані не має своїх токенов і прив’язаний до реальних грошей, а також працює як окрема платіжна система.

Проте, для російського користувача вона є однією з кращих для розрахунку за покупку Ріппла. Комісія буде набагато менше, ніж при використанні інших сервісів. Крім того, можна бути повністю впевненим у безпеці транзакції, а значить і в збереження коштів.

Як купити

Незалежно від системи розрахунку, а також криптовалюта на покупку, існує три способи придбання цифрових грошей:

 • на біржі;
 • через обмінник;
 • з рук.

Таке обмеження зумовлене все ще неповної інтеграцією криптовалюта в світову фінансову систему. Багато хто до цих пір про них навіть не чули, а тому створення більшої кількості способів є недоцільним. Проте, навіть цього сьогодні більш, ніж достатньо.

обмінники

Взагалі, онлайн сервіси для обміну валют існували задовго до криптовалюта. Поява цього ринку лише спровокувало додавання найпопулярніших проектів в список. Завдяки цьому і можна купити Ріппл через Вебмані.

Щоб не обтяжувати довгим вибором і порівнянням сервісів, можете відвідати моніторинг обмінників Bestchange або okchange. Ні, це не реклама, просто зазначені майданчики надають найбільш достовірну і повну інформацію. Крім того, в порівнянні з іншими прогнозами, вони відсівають нечесні сервіси.

Коли знайдете відповідний варіант, то в графі «Віддам» потрібно вибрати Webmoney, а в графі «отримаю» — Ripple. Вкажіть суму покупки і номер кріптовалютного гаманця. Надішліть необхідну кількість коштів на адресу Вебмані, який буде вказаний на сторінці обмінника. Після обробки заявки ви зможете отримати свої маркери.

переваги:

 • швидкість;
 • простота;
 • відсутність комісій (або дуже низькі);
 • немає реєстрації;
 • велика різноманітність сервісів.

недоліки:

 • занижений курс;
 • обмежений валютний резерв;
 • обмеження по сумі транзакції;
 • іноді — наявність прихованої комісії (про це зазвичай можна дізнатися з відгуків).

біржі

Кріптовалютних бірж в мережі досить багато, і більшість з них мають в списку торгову пару Рубль-Ріппл. Але оскільки мова йде конкретно про Вебмані, то як приклад варто взяти власну площадку цієї системи, яка називається INDX. Якийсь час вона була заморожена, але поява кріпторинка дозволило відновити роботу.

Якщо у вас є акаунт на Вебмані (а він є, оскільки мова йде про придбання XRP через цю систему), то для входу потрібно лише ввести логін і пароль від свого гаманця. Далі необхідно перейти у вкладку «Огляд зовнішніх ринків». У списку знайдіть майданчик з найкращим для вас курсом і купіть на ній токени.

Потім потрібно зайти конкретно на ту біржу, яка була обрана на INDX. Відкрийте там гаманець з XRP, скопіюйте адресу отримання, після чого поверніться на INDX. Вставте номер гаманця і підтвердіть операцію. Коли монети будуть зараховані, то на вашу поштову адресу прийде відповідне повідомлення.

Так, цей спосіб досить закручений, однак вона дозволяє вибрати найоптимальніший курс серед усіх майданчиків, які торгують Ріппл за Вебмані. Більш того, такий він надійніший, оскільки використовується сервіс безпосередньо від розробників Webmoney.

прямий розрахунок

Найризикованіший варіант. Навіть не варто пояснювати чому. Зайдіть на форум Bitalk (найвідоміший в кріптовалютном співтоваристві) і знайдіть там теми з продажу криптовалюта. Зв’яжіться з користувачем, який продає XRP за Вебмані. Або просто знайдіть торговця Ripple і домовтеся про розрахунок через цю систему.

Обговоріть з ним всі умови угоди. Після цього уважно вивчіть всі фактори, які можуть вказати на чесність користувача. Серед таких може бути його репутація на форумі, частота відвідування теми, кількість відгуків під його постом, манера спілкування під час затвердження умов.

Проведіть операцію. Найкраще розділити її на кілька частин. Так, в разі обману ви не втратите відразу всі. В кінці переконайтеся, що на балансі є обумовлену кількість XRP.

Як ви розумієте, будь-яких гарантій тут немає. Варто покладатися лише на власну вправність, удачу і уважність. Якщо сумніваєтеся, то краще скористатися одним з двох попередніх способів.

На цьому все. Якщо знаєте ще якісь варіанти, або серед зазначених можете запропонувати хороший сервіс, то все в увазі. Вдалих вам угод і до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector