Розмитнення Асіка — як провезти майнер через митницю

Багато Майнер з підвищенням складності видобутку криптовалюта переходять на використання ASIC-обладнання. У зв’язку з цим вартість пристроїв зашкалює і не всі можуть дозволити собі таку інвестицію. Чому у користувачів часто виникає питання: як привезти Асік в Росію самостійно? Які правила потрібно знати, щоб провезти обладнання через митницю і які складнощі можуть виникнути? Розглянемо відповіді на ці питання.

Причини покупки Асіка за кордоном

Китайський майнер тримає в руках ASIC

Часто, порівнюючи ціни на офіційних сайтах виробників і у вітчизняних інтернет-магазинах, користувачі бачать суттєву різницю. Ще б пак, адже розмитнення і транспортування вимагають додаткових витрат грошей і часу. Але чи настільки великі вони, щоб переплачувати 2-3 вартості самого апарату?

Так, для прикладу, на офіційному сайті компанії Pinidea виробник вказує ціну пристрою Asic Miner DR-100 з хешрейтом 19 GH / s на рівні 1474 долара. А ось на російському сайті hard-miner.ru він коштує 300 тисяч рублів, що прирівнюється, за курсом на 24-е січня 2018 го року, до 5318-ми доларам.

Подібне порівняння можна віднести не тільки до даної моделі. Так, оптова вартість моделі Асіка L21 на офіційному порталі компанії BW становить 2,7 тисячі доларів, а на сайті російського продавця pusminer.ru — близько 4-х тисяч доларів. Так, опт і роздріб відрізняються, але переплачувати 1,3 тисячі доларів не хотілося б.

Грунтуючись на вищевказаної інформації, можна з упевненістю заявити, що вартість Майнер, що продаються на території РФ різними компаніями, часто в 2-3, а іноді і в 3-5 разів вище за ціну, запропоновану виробником. Провезти Асік майнер через митницю самостійно з іншої країни набагато дешевше, ніж купити його у російських продавців. Саме тому багатьох цікавить можливість заощадити.

Компанії, що займаються розмитненням Асіка з Китаю

Сторінка сервісу online-cargo.com
Сайт компанії, що займається доставкою Асіка з Китаю

Ті користувачі, які не бажають купувати Асіка в інтернет-магазинах, але в той же час не мають можливості або бажання виїжджати за кордон, можуть скористатися послугами спеціальних перевізників, що займаються доставкою і розмитненням Асіка з Китаю. За надання власних послуг вони стягують певну плату, яка складається з ставки за 1 кілограм ваги і страховки пристрою.

Наприклад, сервіс online-cargo.com пропонує своїм клієнтам провезти Асік через митницю і доставити його на автомобілі з наступними умовами:

 • ставка за 1 кілограм ваги — 9,8 долара;
 • розмір страховки — 5,2 відсотка від вартості пристрою (в разі замовлення менше 5-ти Майнер розмір страховки збільшується на 1 відсоток);
 • мінімальне замовлення — від 5-ти штук.

Відповідно до викладених вище умов компанія доставить добувачеві віртуальної валюти обладнання всього за 180-300 американських доларів, а сама доставка займе за часом 18-20 днів.

Є також можливість замовити доставку Асіка з Китаю (Гонконгу) на літаку. В цьому випадку час доставки знизиться до 7-10 днів, а страховка — до 0,7%. Однак, мінімальне замовлення в цьому випадку залишиться колишнім — від 5 штук, а вартість розмитнення Асіка і їх доставки літаком підвищиться до 380-480 доларів (за даними на 25 січня 2018). Якщо Майнер буде менше, то ціна за доставку кожного буде збільшена на 60 доларів.

На сайті компанії є онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна розрахувати вартість доставки в конкретному випадку. При цьому оплата може здійснюватися як фіатнимі грошима, так і крипт. Сума може змінюватися в залежності від ваги Асіка, їх кількості та ціни. Компанія-перевізник при цьому зобов’язується самостійно пройти митницю, оформити всі необхідні документи, а також виконати ряд інших процедур. При цьому дані умови в різних сервісах можуть відрізнятися.

Принцип роботи фірм, що займаються перевезенням та розмитненням Асіка, полягає в наступному:

 • клієнт залишає заявку на сайті;
 • фахівець зв’язується з ним і консультує з приводу формування заявки у компанії-виробника Майнер;
 • обладнання доставляється на склад, розташований на території КНР;
 • клієнту надсилається фотозвіт про наявність товару;
 • компанія самостійно упаковує вантаж і відсилає на вказану адресу в Росію;
 • після отримання клієнт здійснює оплату найбільш комфортним для нього методом.

Користуючись послугами подібних компаній, користувач може не турбуватися про те, як ввезти Асік на територію держави самостійно, і які документи йому для цього знадобляться.

Як провезти Асік майнер через митницю самостійно?

Митний пункт Росії

Щоб провезти обладнання через митницю, можна використовувати власне авто, потяг або ж скористатися послугами авіаліній. Незважаючи на те, що ще порівняно недавно ввезення на територію РФ шифрувального обладнання був заборонений, сьогодні є список дозволених для ввезення Майнер.

Пристрої, ввезені на територію країни будь-яким з вищевказаних способів, але не перебувають у списку нотіфікованних, будуть вилучені, а людина, яка їх ввіз, буде притягнутий до адміністративної відповідальності.

Перед тим, як провезти Асік майнер через митницю, слід ознайомитися з даними списком. До числа дозволених сьогодні для ввезення апаратів відносяться:

 • Antminer S9, D3 і L3 +;
 • AvalonMiner 741;
 • iBekink DM22G і DM11G;
 • Bitfury B8 і B7.

Однак перед тим, як провезти Асік через кордон, рекомендується ознайомитися з основними правилами ввезення товарів фізичними особами та дізнатися, скільки це буде коштувати.

У разі ввезення на територію Росії товару на суму понад 1-й тисячі євро розмір податку на нього буде становити 30 відсотків. Крім того, посилки, вага яких перевищує 31 кілограмів, також обкладаються податком.

Також при проходженні митниці в аеропорту або на кордоні працівники спецслужб можуть зажадати від користувача написати пояснювальну записку, в якій він повинен вказати, що покупка пристрою була виконана не з метою ведення комерційної діяльності. Працівники митниці рідко вимагають подібні пояснювальні для розмитнення Асіка, проте даний варіант розвитку подій цілком можливий.

Перед тим як провезти Асік з Китаю в Росію, власник пристрою повинен підготувати пакет документів, який складається з:

 • документів на пристрій;
 • чека, що підтверджує покупку Майнера.

Ця інформація стосується як транспортування обладнання на особистому авто, так і на поїздах і літаках.

Альтернативний спосіб, як ввезти Асік в Росію

Коробки з Асіка на складі

Також існує альтернативний спосіб, як ввезти Асік в Росію — доставка поштою. Сьогодні досить поширеним явищем вважається покупка ASIC-Майнер на AliExpress. Однак цей спосіб досить ризикований. Це пов’язано з тим, що при відправці пристрої продавець навмисно може знизити ціну з метою зниження розміру мита або вказувати завідомо недостовірні відомості про товар, які призводять до того, що пристрій конфіскується митною службою. При цьому існує невеликий шанс, що подібна афера з уникненням розмитнення Асіка вдасться, і користувач отримає свій майнер, не переплачуючи великих сум.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector