Mixin криптовалюта: переваги і прогнози, шифрування повідомлень

Mixin криптовалюта (міксин, XIN) — цифровий токен децентралізованого мобільного мессенджера, призначеного для зберігання і транзакцій криптографічних засобів між користувачами за допомогою високопродуктивних протоколів шифрування.

Історія розвитку та команда Mixin

Проект Mixin стартував в жовтні 2017 року. З цього моменту мережа демонструє хорошу активність з високою кількістю транзакцій. Однак за весь період роботи мережі на офіційному сайті (mixin.one) так і не була опублікована інформація про команду авторів проекту і місцезнаходження штаб-квартири компанії. Як правило, це вважається поганою ознакою, коли мова заходить про стартапи і ICO. Відсутність прозорості — не найкращий спосіб просування будь-якої ідеї і розробки.

Приховування персональних даних авторами проекту наводить на думку, що вони приховують щось. І це дуже негативно позначається на рівні довіри до Mixin з боку потенційних інвесторів.

Що являє собою Mixin?

Миксин — це система, створена на базі мережі BFT-DAG і з’єднує блокові ланцюжка, яка працює з необмеженою пропускною спроможністю. Її можна легко встановити на будь-який мобільний телефон на основі ОС Android, скачавши з Google Play. На App Store є версія і для власників iOS-гаджетів.

Токенізація цифрових активів — це одне, а використання їх для вирішення реальних проблем — це вже зовсім інше. Саме ці цілі і переслідують розробники Міксини. Випущений в рамках платформи токен XIN розглядається як інструмент для боротьби з такими проблемами, як використання, поширення та функціональність цифрових монет на базі blockchain.

Mixin вирішує цю проблему завдяки мобільному месенджер, який дозволяє легко, надійно і швидко переводити криптовалюта між користувачами мережі.

Пристрій мережі Mixin

Платформа призначена для надання справедливих і прозорих умов для всіх користувачів при обробці транзакцій і смарт-контрактів. Переказ коштів відбувається протягом всього лише декількох секунд. В основі платформи лежить однорангова мережа (P2P), яка дозволяє третім особам використовувати з надійним рівнем безпеки завдяки смарт-контрактами.

За словами авторів проекту, їх мета — забезпечити ультрабезопасную і децентралізовану середу, де кожен бажаючий зможе здійснювати безпечний обмін і переклад криптовалюта.

переваги Mixin

Перелік основних переваг платформи включає:

  • спроба знайти баланс в розподілених мережевих і традиційних серверних кластерах;
  • об’єднання сильних сторін вищевказаних систем;
  • обмежені і надійні повні вузли з гарантованою прозорістю і послідовністю даних;
  • доказ з нульовим розголошенням;
  • безкоштовні транзакції з високою пропускною здатністю;
  • протокол міжблочної зв’язку для підключення всіх популярних типів блокчейна;
  • недетерміновані транзакції й інтерфейс із надійними зовнішніми джерелами;
  • вхід до облікового запису користувача через відправку PIN-коду на телефон;
  • безпечний і наскрізний зашифрований канал обміну повідомленнями для повідомлень користувачів;
  • зручний набір інструментів і бібліотек Linux для розробників.

Наскрізне шифрування при обміні повідомленнями

Mixin використовує протокол Signal для управління системою відправки повідомлень. Протокол працює на стороні клієнта, тому сервер діє тільки як мережа проксі повідомлень. Потужна система шифрування не дозволяє перехоплювати і розшифровувати такі повідомлення, навіть мережеві вузли Mixin

Кожне повідомлення буде видалене з мережі після того, як одержувач прочитав його. Всі фотографії, відеоролики та інші вкладення також проходять процедуру шифрування з використанням випадкового ключа AES перед завантаженням в спеціальну хмарну базу даних. Витягти її може тільки одержувач через ключ AES, який розшифровує передану відправником інформацію.

токен XIN

XIN — єдиний токен, який використовується багатьма сервісами в рамках платформи Міксини, включаючи створення повноцінного мережевого вузла, DApps-додатків і використання API.

Для створення мережевого вузла користувач повинен мати на кошики не менше 10 000 токенов XIN. Вартість створення кожного децентралізованого застосування визначається обсягом споживаних їм ресурсів.

Вартість виклику API Mixin через DApp залежить від типу і кількості викликів. Всі маркери, що стягуються на платформі в якості комісійних, знищуються для зміцнення цінності токена.

Це означає, що звичайні користувачі не платять за доступ до послуг платформи. Плату вносять поки тільки розробники, які, в свою чергу, можуть монетизувати свої додатки.

Всього було випущено 1 млн токенов XIN, з яких 400 000 були успішно розпродані в рамках краудсейла з 25 листопада по 25 грудня 2017 року.

Де купити XIN

Купівля та продаж токена XIN можлива тільки на одній біржі — BigONE. Монета торгується в парі з EOS, BTC, ETH і BITCNY. На момент написання статті курс токена до долара становив $ 1 260,60, до рубля — 77 721,72 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 523,8 млн. Токен займав 44-е місце на кріптовалютном ринку.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Проект націлений на надання користувачам безпечного способу торгівлі та обміну різних криптовалюта через єдину тимчасову мережу.

Автори проекту закликали розглядати Mixin як відкриту Android-екосистему для всіх існуючих на сьогодні типів блокових ланцюжків.

Крім основної мережі Mixin був створений Mixin Messenger в якості першого DApp з відкритим вихідним кодом, щоб надати можливість стороннім розробникам стежити за розвитком проекту і брати участь в ньому.

джерело:

https://mixin.one/

BEG Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector