Як Майні Dash на процесорі?

Майнінг Dash на процесорі — це організований обчислювальний процес розшифровки 16-значних цифрових блоків криптовалюта. Однак хочемо відразу зробити застереження: в теорії даний алгоритм виглядає простим і перспективним, однак на практиці може виникнути багато труднощів. У 2018 році видобуток Dash на процесорі — нерентабельне заняття.

Як відбувається Майнінг Dash на процесорі?

Монета з емблемою криптовалюта Dash

Крок №1. Придбайте потужне обладнання, яке за своїми технічними специфікаціями зможе за одну секунду обробляти безперервні потоки 16-значних чисел. У 2018 році найбільш продуктивним вважається Майнінг Dash на Інтел або процесорі AMD.

Крок №2. Встановіть на ПК операційну систему Linux. Вона дозволяє вимкнути всі допоміжні операції і повністю адаптувати процесор під Майнінг криптовалюта Dash. Якщо встановити Linux не виходить — завантажте Windows 10. Продуктивність буде нижче, проте суттєвої різниці ви не помітите.

Крок №3. Скачайте, встановіть і налаштуйте кріптовалютний гаманець:

  • після завантаження виберіть для гаманця те місце на жорсткому диску, на якому буде знаходитися ваша майбутня ферма для Майнінг;
  • проведіть синхронізацію доданого гаманця з мережею;
  • отримаєте спеціальну адресу, який дозволить розпочати роботу.

Крок №4. Виберіть і завантажте програму (CPU Miner), яка буде контролювати весь процес Майнінг на вашому процесорі. Потрібно розуміти, що не всі сервіси мультивалютні і мають в своєму резерві монети Dash.

Крок №5. Після всієї підготовчої роботи запустити завантажувальний документ (bat-файл). У ньому міститиметься вся технічна інформація, що стосується запущеного процесу Майнінг.

Чому Майнінг Dash на процесорі не може принести прибуток?

Малюнок двох осіб, які видобувають кирками монету Dash

У листопаді 2017 року майнер Олексій Надёжін опублікував звіт прибутковості і показав, що Майні Dash невигідно. Розрахунок був зроблений при курсі 551 $ за монету, а процес Майнінг організовувався на відеокарті. Користувач отримав збиток і не зміг окупити витрати.

У 2018 року навіть бюджетні відеокарти за рівнем продуктивності перевершують потужні процесори. І хот вартість Dash виросла до 1000 $, це не сильно відбилося на її рентабельності її видобутку. В майбутньому у системи є всі передумови для зростання. А враховуючи, що складність видобутку з часом тільки підвищується, то на Майнінг на процесорах — абсолютно безперспективний.

22 січня 2018 року монета Dash займає 12-е місце в загальному кріптовалютном рейтингу і торгується на рівні 750 $. Приватному інвестору Майні при таких умовах нерентабельно: отриманий прибуток не зможе перекрити витрати на обладнання і електроенергію.

Розташування електронної валюти Dash в списку найбільш популярних цифрових активів
Місце монети Dash в загальному кріптовалютном рейтингу

Ціна однієї монети Dash
Вартість Dash станом на 14.01.2018 року

Якщо вас цікавить видобуток монет Dash, зверніть увагу на хмарний Майнінг. Це більш простий, дешевий і ефективний варіант. Якщо вас цікавить тільки CPU Miner — звертайте увагу на маловідомі криптовалюта з невеликим об’ємом капіталізації.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector