Як підключити Асік до NiceHash: настройка і підключення

Кожен майнер, набуваючи ASIC, прагне якомога швидше запустити в роботу обладнання без складнощів при підключенні. NiceHash — сервіс, який, умовно кажучи, бере в оренду потужність вашого пристрою для Майнінг, виплачуючи за це гроші. Сайт можна використовувати не тільки для підключення Асіка, але і як хмарний пул. При цьому всі розрахунки проводяться виключно в Bitcoin.

Кожен користувач може надати для оренди своє обладнання. Причому незалежно від використовуваного алгоритму. По суті, NiceHash є особливим аукціоном, де продаються і купуються потужності з невідомих заздалегідь цінами. Всі покупки виробляються на конкурентній основі. З цієї причини сервіс є одним з найкращих для новачків. Розглянемо, як підключити Асік до Найсхешу.

Як підключити Асік до Nicehash?

Кнопка на сайті NiceHash для видачі інформації по підключенню Асіка
Вказівка ​​на кнопку, яку треба натиснути для отримання інформації по підключенню Асіка

Налаштування Асіка на NiceHash і підключення відбувається на офіційному сайті сервісу — nicehash.com:

 1. На головній сторінці ви побачите дві рамки з пропозицією про покупку потужностей сервісу або продажу власних, а також умови кожного з пропозицій. Тут потрібно натиснути на кнопку «Дізнатися більше».
 2. Після цього сервіс переведе на спеціальну сторінку, де запропонують вибрати тип обладнання.
 3. Натисніть на напис, що підтверджує бажання використовувати для видобутку криптовалюта ASIC.
 4. На наступній сторінці потрібно вибрати тип використовуваного для видобутку алгоритму, а також найближчий до його місця знаходження сервер.
 5. При натисканні на кнопку «Згенеруйте stratum» на екрані висвітиться спеціальна табличка з настройками, які потрібно вказати в веб-інтерфейсі Майнера.

Правильна команда для настройки Майнінг
Що потрібно вказувати після «username» і «password»

Під час підключення Асіка до Найсхеш в поле «UserName» в одних Майнер і в поле «Worker» в інших, користувач повинен вказувати адресу свого Bitcoin-гаманця, а не ім’я Воркер, як на стандартних пулах.

На що звернути увагу, перед тим як підключити ASIC до NiceHash?

Відомості, які необхідно враховувати при Майнінг Асіка на NiceHash
Поради по правильному Майнінг Асіка на сервісі NiceHash

Перед тим, як підключити ASIC до NiceHash, користувач повинен встановити найактуальнішу прошивку для власного Майнера. Це пов’язано з тим, що деякі з версій програмного забезпечення є несумісними з цим сервісом. У 99-ти відсотках випадків з цієї причини виникає помилка під назвою extranonce 2.

Обов’язкова вимога для використання ASIC — це підтримка обладнанням опції під назвою extranonse.subscribe.

Для тих, хто самостійно не може визначитися з вибором програми для видобутку віртуальної валюти, фахівці рекомендують використовувати BFGMiner. Якщо пристрій не мае функції extranonse.subscribe, слід перейти за адресою nicehash.com/help/sha256-mining (при видобутку біткоіни) і завантажити потрібну версію прошивки.

Необхідно пам’ятати, що пристрій може бути використано для видобутку криптовалюта з більш низькою потужністю. У зв’язку з цим користувач повинен попередньо провести тест обладнання на розгін.

Перевірка статистики на NiceHash

Сторінка сайту NiceHash для перевірки статистики Майнінг
Вказівка ​​на поле і кнопку для перевірки статистики Майнінг на сайті NiceHash

Після того як запуск NiceHash miner на Асіка був виконаний, користувач може перейти до перегляду статистичних даних. Для отримання адекватної статистики має пройти хоча б 30 хвилин (бажано 60 хвилин). Відомості про роботу пристрою можна отримати, перейшовши на офіційний портал nicehash.com. У верхній частині екрану потрібно натиснути на напис «Знайти майнер».

Потім на головному екрані з’явиться спеціальна таблиця, в якій необхідно ввести раніше вводиться в поле для Воркер, адреса Bitcoin-гаманця і натиснути на кнопку «Пошук статистики». Тут буде відображатися наступна інформація:

 • прибутковість за 24 години, який визначається на підставі поточного курсу Bitcoin, а також складності видобутку блоку;
 • ефективність роботи Майнера;
 • кількість активних пристроїв;
 • обсяг невиплачених коштів;
 • використовуваний для Майнінг алгоритм.

Умови надання виплат при Асік-Майнінг на NiceHash

Поточні умови по виплатах на сайті NiceHash
Таблиця з умовами виплат на сервісі NiceHash

Станом на сьогоднішній день, сервіс NiceHash надає своїм клієнтам виплати з наступними умовами:

 • виплата здійснюється виключно в монетах BTC;
 • мінімальний обсяг коштів для виведення 0,001 BTC;
 • виплати можуть проводитися не частіше, ніж 1 раз в 24 години.

Інші особливості сервісу NiceHash

Калькулятор Майнінг на сайті NiceHash
Сторінка з калькулятором Майнінг на сервісі NiceHash

Серед інших особливостей сервісу виділяють NiceHash:

 • надання безкоштовного програмного забезпечення для настройки Майнінг;
 • наявність калькулятора прибутковості для багатьох пристроїв;
 • можливість перегляду статистики в режимі реального часу.

Одна із зручних опцій на nicehash.com — калькулятор прибутковості. Перш, ніж інвестувати гроші в обладнання, можна розрахувати його прибутковість і окупність. Користувач може вибрати будь-який пристрій: відеокарти (від NVIDIA і AMD), процесори (Intel і AMD), Асіка (BITMAIN, Baikal, Innosilicon, Gridseed Blade). Розрахунок прибутковості використання пристрою проводиться в зручній для користувача валюті з урахуванням вартості електроенергії в його регіоні проживання. Розраховуючи окупність і прибутковість, можна порівняти показники різних пристроїв для кріптодобичі. При цьому розрахувати можна за 24 години, 7 днів і 30 днів. Однак варто враховувати, що в розрахунок береться поточна вартість BTC. У разі зміни курсу результати можуть стати іншими.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector