Як Майні Ripple (XRP): програми і альтернативи

Майнінг Ripple — напрямок, яке недоступне користувачам кріптовалютной мережі. Це пояснюється особливим принципом підтвердження угод з віртуальними монетами та іншими факторами, що відрізняють криптовалюта від конкурентів. Ріппл працює за принципом, який схожий на блокчейн, але має багато нюансів. Нижче розберемося, в чому відмінності Ripple від звичного алгоритму, як працює XRP, і чому цю віртуальну монету можна Майні.

Чому Майнінг XRP недоступний?

Історія криптовалюта почалася в 2004 році, коли Р. Фуггер (відомий програміст) приступив до створення нової платіжної системи. Перший варіант з’явився вже в 2005-му, після чого організація стабільно росла, і в 2011-му прийнято рішення про створення унікальної децентралізованої мережі без можливості Майнінг. У 2012-му почала роботу фірма з найменуванням OpenCoins, створена для поліпшення функціоналу вже розробленої платформи. Ще через рік організація отримала нову назву — Ripple Labs.

Платформа Ріппл за структурою і призначенням відрізняється від конкурентів. Її суть — в забезпеченні взаємних транзакцій між учасниками із застосуванням різних грошових одиниць (не тільки XRP). Час операції займає мінімум часу, а учасники можуть перебувати в різних куточках планети.

Що стосується XRP Майнінг, він не планувався розробниками і недоступний з наступних причин:

 1. Особливий принцип роботи. Віртуальна валюта Ріппл за своєю суттю — реєстр (база даних), яка доступна всім користувачам і призначена для загального застосування. В основі лежить бухгалтерська книга, де фіксуються рахунки по проведених транзакціях, а також залишки коштів. Кожна людина має право подивитися всі проведені операції. Завдяки розподіленої мережі, Майнінг Ripple (XRP) не потрібно, адже користувачі мережі не беруть участь у формуванні блоків і не потребують отримання винагороди. Угоди проводяться за допомогою криптографічного підтвердження. У разі застосування Ріппла використовується тільки вбудований реєстр. Якщо в операції задіяно інша валюта, платформа Ripple тільки фіксує відомості про операції та величиною заборгованості.
 2. Відмінності в узгодженні. Після перевірки проходить узгодження угоди між трьома сторонами (джерелом, кінцевою точкою і Ripple Connect). У цей момент сума фіксується, і формуються коди, що відкривають доступ до проведення операції. Транзакція проходить одночасно для всіх сторін. На відміну від криптовалюта на блокчейне, тут доступна скасування угоди. Якщо операція завершена, надходить сигнал підтвердження. Завдяки тому, що переклад проходить на базі консенсусу, а не математичних обчислень, Майнінг Ріппл для цієї мережі не актуальний.
 3. Емісія вже проведена. Після створення компанії OpenCoins (в 2012 році) розробники випустили близько 100 млрд коинов і запевнили співтовариство в відсутності планів збільшення цього числа. Загальна кількість монет було розділене на дві частини — одна (в розмірі 65 відсотків) залишилася в руках компанії, а друга (35 відсотків) випущена в обіг і доступна покупцям. Уже цього факту досить, щоб стверджувати про неможливість видобутку віртуальної монети. Якщо в Мережі попадаються і програми для Майнінг Ripple, мова йде про шахрайську схему.
 4. Інше призначення комісії. На відміну від криптовалюта, побудованої на blockchain, комісійний платіж грає роль «палива» для проведення транзакцій. Система збирає дані про платіж, після чого відправнику приходить запит за величиною угоди і розміру комісійної платежу (в кріптовалютной мережі Ripple комісія не змінюється і дорівнює 0,00001XRP).
  Після цього операція перевіряється на відповідність вимогам системи і переконується, що у відправника в гаманці є достатня сума для відправки. Усі транзакції проходять майже миттєво, що є одним з головних плюсів криптовалюта. Що стосується комісії, після проведення операції вона «згорає». Її функція чисто технічна — захист від зловмисників, які намагаються порушити роботу мережі шляхом створення величезного числа заявок (спаму).

Як Майні Ripple — непрямий метод

Сервіс Eobot для непрямого Майнінг Ріппл

Криптовалюта XRP відрізняється від конкурентів у багатьох аспектах — принципи побудови, комісії, швидкості проведення транзакції і числу випущених монет. Але незважаючи на повну емісію, сьогодні можлива непряма видобуток Ріппла, через спеціальну біржу Eobot.

Розглянемо, як Майні XRP через біржовий майданчик. Спочатку реєструємося на ресурсі Eobot.com. Для цього:

 1. Натискаємо на посилання Sign Up (її легко знайти зверху сторінки, з правого боку).
 2. Заповнюємо поля в реєстраційній анкеті. Тут потрібно вказати ім’я, прізвище, адресу e-mail, а після цього придумати пароль (важливо, щоб він був надійним).
 3. Погоджуємося з умовами договору.
 4. Підтверджуємо той факт, що реєструється особа — людина (захист від роботів).
 5. Реєструємося.

Далі входимо в e-mail, куди прийшов лист з посиланням (застосовується для активації нового профілю). Без цього працювати на біржі не вийде. Далі система перекидає нового клієнта в персональний кабінет.

До того, як почати Майні Ripple, купуємо потужність. Для цього йдемо в секцію «Продукт» і «Хмарний Майнінг». Щоб переконатися в ефективності видобутку обраної криптовалюта, робимо розрахунки за допомогою калькулятора.

У чому суть непрямої видобутку XRP?

Користувач використовує потужності сервісу Eobot для Майнінг доступною криптовалюта (на SHA-256 або Scrypt), після чого конвертує і виводить зароблені монети вже в Ripple. Щоб почати роботу, потрібно купити одну з пропонованих послуг, вказати сервер пулу і прописати особистий ID-номер Майнера (можна знайти в розділі «Користувач») і пароль. Далі система знімає гроші з рахунку (потрібно поповнити заздалегідь), після чого клієнт підключається до видобутку віртуальної монети через пул.

Тепер ви знаєте, як добувати Ripple непрямим методом. Як тільки певна сума отримана, залишається вивести зароблені кошти. Для цього йдемо в персональний кабінет і тиснемо на кнопку виведення коштів. Система виводить перелік з кріптовалютнимі платформами. У ньому є і Ripple. Далі вказуємо адресу Ріппл-гаманця і натискаємо на виведення грошей. Швидкість виведення грошей — до 3-х діб, але частіше за все висновок здійснюється протягом години.

Плюси непрямого методу Майнінг Ріппл

Непряма видобуток XRP — єдиний спосіб отримати Ripple шляхом «Майнінг». Однак він має свої переваги і недоліки:

плюсимінуси
Можливість вибору відповідної криптовалюта (з урахуванням наявного обладнання).За фактом видобувається інша криптовалюта, а не Ripple.
Число сервісів, що надають таку можливість, обмежена (як правило, Майнер застосовують Eobot).
Доступність перерахування XRP безпосередньо в гаманець.Для переказу грошей потрібно завести гаманець XRP і відразу його поповнити на 20 монет. Якщо цього не зробити, користуватися сховищем неможливо.

Знаючи, як Майні криптовалюта Ripple непрямим методом, можна використовувати потужності ферми на ASIC або ферму на GPU для накопичення XRP. Що стосується самої платформи Eobot, вона зручна для користувачів і має наступні плюси:

 • Висока швидкість обмінних операцій.
 • Доступність Майнінг багатьох криптовалюта.
 • Можливість роботи з Ріппл.
 • Виконання відразу трьох функцій — гаманця, біржі або сервісу хмарного Майнінг.

Альтернатива Майнінг Ріппл

Ріппл-кран

Якщо непряма видобуток XRP — не варіант, накопичення криптовалюта є наступними способами.

Купівля

Віртуальну монету Ripple можна купити одним з наведених нижче методів:

 1. Через обмінний пункт. У розпорядженні користувачів Мережі десятки спеціальних сервісів, що пропонують послугу конвертації криптовалюта. Щоб знайти сайт з вигідним курсом, застосовується сервіс моніторингу (наприклад, bestchange). Після вибору майданчика потрібно перейти по посиланню і провести операцію з урахуванням рекомендацій обмінного сервісу. При бажанні можна купити XRP за Вебмані, сплативши банківською картою або з інших джерел. Плюс методу полягає в легкості всіх операцій, зручність і швидкості виведення. Негативний момент — комісійні платежі і маловигідні курсова вартість.
 2. Через біржу. Щоб конвертувати Ripple з більшою вигодою, можна скористатися однією з бірж. Популярні варіанти — EXMO, Poloniex. Для здійснення угоди потрібно внести гроші на аккаунт, купити необхідну кількість XRP, після чого вивести кошти на гаманець. Переваги способу — можливість обміну за вигідним курсом і надійність. Мінус в тому, що новачки можуть зіткнутися з труднощами (з функціоналом майданчики краще попередньо розібратися).
 3. Через приватна особа. Ще один варіант покупки — безпосередньо. Суть методу в тому, щоб знайти власника XRP, готового продати необхідну кількість монет. Для пошуку можна використовувати спеціалізовані форуми або майданчика (Bitalk) для обміну (localbitcoins). Як тільки потенційний партнер знайдений, потрібно обговорити умови і здійснити операцію. Спочатку покупець Ripple перераховує обумовлену валюту (за узгодженим курсом), після чого отримує на гаманець XRP обумовлену кількість коинов. Плюс способу — в можливості проведення операції без комісії, а мінус — у високій ймовірності нарватися на нечистих на руку користувачів і залишитися без грошей.

Безкоштовний заробіток за допомогою кранів

Перед тим як Майні Ripple (XRP) непрямим методом або купувати криптовалюта, користувачі часто починають з кранів. Це сервіси, які пропонують заробити Ріппл за відвідування спеціальних майданчиків і перегляду реклами. Поповнення рахунку відбувається з певною періодичністю, а для зарахування коштів потрібно зробити ту чи іншу дію — вирішити будь-яку задачу, вказати каптчу або подивитися рекламу. Плюс методу в тому, що можна отримати Ripple без початкових інвестицій. Але очікувати надмірну прибуток не варто — виплати обмежені.

Виділимо кращі крани для Ріппл:

 1. Coinfaucet.io — перераховує гроші з періодичністю раз на 60 хвилин, організовує лотереї і миттєво виводить гроші. На реєстрацію йде 2-3 хвилини, після чого можна приступати до отримання прибутку. Нижній поріг виведення — 1 XRP.
 2. Freeripple.me — ще один майданчик, де можна заробити криптовалюта без початкових інвестицій. Зарахування коштів здійснюється раз на годину, висновок миттєвий.
 3. Xrpfaucet.info. Як і в минулих сервісах, роздача монет відбувається щогодини. Для початку заробітку вказується адреса гаманця, після чого в спеціальному вікні прописується каптча. Нижній поріг для виведення — 1 XRP.

Головний мінус такого способу — низький рівень заробітку, який в місяць рідко перевищує 1 долар. Заробляючи Ripple за допомогою кранів, користувачі мережі орієнтуються на накопичення капіталу і розраховують на швидкий ріст курсу криптовалюта. На 17 березня 2018 року він становить 0,66 долара, але, на думку експертів, вартість монети до кінця року може зрости до 2-3 доларів або вище.

Якщо метою варто Майнінг криптовалюта за допомогою ASIC-Майнер або ферм на відкритих, краще звернути погляд на інші віртуальні монети (біткоіни, Ефіріум, Лайткоін та інші). Що стосується Ріппла, для нього доступна тільки непряма видобуток. Якщо мета — серйозні інвестиції, криптовалюта краще купити.

Курс Ріплі на сьогодні:

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector