Як поповнити біткоіни гаманець з Яндекс Грошей: детальна інструкція

Запропонував спочатку йому зробити це відомим для нього способом, але він не хоче втрачати і копійки на зайвих комісіях. Прямий переклад, звичайно, зробити не можна. Але один спосіб вирішення проблеми все-таки є.

цікава картина

Пам’ятаю 2009 рік, коли тільки з’являлися перші чутки про якийсь біткоіни. Ніхто не був цим зацікавлений, майже всім було, грубо кажучи, пофіг. Хтось міг просто зайнятися Майнінг заради інтересу, хтось купував Bitcoin по приколу, хтось намагався знайти в цьому підступ. Але через кілька років все перевернулося з ніг на голову.

Сьогодні ми маємо яскравий новинний фон навколо битка і криптовалюта в цілому. Почалася кріптоліхорадка, якщо так можна сказати. 10 років тому мій друг сказав би, що хоче відкрити бізнес або купити цінні папери. Сьогодні він хоче витратити свої кошти на криптовалюта.

При цьому я розумію, що він трохи тямить в ній, раз навіть не знає, як можна поповнити свій кріптосчет через Яндекс Гроші. Явно, його це мало хвилює. Мейнстрім на криптовалюта охопив багатьох. Bitcoin в цю течію зайняв ключове місце. Навіть ті, хто не знає, навіщо він потрібен, і як з ним жити, хочуть його отримати.

Що для цього потрібно

При будь-якій дії або операції виникає питання: що для цього взагалі потрібно? Давайте разом подумаємо, що ж потрібно мати, щоб перевести Яндекс Гроші в біткоіни? Швидше за все потрібні:

  • клієнт для гаманця Bitcoin;
  • згенерований Bitcoin-адреса;
  • доступ до Інтернету.

Якщо ви вважаєте, що крім цього потрібно щось ще, то ви глибоко помиляєтеся. Це буде одна з найпростіших операцій у вашому житті.

Як будемо поповнювати

Можливо, в майбутньому електронні платіжні системи на кшталт Яндекс Грошей оптимізують, і кріптовалютние гаманці можна буде поповнювати безпосередньо. Сьогодні таку можливість ще ніхто не забезпечив. Не питайте мене, чому так. Був би я в команді ЯД, то вже спробував би це виправити.

Але вихід є з будь-якої ситуації. Доведеться використовувати посередників. Якщо конкретніше, то сервіси, які такими посередниками створені. Єдиним способом поповнити Bitcoin гаманець з отрути є, поки що, використання онлайн-обмінників.

Що ще за обмінники

Те ж саме, що валютний обмінник у вас за рогом. Тільки там ви будете міняти рублі на долари, або ще щось подібне. Іншими словами, там ви будете працювати тільки з Фіатом. Онлайн обмінник працює як з Фіатом, так і з криптовалюта. У тому числі він дозволяє переводити кошти з електронних платіжних систем в крипту.

Навіщо їм це потрібно

Хтось навчився заробляти фізичною працею, хтось складає бухгалтерський звіт, а хтось створив онлайн обмінник. Як тільки цей хтось побачив, що криптовалюта стала затребуваною — відразу ж додав її обмін на свій сервіс.

Справа в тому, що поки проводиться обмін, власник сервісу користується вашими грошима. Припустимо, Дмитро — це власник обмінника. Якийсь Льоша захотів обміняти Яндекс Гроші на біткоіни і запросив таку операцію. Через час ви просите провести таку ж операцію. За рахунок коштів, які ви дали для обміну, Дмитро платить Льоші. А вам платять через деякий час, коли з’явиться ще хтось з таким же запитом.

Такі запити будуть завжди, тому що гроші і криптовалюта в постійному обороті. Так чому б не користуватися цим, щоб жилося добре?

Розкажи мені про себе, а я дам тобі біткоіни

Такий слоган можна дати будь-якій обмінки. Конкретніше, ви розповідаєте не про себе, а своє бажання і способі його втілення. Бажання — це обмін Яндекс Грошей на Bitcoin. Спосіб втілення — це номер Яндекс гаманця, з якого будуть списані кошти.

Також розкажіть, що ви можете дати обмінки. Іншими словами, скільки грошей ви готові витратити, щоб купити собі біткоіни. Але врахуйте, що обмінники вибагливі: є гранична сума, нижче якої ви не зможете зробити обмін.

Ви можете не показувати, що саме можете запропонувати. Покажіть відразу, що вам потрібно, будьте жорсткіше з обмінником. Правда він теж буде жорстким і відразу ж скаже, скільки потрібно заплатити. Знову-таки, якщо виявиться, що ваше бажання буде дешевше граничної суми обміну, то сервіс не буде з вами працювати.

Ще дещо: якщо ви все-таки будете міняти ЯД на біткоіни, використовуючи обмінник, то вам потрібно буде дати адресу своєї електронної пошти. Правда ви не будете ні з ким листуватися. Коли буде прийнято заявку, бот напише вам про це на пошту. Також він повідомить вас про проведення обміну, після чого можна буде перевіряти свій кріптовалютний адресу.

Мало не забув … Вам потрібно буде дати номерочек гаманця, на який потрібно перевести Bitcoin. А то їх дуже багато, а обмінник НЕ екстрасенс — не зможе силою думки знайти в усій мережі потрібну адресу для перекладу.

Де шукати обмінник

Оскільки працюєте ви з онлайн-сервісом, то шукати його потрібно за допомогою використання пошукових систем. Щоб спростити собі задачу, ви можете використовувати моніторинг обмінників. Я користуюся двома найвідомішими — Okchange і Bestchange. Вони дають достатньо інформації про сервіс і допомагають швидко підібрати найвигіднішу майданчик.

Їм теж потрібно трохи розповідати про свої бажання. Але інформації треба надати менше. Розкажіть, що ви хочете віддати: в графі «Віддасте» вкажіть Яндекс.Деньги. Потім ваше бажання, то є в графі «Отримайте» — Bitcoin. Автоматично буде надано список сервісів, які дозволять провести такий обмін.

як вибирати

Тут ви вже перетворюєтеся в вибагливого користувача, а всі обмінники стають вашими жертвами. Їх завдання — надати найвигідніші умови для обміну. Що ж вас має зацікавити?

  • Обмінний курс;
  • комісія;
  • резерв;
  • відгуки.

Курс завжди буде нижчим від ринкового, однак, хтось може поставити умовні 1000 рублів за 1 біткоіни, а хтось 1010. Подивіться уважно, оскільки великої різниці не буде, адже обмінники теж стежать один за одним, щоб бути краще за інших.

Деякі сервіси взагалі не беруть комісію, а деяких можуть зарядити до 5%. Це, звичайно, багато, але середніх комісій в 1-2% або фіксованих розмірів не варто боятися. Адже частина комісії йде в нагороду Майнер за підтвердження транзакції. Чим більше вони отримають, тим швидше візьмуться за ваш переклад.

Резерв може бути цікавий в двох випадках: ви хочете купити багато біткоіни, або запас майданчики майже вичерпаний. Другий випадок зустрічається часто. Середній резерв Bitcoin на багатьох майданчиках зазвичай в районі 30 BTC, що на момент написання статті становила близько 220 тисяч доларів.

Відгуки завжди грають велику роль при роботі з онлайн-сервісами. Але я помітив, що ці два монітори не показують негативних відгуків. Буває навіть таке співвідношення 0/4624, де 0 — це негатив. У мене два варіанти: або майданчик дійсно настільки хороша, або монітор недоговорює. Так чи інакше, раджу погуглити відгуки окремо.

Невелика підбірка

Сьогодні ці два монітори надають близько 40 майданчиків по запиту обміну Яндекс Грошей на Bitcoin. Щоб ви не витрачали багато часу на вибір сервісу, я зробив невелику добірку кращих, на мою думку, обмінників.

  1. Cashbank — має більше 3000 позитивних відгуків, середній резерв від 50 BTC. Комісія за використання сервісу в даному напрямку — 4.29%.
  2. WW-Pay — один з кращих обмінників. Відсутня мінімальна сума для обміну, однак, максимум можна отримати 5 BTC за раз. Для проведення транзакції достатньо всього 1 підтвердження. Також сервіс не стягує комісій за використання.
  3. Baksman — хороший обмінник з високим курсом. Відсутні приховані комісії — ви отримаєте рівно ту суму, яку розрахує калькулятор. Однак мінімальна сума для обміну становить 30 тисяч рублів.

Якщо ви будете використовувати інші сервіси, то хочу дати вам одну підказку. Не варто завжди вестися на відсутність комісії. Іноді це забезпечено лише завдяки занадто заниженим курсом. Якщо побачили 0% збору, то подивіться на курс. Можливо він один із найгірших серед усіх сервісів.

Підводні камені

Під час роботи з будь-яким з сервісів особливих проблем не повинно виникнути, однак, я хотів би виділити парочку моментів.

По-перше, якщо ви використовуєте обмінник для покупки Bitcoin через Яндекс Гроші, то ваші кошти будуть заморожені на 24 години. Значить протягом 24 годин транзакція точно не буде проведена. Це є лише запобіжним заходом проти шахраїв. Тому не варто бігти за валеріаною, ви отримаєте свої біткоіни. Ну звичайно, крім безпеки, це також дає можливість обменнику користуватися вашими грошима.

По-друге, через свою неуважність можна подарувати комусь биток. Тому при введенні Bitcoin адреси перевірте його кілька разів. Помилки, що виникли через людський фактор, виправляти точно ніхто не буде. Хіба ви зацікавлені у раптовій втраті грошей?

Поповнюйте на здоров’я

В середньому, мінімальна сума для обміну становить 20 000 рублів. Якщо у вас є така сума, і ви хочете отримати від неї Bitcoin, тоді звертайтеся до такого сервісу і радійте отриманої криптовалюта.

Підписуйтесь на наші сторінки в соціальних мережах. Якщо з’явиться новий спосіб поповнити Bitcoin гаманець через Яндекс Гроші, ми обов’язково про це напишемо.

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector