Як поповнити біткоіни гаманець вигідно: всілякі варіанти

Найдивовижніше те, що інформації про цю криптовалюта неймовірно багато, хоч ми не знаємо справжнього імені її творця. Коли мова заходить про використання гаманця і його поповнення, то багато хто до цих пір дивуються величезній кількості способів зарахування коштів.

Загальна процедура

Багато в чому, поповнення балансу біткоіни ідентично. Тому, якщо ви вмієте користуватися хоча б одним гаманцем, то вмієте користуватися ще 80%. По суті, вам потрібні три речі: гаманець, його адреса (QR-код адреси) і адресат. Відкриваєте гаманець, копіюєте адресу і відправляєте його адресату.

Якщо ви здійснюєте переклад між своїми гаманцями, то все ще простіше. Копіюєте адресу — вставляєте в рядок таблиці і відправляєте кошти. Далі все залежить від Майнер: чим швидше вони підтвердять вашу транзакцію, тим швидше кошти надійдуть на рахунок. А ця швидкість залежить від того, яку ви встановите комісію.

Ви не знаєте, де знайти адресу? Ймовірно, що ви ще зовсім трохи чули про криптовалюта. Коли ви перейдете у вкладку «Отримати» (Receive), побачите там підпис «Адреса гаманця», а під ним хаотичний набір цифр і букв. Цей набір і є тим самим біткоіни-адресою.

Також варто враховувати, що якщо ви користуєтеся Bitcoin Core (офіційний клієнт Bitcoin гаманця), то перш ніж поповнювати його, потрібно дочекатися повної синхронізації з мережею. При хорошому з’єднанні вона займає близько 3 днів.

Справа в тому, що цей клієнт зв’язується безпосередньо з блокчейном для підтвердження всіх дій. Такий зв’язок неможлива, якщо немає повної синхронізації з мережею. Без неї неможливо перевірити всю інформацію, яка вже записана в блокчейне.

всілякі способи

Оскільки біткоіни — це цифровий код і не має фізичного вираження, то все гаманці існують лише в електронному вигляді. Проте, існує величезна кількість способів його поповнення:

 • через термінал;
 • купити у посередників;
 • використовуючи обмінні сервіси;
 • через біржу;
 • з банківської карти;
 • через електронні платіжні системи;
 • продати товари або послуги за Bitcoin.

Крім цього, існують офлайн-гаманці у вигляді пристрою або простий папірці, на якій записана адреса. Способи поповнення ті ж, але є кілька нюансів в процедурі поповнення. Також можна поповнити свій онлайн-гаманець шляхом виведення коштів з паперового.

Як поповнити за допомогою терміналу

Кілька років тому цим способом можна було багатьох здивувати. Термінали, так чи інакше, мають деяку централізацію, оскільки мають постачальника. Однак, проаналізувавши процедуру поповнення, легко збагнути, що це не впливає на анонімність транзакції.

 1. Знайдіть будь-який iBox термінал в своєму місті. Також можете пошукати спеціалізований термінал для поповнення кріптокошельков.
 2. Далі потрібно вибрати сервіс btcu.biz.
 3. Введіть свій номер телефону. Вам прийде повідомлення з кодом підтвердження для терміналу. Чесно кажучи, ми не змогли зрозуміти, для чого існує цей пункт, адже гаманці до телефону все одно не прив’язані.
 4. Внесіть суму, на яку ви хочете поповнити свою адресу. Зазвичай, вказується мінімум, однак, він невеликий. Також враховуйте комісію терміналу, яка становить 1% від суми.
 5. Роздрукуйте чек. На ньому буде зазначений код, без якого поповнення неможливо.
 6. Відвідайте btcu.biz.
 7. Вам потрібен розділ «Отримати» => «За готівку». Введіть код з чека. Також потрібно, як зазвичай, погодитися з умовами користування (можете навіть почитати їх) і ввести капчу. Натисніть «Оплатити».

Кошти будуть зараховані моментально. Щоб вивести їх безпосередньо на свою адресу, знову зайдіть в розділ «Отримати» і знайдіть там Bitcoin. Висновок буде автоматично проведено після виведення капчи. Але не забувайте, що зробити моментальний переклад буде не так просто, оскільки транзакція буде проходити процедуру підтвердження. Мінімальна комісія за це становить 0.0001 BTC (за ваш рахунок).

У Росії поки що не поширений такий спосіб поповнення. Є лише кілька терміналів, які працюють із зазначеним сервісом. Швидше за все це пов’язано з роботою Державної Думи над регулюванням обігу криптовалюта в країні. Швидше за все, до прийняття відповідного закону цей спосіб так і не буде широко запроваджено.

В Україні майже кожен термінал працює з даним сервісом, тому не важко буде поповнити Bitcoin-адреса за готівку. Якщо ви живете десь в Європі, США або Японії, то в контексті поповнення гаманців вам невимовно пощастило. Європа лояльно ставиться до крипти, тому можна так само легко знайти подібні термінали, а США і Японія зовсім визнали Bitcoin як платіжну систему.

Як працювати з посередниками

Наскільки часто ви відвідуєте форуми, які присвячені криптовалюта? Якщо ви завсідник таких майданчиків, то повинні були помітити, що є теми, присвячені купівлі-продажу Bitcoin через посередника. Більш того, існують окремі майданчики, на кшталт Localbitcoins, які навіть ведуть рейтинг таких торговців.

Використання зазначеного сервісу буде менш ризикованим, оскільки там є мінімальна послідовність дій і невеликі гарантії, що обмін буде проведений. Щоб купити тут біткоіни, потрібно зареєструватися та вибрати вподобану вам ставку. Після цього введіть кількість BTC на покупку і відправте відповідну суму грошей на вказаний номер гаманця або банківської карти.

Після цього потрібно натиснути кнопку «I have paid» (Я оплатив). Як тільки продавець побачить, що кошти надійшли на його рахунок, то відправить біткоіни на Вашу електронну адресу. Ось тут виникає питання: які гарантії, що посередник не кине?

Коли він розміщує ставку на продаж біткоіни, то розміщує їх конкретна кількість на депонированном рахунку. Монети блокуються, і навіть якщо продавець безслідно зникне, ви зможете звернутися в підтримку, і вони переведуть вам BTC. Для виведення Bitcoin з рахунку сервісу потрібно зайти в розділ «Гаманець», ввести необхідні реквізити і підтвердити висновок.

Якщо ви не хочете використовувати будь-які площадки, можете спробувати зв’язатися з посередником безпосередньо і домовитися з ним про всі умови угоди. Але врахуйте, що це неймовірно ризикований спосіб, оскільки немає ніяких депонованих рахунків і підтримки. В даному випадку все буде повністю побудовано «на чесному слові».

Поповнюємо через обмінник

Можливо, цим способом користуються найчастіше. Обмінних сервісів в мережі дуже багато, також існують моніторинги, які підбирають чесні сервіси для твори обміну. Обмінники дуже зручні, не вимагають реєстрації та досить швидко проводять всі транзакції. Щоб поповнити Bitcoin-рахунок через обмінник, потрібно:

 1. Вибрати відповідний сервіс.
 2. Вказати спосіб оплати. (Це може бути Payer, Advanced Cash, інша криптовалюта і т.д.)
 3. Вказати, що отримати хочете саме Bitcoin.
 4. Ввести кількість BTC для покупки або суму, яку ви готові витратити.
 5. Ввести адресу свого гаманця.
 6. Вказати адресу електронної пошти (для підтвердження транзакції).
 7. Погодитися з умовами користування.
 8. Надіслати засоби на рахунок біржі.
 9. Чекати.

Час очікування залежить від того, яку комісію ви готові оплатити за транзакцію. Чим вона більше, тим швидше буде здійснений переклад. Врахуйте, що комісію ви платите не обменнику, а Майнер, які підтверджують транзакцію.

Серед мінусів такого способу хотілося б виділити їх обмеження. Перше — це обмежений максимум угоди. Зазвичай його вистачає, щоб купити бажану кількість Bitcoin, але хто знає, скільки монет вам потрібно.

Друге — обмежений мінімум. Середнє значення — 5000 рублів. Деякі сервіси його не встановлюють, і можна купити хоч на 100 рублів, однак, це велика рідкість.

Третє — вичерпний резерв обмінника. Ви однозначно знайдете сервіс, з яким будете працювати постійно, однак в один прекрасний момент там може не виявитися монеток для перекладу. Добре, якщо вам не горить, і є можливість почекати. Але якщо поповнити гаманець потрібно терміновим чином, доведеться шукати іншу платформу.

Купуємо на біржі

Поповнення балансу Bitcoin через біржу — один з найбільш зручних способів. По-перше, можна моментально купити будь-яку кількість монет за ринковою ціною. По-друге, можна поставити ордер з ціною вище ринкової, що дозволить отримати більше BTC. По-третє, багато бірж мають внутрішньоплатформена обмінник. Звичайно, курс трохи нижче, доведеться сплатити комісію, однак обмін відбувається моментально.

Перше, незалежно від способу — зареєструватися на майданчику. Після підтвердіть адресу своєї електронної пошти і внесіть гроші на рахунок біржового USD, RUR або будь-якого іншого гаманця. Далі діємо таким чином:

Можете залишити кошти на біржовому адресу. Якщо ви йому не довіряєте, тоді зайдіть в свої гаманці і навпаки BTC натисніть «Висновок» (Withdrawal). Вкажіть кількість монет для виведення і адреса гаманця. Залишається тільки дочекатися підтвердження транзакції.

Величезним мінусом біржі є велика кількість комісій. Виставили ордер? Комісія. Купили за ринковою ціною або обміняли? Знову віддайте данину. А ще потрібно трохи заплатити майданчику за висновок. Звичайно, за рахунок всіх цих комісій біржа і живе, але іноді це зводить з розуму. Тому, використовуючи цей спосіб, до загального капіталу доповісте кілька сотень на всі ці збори.

Як поповнити через банківську карту

Як не дивно, але можна купити Bitcoin через банківську карту. Для цього можна використовувати обмінники, але крім цього є кілька бірж, які дозволяють здійснити таку покупку.

 • Coinbase — одна з найстаріших бірж, яка дає таку можливість. Плюси — зручне оформлення, є для початківців, низькі комісії. З мінусів варто виділити час транзакції, яке може займати до 5 діб;
 • Coinmama — майданчик, за допомогою якої можна швидко поповнити баланс гаманця. Серед плюсів можна виділити високий рівень надійності і великі ліміти. Серед мінусів — високу комісію (від 6%), а також необхідність верифікації особистості для угод понад 150 доларів;
 • Bitpanda — чергова платформа, завдяки якій можна поповнити біткоіни-рахунок, використовуючи банківську карту. Переваги: ​​вигідні умови, маленька комісія, хороша репутація серед користувачів. Недоліки: комісія входить в суму угоди, тому неможливо точно порахувати відсоток.

Процедура виведення аналогічна будь-якій біржі. Такий спосіб хороший тим, що не потрібно проводити багато зайвих дій і використовувати велику кількість посередницьких сервісів. Однак, в порівнянні з іншими варіантами поповнення BTC-гаманця, цей буде більш витратним в плані комісій. До того ж, є невелика ймовірність, що ваш банк спробує відстежити, куди пішли кошти.

Як поповнити через платіжні системи

Цей спосіб гарантує вам більше анонімності. Але, на жаль, сьогодні ще не можна безпосередньо придбати BTC через платіжні системи, будь то Qiwi, Яндекс.Деньги або інший сервіс.

Вам доведеться використовувати обмінники, біржі або посередників: в загальному, будь-який спосіб, який описаний в даній статті, підійде для покупки BTC через платіжні системи. Але пряму покупку ніхто сьогодні не забезпечив.

Величезним мінусом такого способу є обов’язкова верифікація особистості, незалежно від сервісу, а також великі комісії за проведення операцій. Якщо у вас більше немає варіантів поповнення гаманця, то можете використовувати цей. Але якщо є хоч найменша можливість зарахувати Bitcoin на баланс, то використовуйте її замість ПС.

Як поповнити паперовий гаманець

Поговоримо трохи про холодному зберіганні Bitcoin, яке все частіше зустрічається в світі, особливо при інвестуванні з перспективою майбутнього примноження капіталу. Багато хто використовує паперові гаманці, оскільки вони найнадійніші з усіх існуючих. Все, що може трапитися — це втрата самої папірці. Також можна його порвати. Однак, якщо це не вплине на можливість прочитати адресу, то гаманець залишиться придатним.

Є два способи поповнення такого гаманця. Перший — це надання публічного ключа. Він завжди написаний на лицьовій частині гаманця і підписаний Public Key. Коли вам потрібно буде вивести свої BTC в офлайн, або ж хтось буде з вами розраховуватися таким чином — просто дайте йому цей номер.

Другий спосіб — використання QR-коду. Аналогічно: як тільки потрібно зарахувати кошти, просто відскануйте QR-код і відправте за відповідною адресою потрібну суму. Після підтвердження транзакції до цих грошей буде неможливо дістатися.

Як вивести біткоіни з паперового гаманця

Якщо всі ваші монети зберігаються на паперовому адресу, але вам потрібно поповнити онлайн-клієнт, то доведеться зробити практично ті ж дії, що і для поповнення самого паперового гаманця.

Відмінність полягає в тому, що в даному випадку ви будете використовувати приватний ключ замість публічного. Він знаходиться на внутрішній стороні папірці і часто заклеєний. Для виведення потрібно також використовувати адресу ключа або відсканувати QR-код. Коли кошти будуть виведені, папірець можна викинути, оскільки вона більше не придатна.

Якщо бути точніше, приватний ключ вже не настільки надійний, оскільки використовувався для транзакції. По суті, такий гаманець стане подобою онлайн-клієнта, так як побував в мережі. Використовувати його в такий спосіб не дуже зручно.

Поповнення апаратного гаманця

Другий спосіб холодного зберігання — використання апаратного забезпечення. Проблема поповнення полягає в тому, що встановлена ​​система захисту вимагає маси підтверджень. Після синхронізації пристрою з комп’ютером, перше, що потрібно зробити — це підключити свій основний гаманець. Розглянемо на прикладі кращого на думку користувачів пристрою — Ledger.

Поповнення відбувається з використанням програм Ledger Manager і Ledger Bitcoin Wallet, які потрібно завантажити на офіційному сайті компанії. Перша завантажить дані гаманця на пристрій, а друга якраз буде використовуватися для оформлення транзакцій.

Коли потрібно буде поповнити свою адресу, а потім знову підключіть пристрій і синхронізується з Ledger Bitcoin Wallet. Програма має стандартний інтерфейс для гаманців Bitcoin. Перейдіть у вкладку Receive і відскануйте QR-код або скопіюйте вказаний у вікні адресу. Після відправки коштів на апаратний гаманець теж потрібно дочекатися підтвердження транзакції.

Як захистити свої кошти

З розвитком криптовалюта і зростанням популярності біткоіни, багато стали скаржитися на втрату коштів з їх балансу. Тому потрібно знати, як убезпечити себе і свої монети. Дотримуйтесь такими принципами:

 • нікому ні в якому разі не повідомляйте приватний ключ (навіть якщо це ваша сім’я);
 • змініть шлях до гаманця, який зберігається на комп’ютері;
 • використовуйте двухфакторную аутентифікацію, якщо це передбачено;
 • зберігайте паперовий гаманець в надійному місці;
 • користуйтеся антивірусом;
 • уникайте відвідування сумнівних сайтів;
 • уважно перевіряйте адресу гаманця, перед підтвердженням переказу.

Також, намагайтеся уникати зберігання великої кількості Bitcoin онлайн, особливо на біржі або на мобільному телефоні. Такі джерела слабо захищені, тому існує величезна ймовірність злому — відповідно, і крадіжки ваші засобів.

Пам’ятайте, що сьогодні багато речей отримують репутацію за рахунок відгуків в інтернеті. Тому не лінуйтеся, і перед використанням будь-якого сервісу перевірте, що про нього говорять інші користувачі. Можливо, що це черговий прийом шахраїв.

Не забувайте, що біткоіни — це децентралізована мережа, тому в разі втрати коштів вам не буде, кому поскаржитися. Безпека і збереження кожної монети цілком залежить лише від вашої уважності і відношення до захисту свого гаманця.

підсумки

Як бачите, поповнити свій гаманець можна самими різними, а для кого-то і несподіваними способами. Що вам залишається? Вибрати найбільш зручний і вигідний варіант, з найменшою комісією, найкращим курсом і швидкістю перекладу.

Чи знаєте ви ще якісь незвичайні способи поповнення? Якщо так, то пишіть в коментарі.

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector