Як підключити Асік майнер — інструкція підключення

Асік — спеціальний пристрій для Майнінг. Англійська абревіатура ASIC позначає 4 слова — application-specific integrated circuit. У перекладі це означає інтегральна схема особливого призначення. Кожен Асік заточений під певний алгоритм видобутку криптовалюта і кожен має свої особливості, але в цілому інструкція, як підключити Асік до комп’ютера і мережі, схожа для всіх апаратів. Ми в статті розглянемо приклад підключення Асіка Антмайнер S9 від компанії Bitmain. Вибір обгрунтований тим, що на сьогоднішній день це найпопулярніший інструмент для Майнінг біткоіни. Кілька слів про нього не завадить.

При порівнянні різних Асіка враховуються:

 • ціна обладнання;
 • енергоспоживання (обладнання для Майнінг дуже енергоємне);
 • продуктивність (хешрейт);
 • температура чіпа в нормальному робочому стані (занадто висока вимагає додаткового охолодження);

За всіма цими параметрами Асік Антмайнер S9 має цілком конкурентні показники. Він відноситься до Майнер нового покоління, в конструкції якого вбудовані 189 чіпів BM1387 побудованих з використанням 16-нм технології FinFET від TSMC. Це забезпечує продуктивність на рівні 13,5 ТХ / с.

Апарат призначений для Майнінг не тільки біткоіни, але і інших криптовалюта на алгоритмі SHA-256, в тому числі Peercoin (PPC) і eMark (DEM). Він виготовляється в Китаї компанією Bitmain, тому ціна його більш конкурентноспроможна, ніж американські чи шведські аналоги.

Дістати Antminer S9 сьогодні не так легко — їх розбирають з офіційного магазину виробника, в основному, роздрібні реалізатори.

Як підключити Асік — покрокова інструкція

підключення Асіка

Отже, перейдемо до покрокового керівництва, як підключити ASIC Miner S9 до комп’ютера:

 1. Підключаємо блок живлення. Від блоку живлення відходять 10 6-піновий конекторів з жовто-чорними проводами. Дев’ять з них потрібно вставити до чітко чутного клацання в білі пластмасові гнізда на корпусі Майнера. Один приєднується до плати керування, гніздо стоїть дещо осторонь від дев’яти інших.
 2. Підключаємо мережевий кабель і шнур живлення.
 3. Як тільки включаться вентилятори (це відбувається секунд через 15-20) — ви почуєте шум. Дивимося на сигнальні лампочки, мережа блимає, лампочка харчування теж (зеленим). Все в порядку, майнер працює — наскільки добре, будемо дивитися далі. Тепер дізнаємося, як підключити Асік майнер до комп’ютера.
 4. Наступний крок — потрібно знайти IP-адресу Майнера. Це легко зробити за допомогою IP-сканера або домашньої сторінки роутера. IP-адреса копіюємо.
 5. Заходимо в веб-інтерфейс Майнера. Щоб в нього потрапити, в адресному рядку браузера введіть скопійований з IP-адреса Асіка. Відкриється вікно внутрішнього браузера.

Отриманий IP і дані Майнера

Як запустити Асік в роботу?

Реєстрація на bitnain.com

Щоб запустити Асік, дотримуємося наступній послідовності дій:

 1. Реєструємося на сайті bitmain.com.
 2. Заходимо у вкладку «Miner General Configuration». Дані нашого аккаунта (логін), який ми тільки що зареєстрували, вводимо в рядок «Worker». У рядку URL відображається адреса пулу Bitmain. Antpool — третій в світі за кількістю видобутої криптовалюта.
 3. У рядку «Password» вводимо відповідний пароль, з яким ви зареєструвалися.
 4. Всі введені дані зберігаємо і чекаємо, поки Асік перезавантажиться. На цьому етапі Асік майнер вже почав заробляти гроші, але потрібно в цьому переконатися.
 5. Заходимо у вкладку «Miner Status» і перевіряємо робочі параметри. Бачимо, що є швидкість, температура чіпів розігрілася до робочої. І, головне, ASIC Status показує одні нулі, хрестиків немає. Це означає, що підключення ASIC для Майнінг відбулося, процес йде нормально, ніяких збоїв немає.

Підключення до пулів і перегляд майнер-статусу

Якщо ви побачили хрестики, радимо для початку перезапустити майнер. Буває, що після перезапуску вони зникають. Якщо немає, тоді справи кепські і треба шукати причину або повертати Асік продавцю.

Отже, Асік підключений і працює. В такому стані залишаємо його на деякий час і повертаємося через 15 годин, щоб подивитися, скільки грошей наш майнер заробив за цей час. Щоб це перевірити, заходимо на сайт Antpool.com. Спочатку у всіх шпальтах таблиці були одні нулі, через 15 годин з’явився перший результат.

Заробіток на Antpool

Підводимо підсумки: за 15 годин Майнінг наш Асік заробив 0,00206759 біткоіни. За добу це буде 0,00330814 BTC. За місяць 0.00992443 BTC. На момент написання статті 1 BTC дорівнює 655977,51 рублів. Значить, за 15 годин роботи у нас додалося +1356 рублів. Перераховувати прогноз на день і місяць в фіатной валюті ми не будемо, тому що курс постійно змінюється, і скільки ми отримаємо рублів завтра — невідомо.

Ми розібрали, як підключити Асік майнер Bitmain Antminer S9 до комп’ютера і почати заробляти гроші. Для тих, хто не хоче розбиратися в цьому нескладному справі, є ще простіший спосіб видобутку криптовалюта — хмарний Майнінг. Одна з популярних компаній Eobot, колись майже втратила свою популярність у зв’язку з падінням курсу біткоіни, зараз пропонує дуже вигідні тарифи.

На сайті компанії є російськомовний форум, де можна дізнатися багато цікавого і поспілкуватися з Майнер. Сам процес видобутку вкрай простий, не треба навіть скачувати ніяких програм і тим більше думати, як підключити Асік або інший пристрій. Просто купуєте місце на серверах компанії і чекаєте прибуток. Чим більше вкладіть, тим більше дохід — все просто, але це тема окремої статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector