Як вивести Ripple з біржі Gatehub на гаманець?

На початку 2016-го офіційна майданчик Ріппл під назвою RippleTrade перед своєю повною ліквідацією звернула увагу світової публіки на сервіс Gategub і надала рекомендації щодо її використання при подальшій роботі з криптовалюта. У той період часу існувало навіть думку про твір всіх фінансових платежів і іншого роду операцій, пов’язаних з діяльністю даного альткоіна, але ці твердження виявилися не більше ніж просто чутками.

Що таке Gatehub?

Гаманець Ripple на біржі Gatehub
Сторінка з гаманцем Ріппл на біржі Gatehub

Gatehub — це універсальна платформа з проведення торгів, яка першочерговою метою ставить роботу безпосередньо з криптовалюта Ripple. Компанія зареєстрована у Великобританії і регуляція її діяльності здійснюється на основі британського законодавства. Gatehub входить до переліку найбільш популярних сервісів по зберіганню, купівлі, продажу або проведення іншого роду кріптовалютних транзакцій. Крім роботи з XRP, біржа надає можливість для проведення платежів з BTC, ETH, ETC і фіатнимі грошима.

Платформа Gatehub об’єднує в собі три функції:

 • зберігання XRP, USD, EUR, BTC, ETH, ETC, DASH і ін .;
 • біржа;
 • онлайн-обмінник.

Як вивести Ripple з Gatehub — покрокова інструкція

Зображення піктограми біржі Gatehub, криптовалюта Ріппл і гаманця

А тепер можна безпосередньо перейти до того, як вивести Ripple з Gatehub.net. Незважаючи на розширений функціонал біржі, на жаль, ні один із напрямів її діяльності не реалізовано в повному обсязі в порівнянні з іншими схожими сервісами. Тому, багато користувачів не використовують Gategub для зберігання криптовалюта і торгівлі, віддаючи перевагу більш розвиненим ресурсів. Зараз ми детально розповімо, як вивести Ripple на гаманець з біржі Gatehub.

Першим кроком для виконання даної дії буде необхідність входу в свій аккаунт на Gatehub. Якщо ви не є зареєстрованим користувачем на цьому сервісі вам буде необхідно вдатися до наступних дій:

 1. Відкрити офіційний веб-сайт.
 2. Натиснути на вікно Sign up.
 3. Вписати інформацію про електронну пошту і вказати пароль.
 4. Активувати обліковий запис, перейшовши за посиланням з листа в поштовій скриньці.
 5. Після завершення реєстрації заходимо на сервіс і проходимо повну верифікацію.

Після проходження авторизації на сервісі Gatehub вам необхідно зробити наступні дії:

 1. Перейти в категорію Гаманець, після чого перед вами з’явиться вікно, в якому буде вказано баланс.
 2. У вікні, потрібно натиснути на SendPayment.
 3. Після виконання вищевказаних дій перед вами з’явиться сторінка, за допомогою якої ви зможете вибрати потрібну транзакцію (для прикладу виберемо висновок монет на біржу криптовалюта).
 4. Заходьте на біржу з метою скопіювати адресу, на який будуть спрямовані монети XRP і Destination tag при необхідності.
 5. Наступним кроком потрібно вставити скопійоване раніше посилання у вікні з обраної транзакцією на сервісі Gatehub.
 6. Вказуєте кількість монет, висновок яких вам необхідний і натискаєте кнопку NextStep для завершення транзакції.

Ми розглянули, як вивести Ripple з Gatehub буквально за кілька простих кроків, витрачаючи при цьому мінімум зусиль і часу. Наочно ознайомитися з представленою покроковою інструкцією можна в наступному відео:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector