Як найкраще зберігати біткоіни — гаманці і не тільки

Гарячий або холодний? Товстий або тонкий? Якщо виникають неправильні асоціації, тоді ви не в курсі, як найкраще зберігати біткоіни.

Що за прикметники?

Це все прикметники, що характеризують способи заощадження BTC:

  • Товсті гаманці — клієнтські програми, які при установці завантажують всю базу блокчейна. А це близько 120 ГБ.
  • Тонкі гаманці — являють собою програми, що зберігають на комп’ютері клієнта тільки основну інформацію: публічні і закриті адреси, історію останніх транзакцій і т.д.
  • Холодний спосіб зберігання — зберігають дані, які рідко затребувані. Таким чином можна зберігати монети (ідентифікатори кріптокошелька) на флешці або аркуші паперу.
  • Гарячі дані — так зберігають часто затребувану інформацію. Під таким способом заощадження маються на увазі онлайн-гаманці. Тобто ті, які висять на сервері або хмарі сторонньої майданчики, а не на комп’ютері.

Де краще?

Краще там, де немає наших монет. А якщо серйозно, то кожен із способів неідеальний. Товсті кошели вважаються більш захищеними. Але в той же час постійно апдейти базу в 120 «гектаторов» не дуже зручно.

За ступенем безпеки тонкі можна назвати найоптимальнішим варіантом. Онлайн-гаманці не раджу! Їх найчастіше крякають.

Багато біржі надають користувачам внутрішні гаманці. На них краще зберігати маленькі суми BTC. А основні накопичення — на ПК. Хоча, напевно, правильніше буде обзавестися окремою флешкою ​​і скинути на неї всі публічні і приватні адреси. Так саме надійно!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector