Прогноз криптовалюта Dash на 2018: зростання або падіння до 200-500?

Минулий рік позаду і час скласти прогноз курсу Dash на 2018 рік. Ми проаналізуємо думки різних експертів і спробуємо зрозуміти, яким буде вартість монети Деш в поточному році.

Курс криптовалюта Dash на 07.01.2018
Станом на 07.01.2018 року ціна цифрової валюти знаходиться на рівні 1 167 $ за одну монету.

Перший сценарій прогнозу курсу Dash на 2018 рік: зростання до 2000 $

За всіма основними показниками по Dash — прогноз на 2018 рік повністю позитивний:

 • монета входить в десятку кращих кріптовалютних одиниць і не припиняє зміцнювати свої показники;
 • системна технологія Dash оновилася і отримала всі технічні можливості для майбутнього масштабування;
 • з грудня 2017 року котирування Dash / USD перейшли в стадію висхідного тренда;
 • багато експертів вважають, що до кінця 2018 року бітокін сильно подорожчає (буде коштувати 30 000 — 70 000 $) і підтягне за собою десятку провідних монет.

Більшість експертів сходяться на думці, що за рік курс Dash збільшиться мінімум в два рази і закріпиться над рівнем 2000 $.

Другий сценарій прогнозу курсу Даш на 2018 рік: падіння до 200-500 $

Якщо біткоіни істотно втратить у вартості, в системі Dash відбудеться серйозний технічний збій, суспільство на час втратить довіру до всіх цифровим грошей або на сервери криптовалюта буде організована масивна хакерська атака, то монета перейде в стадію затяжного спадного тренда. При такому варіанті розвитку у криптовалюта Dash, прогноз на 2018 рік виглядає так: падіння в зону 200-500 $ за монету.

Додаткові рекомендації за прогнозом курсу Dash на 2018 рік

2017 рік показав майбутню перспективу всього кріптовалютного ринку: з одного боку це супер-активи, здатні принести 1000% прибутку на рік; з іншого боку це нестабільні інвестиції, які за кілька днів можуть повністю знецінюватися. Щоб мінімізувати ризик — спробуйте дотримуватися наступних рекомендацій:

 • надавати точний прогноз крипти Dash на весь 2018 рік чималі складно. На ринку занадто висока волатильність, яка може реалізувати позитивний і негативний сценарій всього за одну добу. Тому потрібно регулярно стежити за курсом і переглядати прогноз кожні 3 місяці;
 • пам’ятайте про те, що криптовалюта відноситься до категорії ризикованих інвестицій. Це означає, що яку б монету ви не вибрали, розміщувати в неї більше 30% від капіталу небезпечно. Dash — це цінний інвестиція, проте і вона в будь-який момент може істотно просісти.

У трейдингу є поняття «синдрому натовпу». Це означає, що коли всі учасники ринку купують якийсь актив, ціна різко переходить в стадію спадного тренда. Тому дотримуйтесь підвищену обережність, думайте про потенційні ризики і ніколи не піддавайтеся на поради людей, які не мають ніякого відношення до ваших фінансів.

Перспективи курсу Dash в 2018 році

Перспективи курсу Dash в 2018

Прогноз криптовалюта Dash на 2018 рік неоднозначний, оскільки є два протилежних сценарію.

 1. Оптимістичний прогноз — закріплення на рівні 2000 $ за монету.
 2. Песимістичний прогноз — відкат в зону 200-500 $.

На наш погляд більш перспективним виглядає перший варіант:

 • програмне забезпечення криптовалюта оновлено і справно працює;
 • потік венчурних інвестицій збільшується, що відображається на показниках капіталізації Деш;
 • з початку лютого 2018 року очікується підйом всього кріптовалютного ринку, який повинен спровокувати зростання вартості всіх цифрових одиниць.

Судячи з прогнозів, у вас з’явиться більше шансів заробити, якщо ви придбаєте Даш в січні, і не будете виходити з угоди до листопада-грудня 2018.

 • Читайте статтю — Чому Dash зростає
 • Прогнози Даш на 2018-2030

P.S. Друзі, а як ви вважаєте, які перспективи у Dash в 2018 році? Діліться своїми прогнозами в коментарях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector