Як правильно вимикати ASIC-майнер: покрокова інструкція

Майнер ASIC — спеціальний пристрій, що складається з корпусу, плат з чіпами, радіаторів, елементів охолодження і спеціальних роз’ємів. Напруга подається від блоку живлення, а з’єднання з ПК здійснюється через кабель Ethernet. У користувачів часто виникають питання, що стосуються процесу установки і налаштування обладнання. Також багато хто не знає, як правильно вимкнути Асік, і коли це рекомендується робити. Розглянемо ці нюанси докладно.

Як правильно включити і вимкнути ASIC-майнер — покрокова інструкція

Два підключених Асіка стоять на дерев'яному столі

Процес включення і відключення Асіка відбувається в кілька етапів:

  1. Дістаємо пристрій з коробки, встановлюємо на стійку або інше місце, де забезпечується достатній рівень охолодження апарату. Не допускається монтаж обладнання впритул до стіни, це призведе до погіршення теплообміну.
  2. Підключаємо блок живлення. Це необхідно, якщо пристрій живиться від виносного БП (характерно для Асіка компанії Bitmain і інших виробників). Блок комутується за допомогою декількох роз’ємів.
  3. Підключаємо живить шнур і мережевий кабель. Провід подачі напруги з’єднує блок живлення з джерелом живлення. Провід мережі підключається до самого Майнер.
  4. Подаємо напругу і контролюємо початок роботи ASIC-Майнера по запуску вентиляторів і запалюванням контрольних світлодіодів (якщо вони передбачені). Крім того, на вході в мережевий роз’єм повинен заблимати світлодіод прийому даних.
  5. Знаходимо Асік через локальну мережу за допомогою комп’ютера. Для цього відкриваємо браузер, набираємо IP-адреса апарата, після чого входимо в інтерфейс приладу.
  6. Реєструємося на офіційному сайті виробника. Наприклад, для Асіка компанії Bitmain потрібно перейти на сайт Bitmain.com і зареєструватися. Тут достатньо заповнити просту форму — поштовий ящик, пароль (два рази), ввести каптчу і погодитися з умовами.
  7. Прописуємо аккаунт в рядку worker і зберігається.

Після першого включення і налаштування Асік автоматично перезавантажується, після чого починає видобувати криптовалюта. Щоб переконатися в його роботі, потрібно перевірити статус апарату і переконатися, що він активний. Залишається перейти в обраний пул і вказати реєстраційні відомості. Через 5-10 годин можна перевірити, заробляє майнер чи ні.

Знаючи, як запустити апарат, немає проблем і в іншому питанні — як правильно вимкнути ASIC-майнер. Це можна зробити за простим алгоритмом:

  1. Відключаємося від пулу.
  2. Дістаємо живить шнур з розетки побутової мережі.

Як вимкнути Асік в разі перегріву?

Активована функція автоматичного відключення Асіка в разі перегріву
Вказівка ​​на функцію, яка автоматично відключає Асік при перегріванні, і на галочку біля неї

Після запуску ASIC-Майнера залишається налаштувати його роботу. Як правило, після введення реєстраційних даних резервування встановлюються за замовчуванням. Якщо працювати з Асіка компанії Bitmain, він інтегрується з пулами F2pool або Antpool. В процесі Майнінг рекомендується стежити за станом апарату і реагувати на зміни в його функціонуванні. Наприклад, в разі перегріву пристрій може вийти з ладу, тому допускати роботу в такому режимі не можна. Як правильно вимкнути живлення у Асіка в цьому випадку?

Для таких ситуацій виробник передбачив спеціальний захист. В процесі настройки звертаємо увагу на спеціальний напис — «Зупинити роботу, коли температура перевищить 80» (написано англійською). Якщо залишити галочку в спеціальному вікні, система автоматично вимкне харчування при перевищенні зазначеного параметра.

За заявою виробника, чіпи можуть перегріватися до температури 100 градусів Цельсія, але цього не можна допускати. Оптимальний режим роботи для чіпів — до 80 градусів Цельсія, а для плат — до 50. Якщо прибрати цю галочку, контролювати температурний режим доведеться самому і особисто відключити пристрій у разі перегріву. Як вимкнути Асік, розглянуто вище.

Незважаючи на видиму легкість підключення та налаштування ASIC-Майнер, важливо тримати під контролем його роботу і вибрати варіант з автоматичним відключенням апарату в разі перегріву. Крім того, Асік рекомендується відключати при неможливості спостереження за процесом Майнінг протягом тривалого часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector