Як перевірити Асік перед покупкою: у яких компаній купувати

Незважаючи на те, що біткоіни пішов на глибоку корекцію, попит на Асіка для Майнінг не падає. Всі чекають, що корекція скоро закінчиться і криптовалюта на чолі з біткоіни дружно підуть вгору до нових вершин. Чи не в цьому, так в наступному році.

На жаль, на цьому ринку, як і на інших, існує багато видів шахрайства, а замість нового Майнера можуть підсунути б / у. У цій статті ми розповімо, як перевірити Асік перед покупкою, щоб він виправдав вкладення і приносив довгострокову прибуток.

Як перевірити Асік перед покупкою в першу чергу?

Блок живлення та конектори Асіка

Насамперед природно оглядаємо зовнішній вигляд купується обладнання. Обов’язково потрібно звернути увагу на контакти, дроти, щоб все було чистим і новим, без пошкоджень, вм’ятин, потертостей і подряпин на корпусі, а також на інших елементах. Блок живлення повинен бути оригінальний.

Як перевірити Асік за серійним номером?

Перевірка за серійним номером на сайті Bitmain

Така перевірка допоможе нам дізнатися дату випуску. Іншого способу, як перевірити, новий Асік чи ні — не існує. Щоб дізнатися дату виготовлення, наприклад, Асіка Bitmain за серійним номером, дотримуйтесь такої інструкції:

 1. Заходимо на сайт bitmain.com або shop.bitmain.com з мобільного або стаціонарного пристрою.
 2. У верхньому меню вибираємо Support і потім розділ Warrantly Check.
 3. У відповідне поле вбиваємо серійний номер Майнера. Отримуємо результат — дату, коли майнер був відправлений із заводу.

Гарантія виробника видається на три місяці. Тому дата випуску не повинна бути раніше, ніж місяць або два назад, тобто час, за які товар доходить до кінцевого покупця. Серійний номер написаний на етикетці, приклеєною до корпусу пристрою.

Включення Асік Майнера в роботу

Приєднані коннектори до Асіка

Тепер потрібно перевірити Асік в роботі. Для цього підключаємо блок живлення до пристрою. Наприклад, в Антмайнере С9 передбачено 10 6-піновий конекторів: 9 до платам хешування і 1 — до контролера. Потім включаємо блок в мережу. Всі коннектори потрібно вставляти до клацання, інакше з’єднання не буде.

Зверніть увагу на важливість правильності під’єднання всіх шнурів і елементів. В іншому випадку можна зіпсувати або майнер, або блок живлення. Підключаємо до відповідного роз’єм кабель інтернет, якщо у вас не Wi-Fi.

Тепер приєднуємо залишаємо попрацювати мінімум на 15 хвилин, а краще на 30.

Врахуйте, що відразу після включення майнер видає сильний шум, який менш ніж через хвилину переходить в спокійний рівний гул.

Як зайти в адмінпанель Асік Майнера?

Докладніші відомості про процес викликають у нових користувачів найбільші труднощі: потрібно дізнатися ай-пі адресу Майнера, щоб підключитися до його адмінпанелі. Для цього можна на офіційному сайті скачати архів IPReporter.zip, запустити його від імені Адміністратора і вибрати Shelf, Step або Position. Потім затиснувши кнопку IP Report на панелі управління, ви побачите на екрані IP. Подивитися його також можна в спеціальних програмах, (наприклад, IPscanner).

Визначити ай-пі Асіка вручну можна за наступним алгоритмом:

 1. Забиваємо за замовчуванням 192.168.0.1 або 192.168.1.1 в адресний рядок браузера.
 2. Входимо в панель управління роутером і дивимося в розділі клієнтів IP Асіка.
 3. Вводимо наявний адресу в адресний рядок браузера в новій вкладці. Бачимо, що з’являється адмінпанель Майнера, яка нам і була потрібна.
 4. Тепер йдемо у вкладку Miner Configuration і заповнюємо всі поля: адреса пулу, пароль. У Bitmain є власний пул, третій, до речі, за величиною в усьому світі, тому ніяких питань із заповненням виникнути не повинно — просто скопіювали всі дані.
 5. Переходимо у вкладку «Miner Status», щоб відстежити, як працює майнер, і перевірити всі його параметри.

Перевірка після роботи протягом 1-2 хвилини нічого не дасть, оскільки майнер не встигає прогрітися до своєї робочої температури і потім можуть вилізти різні проблеми. Саме тому перевіряти параметри потрібно не раніше, ніж через 15 хвилин.

Залишилося подивитися свідчення в таблиці і звірити їх із заявленими в технічних характеристиках.

Перевірка Асіка на відповідність технічним характеристикам

Інформація про роботу Асіка

 1. Швидкість. Програма у нас показує 13,9 GH / S, що знаходиться в межах норми (норма для цієї партії S9 не менш 13,5).
 2. Статус. Цей розділ не повинен містити хрестиків. Поки там одні нулі, все в порядку.
 3. Температура. В даному випадку перевіряється Асік Antminer S9. Його робоча температура — близько 70 градусів. У цій версії Майнера розробники додали можливим стежити за температурою і плати і чіпа.

У лівій верхній колонці ви зможете побачити, скільки часу Асік знаходиться в працюючому стані з моменту останнього включення.

До слова, у Асіка WHATSMINER M3 робоча температура вище і доходить іноді до 90 градусів. У моделі також великі витрати на електрику (близько 6000 р в місяць), з-за чого його беруть часто ті, хто має доступ до безкоштовної розетки. Крім того, прилад потребують додаткового охолодження. Правда, і термін окупності на пару місяців менше, ніж у S9. Про чистому доході від кожного Майнера говорити не доводиться, оскільки він залежить від поточного курсу, який постійно змінюється.

У будь перевірених компаній купувати Асіка?

Багато Майнер купують Асіка компанії Bitmain — найбільшого і надійного на сьогоднішній день виробника. Найдешевше купити в офіційному магазині shop.bitmain.com. Тут покупка буде найвигіднішою. Однак, можна зіткнутися з багатьма труднощами в ході доставки і перевірки обладнання. Зокрема, апарат може йти довго, а з урахуванням волатильності і підвищення складності видобутку — покупка повинна здійснюватися максимально швидко.

Проблема в тому, що на офіційному сайті далеко не завжди є те, що вам потрібно, в основному, через величезної кількості роздрібних реалізаторів і інтернет-магазинів, що роблять оптові закупівлі. Маючи велику кількість заявок від покупців, роздрібні дилери закуповують обладнання. Внаслідок цього партія швидко закінчується. Одиночним Майнер доводиться купувати прилад з рук.

Як купити Асік на офіційному сайті Bitmain?

Щоб купити майнер на офіційному сайті компанії Bitmain, треба зареєструватися та підтвердити email і номер телефону. Потім знайдіть цікавить Асіка в розділі Products. Купити Асік на офіційному сайті компанії можна тільки за попереднім замовленням. Оплачується замовлення як фіатнимі грошима, так і криптовалюта. Зокрема, приймаються біткоіни і Лайткоіни, але ситуація може змінюватися.

Якщо ви вирішили купити Асік на офіційному сайті компанії Bitmain, радимо підписатися на їх твіттер @bitmaintech. Сюди новини потрапляють безпосередньо з компанії, і ви одним з перших дізнаєтеся, коли відбудеться наступна продаж.

Твіттер Bitmain

Для тих, хто хоче купити швидко, не чекаючи наступної черги продажів на офіційному сайті, прямий шлях на форуми. Там можна дізнатися інформацію про недобросовісних продавців і про тих перевірених магазинах Асіка, які заслужили довіру користувачів.

На інтернет-форумах можна почути скарги, що завод поставляє б / у Майнер під виглядом нових, але на практиці це далеко від істини. Б / у екземпляри, швидше за все, постачають перекупники, які таким чином намагаються заробити побільше грошей, видаючи їх за нові.

Також до популярних і надійним виробникам Асіка віднесемо: BW.com, Pinidea, Ehsminer і інші.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector