Як отримати гроші під заставу криптовалюта: проект Coinloan

В умовах зародкового стану ринку управління криптовалюта проект Coinloan стає перехідним містком, що дозволяє використовувати маркери в обороті за допомогою фіатних засобів. Він дозволяє отримувати гроші під заставу криптовалюта.

Принцип роботи

Coinloan — майданчик для реалізації комерційного та інвестиційного потенціалу. Фактично, система дозволяє отримувати кошти на ваші ідеї за рахунок застави постійно зростаючих активів: криптовалюта і токенов.

Система роботи Coinloan гранично проста. Це майданчик, яка дозволяє знайти інвесторів з фіатнимі засобами, готових кредитувати будь-які ідеї під заставу кріптоактіва. Людина, яка має в наявності криптовалюта і бажає зберегти її, але отримати нові засоби для своїх потреб, може закласти біткоіни за 10-60% його номінальної вартості по ринку.

Вільні кошти використовуються для вирішення власних фінансових завдань. А після закінчення терміну, завдяки невеликим відсотковим ставкам, можна з легкістю погасити борг. Сам біткоіни в цей час продовжує рости, приносячи прибуток власнику, а не тимчасового зберігачу-гаранту.

Coinloan має ряд особливостей, що відрізняють його від проектів в фіатной сфері:

 • Bitcoin і інші проекти є найбільш перспективною інвестиційної одиницею, яка показує великі темпи зростання при незначній волатильності;
 • процентну ставку формують люди, підбираючи оптимальні умови, виходячи з потреб і можливостей, що дозволяє отримувати позики на умовах більш вигідних, ніж в класичних кредитних установах.

Завдяки таким умовам Coinloan обходить класичні проблеми схожих підприємств поза сферою управління кріптоактівамі. Простий механізм роботи з позиковими засобами забезпечує надійність для позикодавця. Це і дозволяє залучати інвесторів і кредиторів з країн, де пасиви, вкладені в інвестиційні проекти, приносять близько 5-7% дивідендів.

Цільова аудиторія

Позичальники. Незважаючи на гадану простоту, не всім користувачам зрозуміло, навіщо брати позику під заставу електронного активу, коли можна продати його і використовувати отримані кошти в обороті.

Модель заснована на тому, що капіталізація криптовалюта продовжує рости як в короткостроковому періоді, так і в більш тривалій перспективі. Складність Майнінг обумовлює постійно збільшується складність видобутку нових біткоіни, а значить, вони представляють собою цінність не тільки зараз, але і в майбутньому.

Т. е. При позиці кредитується зберігає головну цінність — біткоіни — і після виплати позики (в фіатной валюті) отримує її назад. З урахуванням того, що біткоіни продовжує рости, він зможе покрити витрати і кредитні відсотки навіть у разі непередбачених ситуацій.

Кредитори. Не всі фінансисти правильно розраховують потенціал зростання BTC і інших криптовалюта. Робота з фіатнимі активами має на увазі меншу волатильність і більшу стабільність. Coinloan додає до цього і повне збереження активів. Різниця між розміром позики та запорукою становить мінімум 30%. А це означає, що навіть у разі неплатоспроможності клієнта або великого падіння криптовалюта кредитор не ризикує своїми засобами.

Інвестори. Ті, хто працює за принципами Грехема або Баффета, знають, що вартість активів (токенов) в період Pre-sale і виходу на ППП (ICO) занижена проти реальної капіталізації і потенціалу підприємства. У перші дні після ICO спостерігається підвищена волатильність, після якої відбувається регульований спад і стабілізація проекту.

кілька прикладів

Для позичальників простий приклад можна провести в сфері інвестування. Нові проекти при ППО вимагають капіталізації, за рахунок якої вони і ростуть в ціні. Але далеко не всі проекти виявляються прибутковими. Щоб не ризикувати своїми коштами, можна вкластися за рахунок позикових коштів.

Наприклад, є Bitcoin Cash, який на старті свого існування коштував близько 900 доларів. Інвестор бере позику під заставу біткоіни (на момент 1.08.17 вартістю в 2400) і купує на ці кошти токени BCH. До 25.08 курс BCH падає до 680 у.о. а курс BTC піднімається до 4300.

У підсумку за рахунок зростання BTC:

 • покриваються збитки на покупку BCH;
 • покриваються кредитні витрати;
 • знижуються ризики.

Як результат, інвестор отримує прибуток, так як є власником і ФОРКОМ BCH, і зрослого BTC.

У разі продажу BTC 1.08. інвестор отримав би збиток в розмірі 30% за рахунок того, що перспективний BCH не виправдав його сподівань.

Тепер приклад для інвесторів. Ринок кредитування постійно зростає. Надійна система, що страхує ризики з виходом на світову арену, може стати новим витком в еволюції фінансової системи. Перспективність і цінність революційного, першого в своїй сфері проекту може принести відчутний прибуток як відразу після ICO, так і в більш довгостроковій перспективі.

На відміну від інвестицій в кріптоактіви, сервіс по кредитуванню зможе успішно функціонувати навіть у разі глобального обвалу монетизації BTC і ETH. З точки зору Грехемовскіх критеріїв, ризик втрати прагне до нуля, в той час як за відсутності альтернатив потенційний прибуток зростає. Навіть зараз при приблизною оцінкою вартості токенов ринок знаходиться в зоні недовіри, що дозволяє придбати активи за значно меншими цінами.

Що стосується кредиторів, то при відсутності ризиків вони можуть розпоряджатися великою кількістю засобів в умовах стабільної процентної ставки в межах від 21 до 29% річних. Для порівняння, такий відсоток можуть забезпечувати лише деякі хедж-фонди і банки країн третього світу. І в першому, і в другому випадку позикодавець ризикує набагато більше, ніж у випадку з кредитуванням, хеджувати криптовалюта.

Відмінні риси

Coinloan — перший проект, який поєднує механіки традиційної кредитно-банківської системи з управлінням блокчейнамі в рамках стрімкої еволюції використання криптовалюта в якості основного платіжного засобу.

Інноваційність проекту дозволила нівелювати недоліки обох систем, виділяючись компромісними ідеями:

 • орієнтація на світовий ринок. Завдяки використанню криптовалюта, що не корелюється з банками, можна отримувати кошти практично в будь-який фіатной валюті. На етапі старту це USD, EUR та ін. Можливість отримувати позикові кошти в рідній валюті зменшує витрати і дозволяє прибрати обмеження на регіональні і національні ринки;
 • гнучкість налаштувань позики. Позичальники і позикодавці працюють, виходячи з самостійної оцінки ризиків та потреб в фіатних засобах. Регулюються відсотки, оціночна вартість криптовалюта і термін «оренди» кредиту;
 • використання біржової механіки для відомості угод. При роботі людина бачить всі існуючі варіанти і може створити свою власну заявку. Якщо є аналогічна заявка з іншого боку, то вона миттєво обробляється і виконується. Якщо на ринку немає зустрічної пропозиції, то заявка розміщується в загальній черзі;
 • торгівля токенами на загальному ринку. Інвестиційна цінність Coinloan складається в її ППМ (первинне розміщення монет / токенов), т. Е. Токенов, виводячи компанію на ринок і дозволяючи вільно спекулювати активами з метою отримання прибутку, не працюючи з основною механікою проекту;
 • можливість перекриття позики за рахунок тіла активу. У разі невдалого інвестування не обов’язково позбавлятися всіх коштів, досить перекрити нестачу за рахунок продажу частини Коін. В умовах постійного зростання Bitcoin і Ethereum це дозволяє отримувати прибуток на різниці курсів, інвестуючи практично без зайвого ризику в будь-яке проект;
 • унікальна система зниження ризику.

Проект прагне стати не тільки інноваційним, але і зручним, працюючи в напрямках:

 • моментальної обробки фінансових операцій;
 • зручності виведення і введення засобів;
 • приведення комісій до оптимального рівня.

Механізм обробки ризиків

Система обробки ризиків в Coinloan поєднала в собі облік операційних витрат з розрахунком коливання курсу криптовалюта.

Всі ми розуміємо, що біткоіни в його нинішньому стані схильний до впливу настроїв ринку. А значить, в разі паніки або недовіри його стрімке зростання може перетворитися в настільки ж стрімке падіння.

Система розраховує співвідношення позикових коштів / застави криптовалюта. При будь-якій зміні курсу співвідношення запозичених коштів до суми застави також змінюється. Коли коефіцієнт досягає певної позначки (настроюється користувачем), система дає перше попередження.

У разі досягнення коефіцієнта, що перевищує 70%, система попереджає позичальника про необхідність поповнити баланс або продати частину активів. У разі бездіяльності з боку користувача система автоматично продає частину застави за курсом, якщо користувач не зробив цього раніше.

Для нівелювання прослизання використовується високочастотний моніторинг, аналіз ринкових даних і ще ряд факторів. Продаж здійснюється дещо раніше, ніж співвідношення досягне критичної позначки.

Цей механізм надійно захищає кредиторів від будь-яких несподіваних наслідків. Системні попередження для позичальників дозволяють своєчасно перевести біткоіни в фіатние кошти, погасивши кредит і уникнувши ризику просідання через неуважність до поточним курсом.

Виходячи з результатів аналізу ринків криптовалюта і p2p кредитування, капіталізація обох зростає з експоненційної швидкістю. Завдяки Coinloan ці дві сфери перетинаються, що дає необмежені фінансові можливості тим, хто вирішить влитися в сферу P2P кредитів через криптовалюта. Об’єднання сфер є і величезним потенціалом для класичних інвесторів, які розуміють, що зі збільшенням капіталізації пропорційно ростуть дивіденди і загальна вартість активів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector