Як поповнити Litecoin гаманець: детальне керівництво

вибір гаманця

Для зберігання Litecoin вам знадобиться вибрати гаманець. Від цього вибору залежить і поповнення балансу. Загальна процедура дуже схожа, однак, є кілька нюансів на кожному виді. Який можна вибрати гаманець?

 • десктоп клієнт;
 • мобільний;
 • паперовий;
 • апаратний;
 • онлайн (біржовий або сервіс для зберігання криптовалюта).

Способів їх поповнення трохи менше. Це може бути використання обмінних майданчиків, покупка криптовалюта на біржі, продаж послуг і товарів або звичайна купівля у посередника.

Ви можете купити будь-яку кількість LTC, але варто враховувати, що деякі обмінники і кріптовалютние біржі можуть встановити мінімальну і максимальну межу. Крім цього, є сервіси з фіксованою комісією, а є з відсотком від суми покупки.

Як вибрати обмінник

В першу чергу, розглянемо самі способи поповнення, після чого перейдемо до гаманців. Найчастіше, люди використовують саме обмінники, щоб зарахувати на свій баланс трохи Litecoin. Де ж їх знайти, і як ними користуватися?

Кращий спосіб не наштовхнутися на шахраїв — використовувати моніторинги обмінних платформ. Такі сервіси надають інформацію про курс, який встановлений майданчиком, резерві обмінника по конкретної криптовалюта, розмір комісії та відгуках. Всі дані оформлені у вигляді таблиці, тому їх дуже просто використовувати:

 • можна швидко порівняти курси різних сервісів, підібравши найвигідніший;
 • інформація про резерв дозволить дізнатися, чи зможете ви купити необхідну кількість одним платежем;
 • завдяки даним по комісії можна визначитися, скільки доведеться накинути до суми переказу;
 • відгуки дають реальне уявлення про статус обмінника і рівень довіри користувачів.

Іноді трапляється так, що курс на обміннику найвигідніший. Більш того, він може бути дуже близький до ринкового, але не варто робити поспішних висновків. Часто на таких сервісах завищена комісія, і виявляється, що краще було вибрати платформу з меншим курсом. Тому не забувайте оцінювати всі дані в комплексі, щоб підібрати найкращий сервіс.

Як використовувати обмінний сервіс

Використання обмінників зводиться до ідентичною процедурі, незалежно від сервісу:

 • вибір криптовалюта для отримання;
 • вибір способу оплати;
 • надання адреси Litecoin-гаманця;
 • введення адреси електронної пошти;
 • Угода з умовами використання.

Деякі майданчики дозволяють вибрати розмір комісії, яку ви готові оплатити. Зазвичай вони дають вибір з кількох фіксованих варіантів, замість того щоб дати можливість встановити будь-яку суму. Пам’ятайте, що це не та комісія, яку бере обмінник, навпаки — це нагорода Майнер за підтвердження транзакції. Тому якщо вам потрібно якомога швидше поповнити баланс, то не скупіться.

Коли будуть оформлені необхідні реквізити, вам нададуть адреса для відправки коштів. Це гаманець самого сервісу. Тобто, можливі два варіанти:

 1. У розробників є рахунки у всіляких платіжних системах.
 2. Після заявки на обмін хтось із команди платформи нишпорить в мережі, щоб зробити обмін.

З огляду на те, що в обмінниках є резерви, перший варіант більш імовірний. Крім цього, використовувати другий варіант просто нерентабельно для самих розробників, оскільки це займає багато часу.

Багато хто задається питанням, навіщо скидати гроші саме на рахунок обмінника, якщо для прискорення і автоматизації процесу краще використовувати виділений сервер? Справа в тому, що обмінники просто користуються вашими грошима.

Припустимо, вам знадобилися послуги такого сервісу, і ви скинули 10 000 рублів для покупки Лайткоінов. Однак він не відразу використовує свій резерв. Спочатку вони чекають, поки ще хто-небудь скине кілька LTC, а потім вже оформляють переклад. Таким чином розробники зможуть законно розпоряджатися вашими грошима, а будь-які затримки завжди можна скинути на завантаженість мережі.

Як продати товар за Litecoin

Припустимо, ви володієте магазином сантехніки. Встановіть де-небудь на касі банер з попередженням, що оплата тільки Лайткоінамі. В ідеалі ще поставити монітор, який буде відображати реальний курс монети. Коли хто-небудь буде готовий оформити покупку, надайте йому адресу свого гаманця. Коли дочекаєтеся підтвердження транзакції, можна віддавати товар.

У Росії такий спосіб сьогодні малоймовірний, оскільки немає офіційного визнання криптовалюта. Більш того, влада активно шукають можливості регулювання її обороту, тому є ймовірність, що будь-який відкритий використання буде припинятися.

Це буде аргументовано тим, що Лайткоін, як і інші криптовалюта ще не легалізований. Ви матимете рацію, якщо скажете, що для легалізації чогось потрібно спочатку це заборонити. Незважаючи на це, довести свої права буде вкрай важко. Знову-таки через те, що немає чинного закону про регулювання криптовалюта.

Як поповнити баланс через посередників

Лайткоін — одна з топових криптовалюта, тому на неї є величезний попит серед багатьох користувачів. На кріптофорумах є цілі теми, присвячені саме купівлі / продажу криптовалюта через посередників.

Найважче в цьому способі — знайти чесну людину і досягти з ним угоди про всі умови. Кожен з вас буде наполягати на умовах, які вигідніші відповідній стороні угоди. Кульмінацією буде рішення про те, хто ж вносить плату першим, а хто останнім. Обидві сторони можуть привести аргумент, що немає гарантій чесності другого. Так що багато чого залежить від ваших умінь торгуватися.

Проте, якщо ви все ж пройшли всю цю вакханалію, залишиться лише надати адресу свого гаманця і отримати номер рахунку продавця Litecoin.

Поповнюємо гаманець через біржу

Одні називають це вигідним способом, інші — суцільний проблемою. Так чи інакше, біржі часто використовують для поповнення своїх кріптовалютних гаманців. Потрібно буде провести ряд дій. Швидше, навіть не ряд, а цілу операцію. Розглянемо на прикладі Livecoin.

Після реєстрації та підтвердження адреси електронної пошти, перейдіть у вкладку «Баланс» і знайдіть RUR гаманець. Далі потрібно заповнити відповідні реквізити. Враховуйте, що комісія буде досить велика. Так, для Qiwi вона становить 9%, для AdCash 10%. А ось використовуючи Capitalist, можна поповнити гаманець без комісії.

Далі потрібно перейти у вкладку «Торгівля», вибрати там торгову пару LTC / RUR (на скрині LTC / USD, але алгоритм не змінюється). Після цього вказуєте кількість монет для покупки. Комісія біржі за торгівлю складає 0.18%.

На біржах існують ринкові і лімітні ордери. Перші — це моментальна покупка монет за курсом ринку. Другий — це варіант з очікуванням. Його особливість в тому, що ви можете самі встановити курс, за яким хочете купити LTC. Після створення такого ордера потрібно почекати, поки з’явиться ідентичний ордер на продаж. Як тільки таке станеться, транзакція буде оформлена автоматично, і Лайткоін з’явиться у вас на рахунку.

Потім потрібно знову повернутися у вкладку «Баланс», знайти там Litecoin-гаманець і натиснути «Висновок». Відкриється відповідне вікно. Після заповнення реквізитів відправляйте платіж в мережу і чекайте, поки Майнер підтвердять транзакцію.

Як поповнити конкретний гаманець

Незалежно від виду гаманця вам буде потрібно вкладка «Поповнити». Якщо ви використовуєте десктопний клієнт, то в цій вкладці потрібно натиснути кнопку «Запросити кошти». Вам буде надано адресу, який прив’язаний до вашого гаманця. Передайте його продавцеві LTC або скопіюйте і вставте в поле обмінника. Після підтвердження транзакції на вашому балансі з’явиться відповідне кількість LTC.

Щоб поповнити біржової адреса, потрібно перейти у вкладку «Баланс», знайти там Litecoin і натиснути «Поповнити» (Deposit). Знову-таки, буде надано адресу, на який потрібно відправляти кошти.

Аналогічна схема діє з мобільним додатком. Можливий ще варіант сканування QR-коду. Це можливо якщо ви робите переклад між своїми гаманцями, або продавець LTC знаходиться поруч.

Поповнення апаратного гаманця також не сильно відрізняється. Просто для початку вам потрібно буде підключити пристрій до комп’ютера і дочекатися синхронізації з додатком. Автоматично відкриється інтерфейс, аналогічний звичайним десктоп-клієнтам.

Якщо ви володієте паперовим гаманцем, то вам потрібно знайти публічний ключ або його QR-код. Як правило, він знаходиться на лицьовій стороні. Саме його потрібно використовувати для поповнення балансу.

Вам відомі якісь неординарні способи поповнення Litecoin-гаманця? Якщо так, то повідомте про це. Можливо вони набагато ефективніше стандартної процедури.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector