Як Майні Ethereum на Dwarfpool — настройка

 • Налаштування Майнінг
  • Claymore’s Dual Miner
  • EthMiner

 • Відео
 • Майнінг Ethereum на Dwarfpool — видобуток криптовалюта одночасно з іншими користувачами кріптосеті за допомогою спеціального обладнання. Вибір сервісу пояснюється простим інтерфейсом, високою хешрейтом і можливістю Майнінг декількох віртуальних монет (Zcash, Monero, ETH і Expanse).

  Розмір заробітку безпосередньо залежить від вибору відеокарти і правильності настройки софта для Майнінг. Як добувати криптовалюта через пул dwarfpool.com? Яку програму задіяти, і що вносити в налаштування батника? Яка апаратура буде потрібно? Як почати Майні? Поговоримо про це детальніше.

  Майнінг Ефіріума на Dwarfpool — особливості

  Інтерфейс платформи dwarfpool.com
  Головна сторінка майданчики dwarfpool.com

  Соло-Майнінг ETH давно втратив актуальність, що змушує користувачів мережі об’єднуватися в пули і підсумовувати обчислювальну потужність для досягнення спільної мети. Один із сервісів для спільного видобування — dwarfpool.com. Майданчик відрізняється універсальністю і легкістю налаштування. Тут можна добувати чотири види криптовалюта (ETH в тому числі).

  Параметри dwarfpool.com:

  1. При видобутку Ефіріум застосовується система розподілу доходу HBPPS. Нагорода ділиться пропорційно і з урахуванням переданих пакетів потужності. Виплати проводиться після підтвердження блоків мережею (для Ефіру — 350 блоків або 60-90 хвилин).
  2. Наявність регулярно оновлюваної і докладної статистики.
  3. Комісія — 1,5%.
  4. Хешрейт (на 13 листопада 2018 роки) — 5,248 ТХ / с.
  5. Кількість робітників — 32,3 тисячі чоловік.
  6. Контроль роботи пулу і відправка повідомлень по електронній пошті.
  7. Автоматичні виплати — 6 разів на добу при досягненні порогу від 1,01 ETH (можна встановити менший параметр).
  8. Немає необхідності в реєстрації.
  9. Наявність серверів в багатьох куточках планети (в тому числі в Росії).
  10. Захист сервісу від DDoS атак, що підвищує безпеку сервісу для Майнер.
  11. Технічна підтримка надається в режимі 24/7 (англійською, російською та німецькою мовою).

  Майнінг Ефіріум на Dwarfpool не вимагає реєстрації, адже пул вважається повністю автономної майданчиком. Самі розробники позиціонують сервіс, як дохідну, надійну і професійну платформу для заробітку. Досвід використання сайту при видобутку Ethereum (за допомогою відеокарт) підтверджує ефективність пулу.

  Як почати Майнінг Ethereum на Dwarfpool — перші кроки

  Монета Ефіріума на тлі вентиляторів відеокарт

  Підготовка Майнера має на увазі купівлю обладнання, вибір і установку гаманця, підготовку програми і рішення інших завдань. Лише після цього можна налаштовувати софт і безпосередньо добувати Ethereum. Розглянемо деякі кроки, які потрібно зробити перед тим, як Майні Ефір на Dwarfpool.

  збираємо ферму

  Як виглядає готова ферма для Майнінг Ефіру

  Для досягнення високого прибутку краще віддати перевагу обладнанню з високим хешрейтом. Для цього потрібно вибирати відеокарти перевірених виробників і використовувати при створенні ферми від 6-ти і більше планок GPU. З апаратури потрібно процесор, БП (живить блок), SSD, оперативка, материнська плата і допоміжна апаратура (Райзер, бесперебойник, роутер і інше).

  Головна стаття витрат — покупка відеокарти. Краще вибирати перевірені GPU, наприклад, NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti або AMD Radeon RX 480. Можна придбати GPU старіших моделей, але тоді варто бути готовим до меншої продуктивності. Хешрейт зазначених GPU становить 35 і 29 МХ / с відповідно.

  Кількість планок залежить від розміру початкового капіталу. Одна відеокарта в середньому обходиться близько 900 доларів, тому при покупці шести планок доведеться витратити 5-5,5 тисяч доларів. Додатково буде потрібно 1-1,5 тисячі доларів на інше обладнання.

  Збір ферми на GPU здійснюється на спеціальній стійці з металу або дерева. Головна вимога в процесі установки елементів — наявність відстані між деталями, що дозволить уникнути перегріву. При необхідності потрібно передбачити додаткове охолодження.

  Вибираємо і встановлюємо гаманець для Ефіру

  Монета Ефіру кладеться в гаманець

  При Майнінг Ethereum на Dwarfpool зароблені гроші потрібно кудись виводити. Для цього потрібно створити гаманець для Ефіру. На вибір доступно кілька варіантів:

  1. Десктопні (програмні) сховища. Ці гаманці представляють собою програму, що інсталюється на ПК або ноут. Програмні гаманці бувають двох типів — зі скачуванням всього ланцюжка блокчейн (товсті) або з завантаженням тільки заголовків блоків (тонкі). Перші відрізняються більшою надійністю (Mist, Ethereum Wallet), але відрізняються високими вимогами до вільного оперативному простору. Другі швидко встановлюються, але забезпечують менший захист (Jaxx, Exodus).
  2. Браузерні сховища (MetaMask). Це найпростіший варіант гаманця для Ефіру, що представляє собою звичайне додаток для браузера. Софт швидко встановлюється і через пару хвилин готовий до роботи. Плюси — легкість застосування і доступність. Мінуси — в обмеженому функціонал і меншого захисту (якщо порівнювати з розглянутими вище гаманцями).
  3. Онлайн. Такі гаманці є спеціальні сайти. Умовно їх поділяють на 2 типу. Перший — біржові майданчики, наприклад, EXMO. Такі сховища зручні можливістю швидкого обміну і виведення, високою швидкістю створення і зручністю користування. Недоліком є ​​зберігання приватних ключів на сторонніх серверах, що знижує рівень безпеки. Другий тип — онлайн-гаманець на спеціалізованій майданчику, наприклад, Blockchain або MyEtherWallet. Тут можна розраховувати на кращий захист, а ключі (приватний і публічний) зберігаються на комп’ютері користувача.
  4. Мобільні. Це універсальний варіант сховища для ETH, що забезпечує доступ до монетам з будь-якого зручного місця. Рівень безпеки і функціонал досить хороший, щоб не переживати за збереження криптовалюта (у десктопних гаманців захист, звичайно, краще). Приклади — Jaxx і Coinomi.

  Остаточний вибір гаманця для переказу грошей з пулу залежить від Майнера. При необхідності конвертації або виведення грошей краще робити гаманець на біржовому майданчику. При цьому отримані кошти варто відразу переводити в більш надійне сховище. Для виведення грошей з пулу буде потрібно адресу. Принцип його отримання для кожного гаманця індивідуальний. Наприклад, для сайту EXMO необхідно пройти реєстрацію, увійди в розділ з гаманцями, знайти в переліку ETH і натиснути на «плюс». Система видає адресу, за якою можна зараховувати віртуальну валюту на рахунок.

  вибір сервера

  При переході в розділ видобутку Ефіріума (dwarfpool.com/eth) в нижній частині наводиться перелік доступних серверів для роботи, а також інформація для настройки. На практиці рекомендується використовувати порт «8008». Що стосується сервера, варто віддавати перевагу найбільш близькій до місця видобутку майданчику. Для громадян Росії це eth-ru2.dwarfpool.com. Теоретично можна працювати з будь-якими сервісами.

  вибір софта

  Для Майнінг Ethereum на Dwarfpool рекомендується використовувати:

  1. Claymore’s Dual Miner (офіційна сторінка спільноти — bitcointalk.org/index.php?topic=1433925). Особливість софта полягає в можливості видобутку відразу пари коинов (Ефіріума і додаткового коін). Є підтримка ОС Windows і Linux. Можлива робота на фермах з відеокартами AMD і NVIDIA. Додаткові переваги — низька комісія, можливість віддаленого управління і контролю, підтримка різних версій Стратум і інше. Програма проста в інсталяції і користується попитом у більшості Майнер, завдяки більшій ефективності отримання ETH (на 3-5%). Недоліком вважається наявність комісії розміром 1,5% (при видобутку 2-х коинов). Плата стягується не грошима, а часом Майнінг — 54 з в годину апаратура працює на потреби розробника (перехід здійснюється в автоматичному режимі). Особливості — можливість спільного Майнінг на AMD і NVIDIA, підвищені вимоги до оперативці GPU (від 2 ГБ).
  2. EthMiner — ще один софт для видобутку Ефіріум на відкритих NVIDIA. Саме цю програму рекомендує для установки пул Dwarfpool. Софт працює з основними ОС для комп’ютера. При виникненні труднощів з Майнінг рекомендується оновити програму до останньої версії через офіційний сайт. Плюс EthMiner полягає в підвищенні потужності старих відеокарт, що сприяє зростанню рентабельності Майнінг, достатній набір функцій і порівняльна легкість роботи. Недоліком вважається періодична поява помилок, на що скаржаться Майнер.

  Рішення щодо вибору програми залежить від Майнера. Інструкція по налаштуванню майже незмінна за винятком встановлених параметрів. Якщо завдання — одночасно здобувати дві криптовалюта, краще віддати перевагу програмі Claymore’s Dual Miner. Вона відрізняється більшою стабільністю і регулярно оновлюється розробниками (з обов’язковим виправленням помилок).

  Налаштування Майнінг Ефіріума на Dwarfpool

  Комп'ютерний код на тлі ноутбука

  Після підготовчих робіт можна приступати до найбільш відповідального кроку — налаштування Майнінг Ефіріума на Dwarfpool. Для зручності розглянемо покрокову інструкцію для кожної з доступних програм.

  Claymore’s Dual Miner

  Посилання для скачування програми Claymore's Dual Miner
  Сторінка для скачування Claymore’s Dual Miner

  Для початку видобутку Ефіру проходимо такі етапи:

  1. Завантажуємо актуальну версію софта. На 14.11.2018-го це v. 11.9. Посилання на софт доступні на офіційній сторінці bitcointalk.org/index.php?topic=1433925. Тут є два варіанти — скачування через Гугл або Мега. При виборі першого способу можливе блокування деяких файлів. У разі виявлення такої проблеми потрібно віддавати перевагу другому варіанту.
  2. Вносимо зміни в налаштування конфігураційного документа config.txt.

  Майнінг на Claymore’s Dual Miner можливий тільки за умови подвійної видобутку. Тут є два варіанти:

  1. Ефір і Декрет. В цьому випадку настройка конфігураційного файлу набуває таку форму — EthDcrMiner64.exe -epool «посилання на сервер»: 8008 -ewal «сховище ETH» / «Найменування робочого» -epsw x -dpool stratum + tcp: //dcr.suprnova.cc: 3252 -dwal Redhex.my -dpsw x. Тут можна вказати інформування за поштовою скринькою про роботу програми. По тексту конфігурації видно, що другим пулом для отримання Декрет виступає suprnova.cc/.
  2. Ефір і Lbry. При такому виборі в конфігураційному файлі прописуються такі відомості — EthDcrMiner64.exe -epool «адреса сервера»: 8008 -ewal «Сховище ETH» / «Ім’я робітника» -epsw x -dpool stratum + tcp: //lbry.suprnova.cc: 6256 -dwal Redhex.my -dpsw x -dcoin lbc. Тут 2-м застосовуваним пулом є lbry.suprnova.cc.

  Для Claymore’s Dual Miner варто врахувати такі моменти:

  1. Для кращої роботи на відкритих AMD старого зразка рекомендується установка софта Catalyst версії 15.12. З його допомогою вдається підвищити ефективність роботи Майнера.
  2. У разі застосування AMD останніх серій 4-й або 5-й рекомендується оновити програму для отримання максимальної продуктивності і більш стабільного функціонування.
  3. При використанні відеокарт AMD можливе зниження швидкості Майнінг (характерно для подвійний режим),.
  4. NVIDIA для Майнінг в подвійному режимі менш ефективна.
  5. Після установки на ОС Windows 10 внутрішній антивирусник може знайти шкідливий код в програмі. Це часто явище. При скачуванні софта з офіційного сайту цього боятися не варто.

  Для знаходження і виключення несправностей рекомендується поставити Catalyst версії 15.12, вимкнути розгін і виставити виртуалку на 16 ГБ. Далі потрібно перезавантажити ферму і перевірити роботу обладнання. При налаштуванні Майнінг Ефіріум на Dwarfpool за допомогою даної програми рекомендується встановити невелику паузу перед пуском обладнання. Для цього досить у сорочки з короткими рукавами встановити параметр «-tethi 4». Такий крок дозволяє домогтися більшої стабільності.

  EthMiner

  Запущена програма EthMiner

  При роботі з EthMiner робимо такі кроки:

  1. Качаємо програму. Для Windows програма доступна по посиланню cryptomining-blog.com/5417-getting-started-with-ethereum-using-cpp-ethereum/.
  2. Для збільшення прибутку ставимо Стратум Проксі Верія 0.0.5. Застосування цього інструменту дозволяє підвищити дохід Майнера на 10-20 відсотків. З’являється можливість перемикання на інший ресурс. Завантажити програму можна на самому пулі або за посиланням github.com/Atrides/eth-proxy. У командному рядку для пуску Майнера використовується команда ./ethminer —farm-recheck 200 -G -F http://127.0.0.1:8080/rig1. Бувають ситуації, коли антивірусна програма розпізнає помилку в файлі. Вірусів в софті немає, тому переживати не варто.
  3. Створюємо текстовий документ start.bat, входимо в нього для внесення правок і вносимо наступну інформацію ethminer.exe -G -F http://eth-eu.dwarfpool.com:80/«Номер гаманця ».
  4. Встановлюємо ім’я робітника. Для цього в рядку ethminer.exe -G -F http://eth-eu.dwarfpool.com:80/«Номер гаманця »потрібно дописати ім’я робітника — ethminer.exe -G -F http: //eth-eu.dwarfpool .com: 80 / «Номер гаманця» «Ім’я робітника».
  5. Для контролю Майнінг по e-mail дописуємо до зазначеної вище рядку (через слеш /) назва поштової скриньки.

  Якщо після установки відсутні відомості по Майнер, файл DAG пошкоджений. Рекомендується видалити його і запустити програму знову. У разі першого застосування проксі-сервера потрібно вивчити документ eth-proxy.conf на факт коректності зазначених відомостей, а також перевірити номер гаманця.

  Під час Майнінг може з’явитися помилка типу msvcr120.dll. При цьому програма звертається до користувача з проханням видалення софта і нової установки. У такій ситуації не потрібно поспішати. Досить завантажити і інсталювати Visual ++, щоб виключити помилку. Якщо випадає повідомлення з написом «999», це свідчить про зависання обладнання. При таких обставинах потрібно перевірити правильність роботи оперативної пам’яті і GPU, а також якість контакту райзерів.

  Надалі для отримання статистики знаходимо рядок статистики Воркер, після чого вказуємо в неї назву гаманця (того, який прописувався в сорочки з короткими рукавами в процесі настройки). Далі прокрутити і вказуємо IP-адреса ферми.

  Для отримання цієї інформації потрібно зайти в меню пуску, вибрати розділ параметрів, а після перейти в розділ «Мережа та Інтернет». У центральній частині переходимо до налаштування параметрів адаптера, вибираємо варіант підключення (через кабель або бездротовий зв’язок). Тепер наводимо на мережу і тиснемо на ліву клавішу мишки і з вікна відомостей беремо необхідні відомості.

  Вище розглянуто, як почати Майні Ethereum на Dwarfpool для різних програм. Виникає питання, як вивести зароблені монети. Відразу відзначимо, що на пулі вони не накопичуються. При підключенні користувач прописує гаманець, на який і переводяться гроші. Як тільки збирається мінімалка в розмірі 1,01 Ефіру, кошти переводяться на гаманець. При бажанні вказаний поріг можна змінити на 0.05, 0.1, 0.25 або інший доступний параметр.

  На завершення наведемо плюси і мінуси видобутку Ethereum на Dwarfpool:

  перевагинедоліки
  Робота з різними програмами для Майнінг, незалежно від версій.Інтерфейс англійською мовою.
  Наявність великого вибору серверів (в тому числі є варіант і для Росії).Невеликий вибір віртуальних монет для видобутку.
  Надійний захист від DDoS атак.Скарги на затримку виплат і проблеми в роботі техпідтримки.
  Висока потужність і легкість настройки.
  Наявність технічної допомоги російською мовою.
  Перевірка робочих поштових скриньок,. Якщо який-небудь Воркер від’єднується від сервера, на пошту приходить сповіщення.

  Відео про Майнінг Ефіріума на Dwarfpool:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector