Як налаштувати дуал Майнінг для максимальної вигоди

Як народжувалася ідея

Сотні тисяч блоків уже відкрито в мережі багатьох криптовалюта. Майнер продовжують їх вирішувати, але що вони мають з цього? Раніше так можна було відбити розтрати за кілька тижнів. Тепер Майнінг став менш рентабельним, нагороди скоротилися, комісії не ростуть, а транзакцій все більше …

Виходить, що Майні одну криптовалюта — це дуже цікаво, але мало. Багато новачків не встигли в цьому розібратися, як вже подумали: «Чому б не Майні відразу дві монети?». Акули цієї справи не плавають по дну, і втілили таку ідею в реальність.

К-к-к-комбо

Шкода, що ця ідея поки що ні втілена на всі криптовалюта. Сьогодні дуал Майнінг ефективно працює тільки з алгоритмом Ethash. Відповідно, можна комбінувати більшість валют, що на ньому базуються, але є нюанс.

Не всі криптовалюта приносять стільки прибутку. Тому, одним з пари майже завжди є Ethereum. Як не крути, але в ефірі не просто так називають другим біткоіни. А добувати його люблять дуже багато Майнер.

Самим ефективної парою багато визнають Decred. Крім нього також можна добувати такі криптовалюта, як Siacoin, Pascal і Musicoin. Такі пари найчастіше показують високу прибутковість і рентабельність Майнінг.

Застосування дуал Майнінг на SHA256 буде нерентабельним. Такий алгоритм складний і дуже вимогливий, тому Майнінг відразу двох криптовалюта на SHA256, швидше за все, стане причиною збою системи. Крім цього, дуже популярний алгоритм Equihash сьогодні просто не передбачає такого способу. Тому, все що залишається сьогодні — це криптовалюта, створені на базі Ethash.

необхідні складові

Майнінг він і в Африці Майнінг. Нічого нового ми розповісти не зможемо, тому надовго зупинятися тут не будемо. Як завжди, потрібно досить потужне обладнання, основою якого є кілька відеокарт. Також потрібно пару тонн льоду з Евересту, щоб всю цю систему охолодити.

Claymore’s Dual

Ну і як зайнятися видобутком криптовалюта без відповідної програми? Для одночасного Майнінг двох коинов вам знадобиться Claymore’s Dual Miner. Крім того, що він дає таку можливість, цей майнер має такі особливості:

 • немає втрат швидкості Майнінг;
 • детальна інформація про стан кожного графічного процесора;
 • можливість вибору конкретної відеокарти під відповідну криптовалюта;
 • можливість розгону GPU і контролю температури.

Хотілося б підкреслити, що майнер не вказує величезну швидкість, однак, не просиджує без діла. Замість того, щоб повністю завантажити відеокарту просто так, він візьме лише ту частину потужності, якої буде достатньо для ефективного Майнінг. При цьому, вся вона буде направлена ​​за призначенням.

Великою перевагою цієї програми є використання протоколу Stratum, на відміну офіційного клієнта для Майнінг Ефіру, який використовує HTTP. Таким чином відпадає потреба використання проксі, що, в свою чергу, дозволяє уникнути затримок під час підключення до пулу, а також під час Майнінг.

Приступаючи до роботи

Кульмінаційним моментом видобутку криптовалюта завжди є налагодження bat-файлу Майнера. І якщо ви вже знаєте, як це робити для Майнінг однієї монети, то абсолютно нічого складного немає.

По суті, потрібно буде просто додати ще один рядок в батник, яка буде стосуватися пулу і криптовалюта, яку ви Майні другий.

Приклад настройки bat під Майнінг Ethereum і Decred. Хочемо зауважити, що це три різних пулу, тобто повністю все в файлі прописувати не потрібно.

 • «-Epool» — адреса пулу Ефіру;
 • «-Dpool» — пул Decred;
 • «-Ewal», «-dwal» — адреси гаманців відповідних криптовалюта;
 • «-Epsw», «-dpsw» — паролі Воркер;
 • «-Eworker» — ім’я вашого робочого (його вимагають вказувати не все пули).

Це базове налаштування дуал Майнінг. Також не забувайте, що в прикладі вказано номер гаманця, який потрібно змінити на свій. Інакше вся нагорода за вашу роботу піде не вам.

Проте, ніхто не заважає вказати додаткові настройки роботи програми під цими рядками. Будь майнер дозволяє більш детально конфігурувати процес і Claymore’s Dual не виняток.

 • «-Ethi», «-dcri» — інтенсивність Майнінг. Цей параметр буде залежати від продуктивності вашої системи. Якщо вона підвисає, то можна ставити менше. Якщо бачите, що вона не завантажена — можна збільшити;
 • «-Eres» — цей параметр резервує буфер графічного процесора, що дозволяє уникнути збоїв під час появи нових епох;
 • «-Di» — індексування відеокарти. Спочатку, майнер може використовувати всі GPU, але використовуючи цей параметр, можна відключити будь-яку з них;
 • «Mode» — включає або відключає дуал Майнінг. При значенні «0» буде встановлено дуал, при значенні «1» — тільки ETH;
 • «Tt» — значення температури. «0» — відключає її контроль, «1» — відповідно включає, від «2» до «5» збільшує період оновлення даних.

Якщо ви все ще не знаєте, що таке bat-файл, де його шукати і як налаштовувати, тоді ви звернулися за адресою. Після того, як ви скачаєте і розпакуєте майнер, вас повинні зацікавити два файли: EthDcrMiner64.exe і start.bat.

Чому ми не використовуємо файл запуску? Тому що тоді доведеться постійно прописувати все команди заново. Батник ж дозволяє позбутися від цього. Але щоб його налаштувати, сам файл потрібно відкрити через блокнот. Налаштовуєте всі параметри, зберігаєте файл у такому вигляді і потім можете запускати bat.

У будь-який момент може постати питання, як відключити дуал Майнінг. Це може статися через зниження рентабельності видобутку другий криптовалюта або погіршення продуктивності вашої системи. Так чи інакше, але для відключення досить видалити з батника рядок з другої криптовалюта або поставити значення «mode 1».

Пару слів про температуру

Показники температури графічного процесора дуже важливі в Майнінг. Говорячи про спільний видобуток, це питання стає ще більш актуальним. Звичайно, апаратна частина системи охолодження добре справляється в автоматичному режимі, але іноді потрібно втручання користувача.

У Claymore’s Dual передбачені команди для такого втручання. Перша — «fanmax» — встановлює граничну кількість обертів вентилятора відеокарти. Якщо ви бачите, що кулер не справляється, то можете збільшити цей показник. Друга — «ttdcr» — дозволяє налаштувати автоматичне зниження температури. Спрацьовує воно при дуже високій інтенсивності Майнінг.

Варто зауважити, що обидві команди можна використовувати тільки якщо «-tt» включений.

Плюси і мінуси

Вже сказано про рентабельність дуал Майнінг, однак, він не може бути єдиним показником, який вплинув на втілення такої ідеї в життя. Будь-яка ідея вимагає комплексу переваг. У нашому випадку він є.

 1. Правильний вибір пари і якісна настройка дозволяють втрачати менше потужності, ніж при Майнінг однієї криптовалюта.
 2. Чи не доведеться грати в винахідника. Вся настройка проста і аналогічна одиночній видобутку.
 3. При спільний видобуток Майнінг Ефіру все одно дає високі показники. Справа в тому, що швидкість буде однаковою незалежно від крипти. Тому ефективність при Дуале не падає, а зростає.

Незважаючи на це, будь-яка ідея має свої недоліки. Навіть якщо їх виправити, з’являться нові. Нічого не може бути ідеальним, а тим більше, якщо це стосується технічних питань.

 1. Допустите хоча б одну помилку при налаштуванні, і обіцяна рентабельність зведеться нанівець.
 2. Ясна річ, що на дві крипти потрібно більше ресурсів відеокарти. Відповідно вона швидше зношується.
 3. Через збільшених навантажень на всю систему підвищується інтенсивність роботи кулерів. Так утворюється більше шуму, що не можна назвати комфортним моментом Майнінг.
 4. Крім цього, через збільшену навантаження підвищується і рівень температури. Хоча, взимку це може зіграти на руку: заощадите на опаленні.

який профіт

Останні кілька років дуже актуальне питання чи вигідний Майнінг криптовалюта. Говорячи про подвійну видобутку сьогодні, можна стверджувати, що він прибутковий. Перший аргумент полягає в тому, що цим видом багато хто користується і залишають позитивні відгуки. Вони грають важливу роль у всьому, що пов’язано з криптовалюта.

Також, дуал Майнінг часто демонструє високу ефективність, ніж проста видобуток одного Ефіру. Незважаючи на підвищені витрати електроенергії, середня прибуток більше від двох криптовалюта.

Поки що ідея дуал Майнінг себе повністю виправдовує, тому можна стверджувати, що він вигідний. Подивимося, як буде в майбутньому. Незалежно від того, коли буде додаткова інформація по цій темі, на наших соцстранічках з’явиться відповідна стаття, тому чекаю вас там.

Вдалого Майнінг!

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector