Skycoin криптовалюта: основні особливості, прогнози

Що таке Skycoin

Проект Skycoin (SKY) описує себе як криптовалюта третього покоління. Стартував він в 2012 році, приблизно в той же час, що і кріптоактів Litecoin. Skycoin бачить себе наступником біткоіни, прагнучи повернутися до початкового баченню «засновника криптовалюта» Сатоши Накамото (англ. Satoshi Nakamoto).

На момент написання матеріалу, Skycoin криптовалюта розташовується на 127 місці в рейтингу криптовалюта CoinMarketCap.com і оцінюється в $ 10,26 за капіталізацією в $ 79 млн.

Які цілі Skycoin

За минулі роки з моменту заснування біткоіни спостерігалася велика кількість розбіжностей з приводу того, як сильно відклеїлась від свого курсу поняття «криптовалюта», і як спільноті варто дотримуватися початкового бачення Сатоши.

Тут і з’являється Skycoin з його ідеологією повернутися до оригінальної задумом біткоіни, пропонуючи користувачам в цьому контексті більш швидкий час транзакції всього 10 секунд.

Також існує фіксований верхня межа емісії кріптоактіва як і у біткоіни і становить від 100 млн. Одиниць токенов. Крім того, Skycoin не використовує ні алгоритм докази виконання роботи (англ. PoW), ні алгоритм Докази частки володіння (англ. PoS).

Таким чином, блокчейн-система Skycoin Coin може захистити від так званих «атак 51%» і подвійних витрат.

Як працює платформа Skycoin

Проект Skycoin пишеться на базову структуру мови програмування Go, спочатку розробленого Google.

Біткоіни втратив більшу частину свого децентралізованої особливості через Майнінг за допомогою пулів. Skycoin ж хоче протидіяти цьому, за допомогою свого власного консенсусного алгоритму, званого Obelisk.

Крім того, в Skycoin немає як такого Майнінг. Для Сатоши Майнінг виявився однією з основних «ахіллесова п’ят» і некріптографіческіх загроз для розвитку і виживання біткоіни.

У випадку зі Skycoin, нове рішення дозволяє користувачам продовжувати заробляти токени в обмін на джерело живлення мережі.

Які переваги пропонує Skycoin

Перш за все Skycoin призначений для швидкісної обробки передачі даних.

Протокол був побудований таким чином, щоб конкурувати з кредитними картами та іншими миттєвими варіантами онлайн-платежів.

У мережі Skycoin транзакції можуть бути оформлені протягом всього декількох секунд, а їх відстеження практично неможливо.

Блокчейн-мережу Skycoin змішує транзакції з декількох гаманців, щоб підвищити конфіденційність, використовуючи так званий протокол CoinJoin.

Система безпечніше, оскільки вона не залежить від Майнер. Оскільки немає Майнер, немає і загрози «атаки 51%».

Команда Skycoin також створює велику екосистему блокчейн-додатків для користувачів в мережі Skywire. Перші додатки в мережі Skywire включають в себе засоби обміну повідомленнями, соціальні мережі і VPN.

Де купити і зберігати Skycoin

На момент написання матеріалу, токен Skycoin продається на відносно небагатьох кріптовалютних біржах. Серед них є C2CX, Iquant і Cryptopia. Варто зауважити, що купити SKY можна тільки за біткоіни або за долари на C2CX або Cryptopia. Варіант з ефіріумом неможливий. А ось з можливістю зберігати кріптоактів вже більш багатий вибір. Оскільки токен SKY функціонує на власній блокчейн-платформі і не є стандартом ERC-20, то розробники створили власний цифровий гаманець, доступний для систем MacOS, Windows і Linux. Завантажити цифровий гаманець можна на офіційному сайті проекту Skycoin.

висновок

Токен Skycoin реалізує кілька унікальних особливостей, які відрізняють його від інших криптографічних активів. Такий підхід позбавляє від людського фактора заробити якомога більше.

В цілому, це досить продуманий і прогресивний проект, який до цих пір зміг задовольнити всі очікування користувачів і експертів.

Підсумовуючи все вищевикладене, Skycoin постає однією з багатообіцяючих криптовалюта, яка намагається відродити ідеали оригінальної ідеї Накамото.

Цілком ймовірно, що в майбутньому Skycoin, швидше за все, буде поширюватися активніше на різні додатки, щоб залучити ще більше користувачів.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

Captain Altcoin

https://medium.com/

https://www.skycoin.net/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector