Окупність Асіка для Майнінг: калькулятори, розрахунок

Окупність Асіка — проміжок часу, через який майнер компенсує витрати на покупку устаткування і починає отримувати чистий прибуток від видобутку криптовалюта. Термін окупності залежить від багатьох параметрів — хешрейта обладнання, його вартості, правильності настройки і добуваються віртуальних монет. Нижче виділимо найкращі ASIC Майнер для Майнінг криптовалюта, розглянемо нюанси розрахунку і визначимо прибутковість популярних моделей.

Терміни при розрахунку окупності Асіка

Долари і монети біткоіни

При обчисленні прибутковості ASIC Майнер використовуються такі терміни:

 1. Прибуток — кошти, які отримує майнер після покриття витрат на придбання обладнання.
 2. Термін окупності ASIC Майнера — період часу, необхідний для роботи обладнання, по події якого покриваються витрати на покупку техніки, оплату електроенергії, оренду приміщення (якщо Асіка знаходяться спеціальній кімнаті).
 3. Хешрейт — потужність обладнання, що застосовується. Від цього показника залежить ефективність видобутку віртуальних монет і прибуток учасника мережі.
 4. Складність Майнінг — показник, який залежить від кріптовалютной мережі і змінюється з плином часу. Як правило, складність видобутку зростає при зростанні курсової вартості і збільшення числа Майнер. В процесі обчислень на онлайн-калькуляторі окупності Асік Майнера цей показник береться до уваги.
 5. Майнер — термін з подвійним значенням. Це учасник мережі, видобувний криптовалюта, а також обладнання, яке застосовується для виконання цієї роботи (відеокарта, Асік, процесор).
 6. Ферма для Майнінг — елементи, які комутуються один з одним для вирішення загального завдання, а саме видобутку коинов. Як правило, такі ферми складаються з відеокарт, блоку живлення, материнської плати, проводки, корпуси та ін.
 7. Споживання енергії. При розрахунку окупності використовуються тарифи на електроенергію для регіону, де ведеться видобуток криптовалюта. Варто врахувати, що тарифи за замовчуванням, які встановлюються в онлайн-калькуляторі, можуть відрізнятися з реальними показниками.

Калькулятори для розрахунку окупності ASIC miner

Калькулятор для розрахунку окупності Асіка на сайті nicehash.com
Калькулятор на сайті nicehash.com для прорахунку окупності ASIC Майнер

З появою онлайн-калькуляторів Майнер немає необхідності вважати прибутковість обладнання вручну і підставляти численні дані. За допомогою спеціальних агрегаторів вдається швидко і точно обчислити орієнтовну прибуток для певного Асіка і криптовалюта. Як правило, для розрахунку окупності ASIC miner потрібні наступні параметри:

 1. Тип застосовуваного обладнання.
 2. Хешрейт (вказується вручну, якщо використовується Майнера немає в списку).
 3. Ціна 1 кВтг електроенергії (вказується для свого регіону).
 4. Складність мережі (як правило, визначається програмою в автоматичному режимі).

Виділимо кращі онлайн-калькулятори, що дозволяють розрахувати прибутковість ASIC Майнер при видобутку біткоіни, Лайткоінов і інших криптовалюта:

 1. Асік Трейд (asictrade.com/calc.html) — програма, за допомогою якої можна прорахувати прибутковість видобутку віртуальних монет біткоіни, Ефіріум, монери і Zcash. Калькулятор видає прибуток на поточний момент і прогнозує прибутковість на найближчі 6 місяців з урахуванням підвищення складності мережі. Для обчислення окупності Асіка для Майнінг потрібно зробити наступні кроки — вибрати з переліку ASIC майнер, вказати вартість кВтг електроенергії і натиснути на кнопку розрахунку. Далі система видає результат прибутковості за добу, тиждень і місяць в табличному вигляді. Цифри виводяться в тій валюті, в якій задана ціна електрики — в рублях, євро, доларах або гривнях. При цьому варто задати курсову ціну. Крім прибутковості, онлайн-калькулятор обчислює витрати на електроенергію за зазначені вище проміжки — за день, тиждень і місяць. При бажанні можна виконати розрахунок прибутковості за рік вручну.
 2. Myrig (myrig.ru/kalkulyator/) — калькулятор прибутковості біткоіни, біткоіни Кеша, Лайткоіна, а також криптовалюта Даш і Ефіріум. Обчислення окупності кожної з монет має свої особливості. Наприклад, для розрахунку прибутку при Майнінг Bitcoin потрібно вказати пристрій ASIC, відзначити місце розташування пристрою (хостинг, локальне розміщення), вказати вартість електроенергії і розрахунковий період. Після натискається кнопка «Розрахувати». Онлайн-калькулятор видає дохід, витрати і загальний прибуток Майнера в різних валютах (в рублях, доларах, біткоіни і гривнях).
 3. NiceHash (nicehash.com/profitability-calculator?lang=ru) — точний онлайн-калькулятор окупності Асіка та іншого обладнання для Майнінг. Для розрахунку потрібно вибрати майнер (відеокарту) з випадаючого переліку, вказати тариф на електроенергію (за 1 кВт · год), після чого натиснути на кнопку розрахунку. Через частки секунди система виводить результати в табличному вигляді — прописується надходження, витрати на електроенергію і прибуток за 1 день, 1 тиждень і 1 місяць. При бажанні можна задати точні настройки і виконати обчислення для будь-якої криптовалюта і наявного під рукою устаткування.
 4. WhatToMine (whattomine.com) — онлайн-калькулятор, який зручний в застосуванні і вважається одним з найбільш точних. Тут доступний розрахунок окупності для обладнання Асік і відеокарт. Точність обчислень забезпечується, завдяки можливості вручну вводити необхідні дані. Для проведення обчислень потрібно перейти на відповідну вкладку обладнання, вибрати алгоритм і вказати параметри обладнання, після чого натиснути на кнопку калькуляції.
 5. Bitcoincloudmining (bitcoincloudmining.center/calculator-mayninga) — сервіс для розрахунку окупності Асіка та іншого обладнання. У спеціальній таблиці представлені список кращих криптовалюта для Майнінг. Щоб зробити обчислення, потрібно вибрати цікаву для віртуальну монету, натиснути на іконку калькулятора, після чого вказати параметри обладнання. Наприклад, для розрахунку прибутку при видобутку Bitcoin потрібно вказати розрахунковий період, швидкість обладнання, вартість 1 кВтг в своєму регіоні і комісію пулу. Решта відомості онлайн-калькулятор проставляє самостійно. З правого боку є таблиця, де вказується число здобутих монет за вказаний період, а також прибуток, яку майнер отримує на руки.

Окупність кращих Асіка для Майнінг

Чоловік тримає в руках долари

Сучасний ринок насичений безліччю ASIC Майнер. Перед тим як купити ту чи іншу модель, варто вивчити її характеристики і прорахувати, яка окупність Асіка актуальна на поточний момент, стосовно тієї чи іншої криптовалюта. Нижче наведемо короткий огляд устаткування і розрахунку його прибутковості на 22 січня 2018 року.

Antminer S9 для видобутку біткоіни

Вид збоку на Асік Antminer S9 і його блок живлення

Майнер Antminer S9 — потужна система, рабаотающая на алгоритмі SHA-256. В її основі лежить нове покоління — чіп BM тисяча триста вісімдесят сім, побудований на 16-нм технології. Як результат, ця модель Асіка показує найбільшу ефективність при видобутку криптовалюта. В її складі 189 мікросхем, що забезпечують високий хешрейт. До особливостей Майнера варто віднести компактність, застосування швидкого мікропроцесора, наявність конвекційного охолодження. Для кожного чіпа передбачений персональний радіатор, що виключає перегрів і гарантує високу продуктивність пристрою.

Залежно від партії, ця модель має різний хешрейт — від 11,5 до 14 терахешей. Різниться і споживана потужність, яка знаходиться в діапазоні від 1,127 до 1,323 кВт. Габарити — 35х13,5х15,8 см. Енергоефективність апарату — 0,098 Дж / ГХ (гігахеш).

Розрахуємо окупність для Асіка Bitmain Antminer S9 з хешрейтом — 13,5 ТХ / сек і потужністю 1,372 кВт. Видобувається криптовалюта — біткоіни. Послідовність така:

 1. Переходимо на сайт asictrade.com/calc.html.
 2. Виставляємо обладнання (Антмайнер S9 на 13,5 Тх / сек).
 3. Встановлюємо ціну 1 кВтг електроенергії (тариф для Москви 0,09 долара).
 4. Прописуємо курс біткоіни до долара (10820 доларів за монету).
 5. Натискаємо на кнопку «Розрахунок».

Місячна прибутковість становить 489.16 доларів США. При ціні від 5000 доларів США окупність становить близько 12 місяців.

Окупність Асіка Antminer T9 для видобутку біткоіни

Асік Antminer T9 крупним планом

Майнер Antminer T9 — потужне обладнання, в основі якого лежить чіп BM 1387, побудований на 16-нм технологічному вузлі. Сьогодні це найбільш ефективний чіп для видобутку біткоіни. Кожен майнер містить 171 мікросхему, що забезпечує ефективність і стабільність його роботи. Переваги — компактність, застосування сучасного мікропроцесора ARM Cortex-A9. Корпус виробу виконаний з алюмінію, встановлені персональні радіатори, два кулера з автоматичним управлінням. Для отримання доступу до призначеного для користувача інтерфейсу потрібно вказати назву гаманця і параметри застосовуваного пулу.

Хешрейт Bitmain Antminer T9 становить 12,5 терахешей в секунду, а потужність — 1,576 кВт. Габаритні розміри — 35х13,5х15,8 см. Робочий температурний режим складає від 0 до 40 градусів Цельсія.

Виконаємо розрахунок окупності Асіка на прикладі онлайн-калькулятора Bitcoincloudmining.center:

 1. Вказуємо розрахунковий період — 1 місяць.
 2. Прописуємо в спеціальній графі швидкість Майнера — 12,5 терахешей в секунду або 12500 гігахешей в секунду.
 3. Складність мережі, нагорода за блок і курс встановлюється автоматично на момент розрахунку (на 22.01.2018 рік — 10820 доларів).
 4. Вказуємо споживану потужність — 1576 Вт.
 5. Прописуємо тариф — 0,09 доларів.
 6. Вказуємо комісії пулу.
 7. Натискаємо на кнопку «Зробити розрахунок».

З правого боку показується прибуток від Майнінг, яка становить 361 долар на місяць. При ціні 2500-2700 доларів (в наявності на miningogo.ru) окупність дорівнює десь 9 місяців.

Pinidea ASIC Miner DR-100 на алгоритмі X11

Pinidea ASIC Miner DR-100 коштує біля свого блоку харчування

Pinidea ASIC X11 Miner DR-100 призначений для Майніг Dash і інших монет на алгоритмі Х11. Хешрейт обладнання — 19 Гх / сек., А потужність — 900 Вт. При правильному налаштуванні і підборі пулу можна збільшити хешрейт до 22 Гх / сек. Прилад відрізняється невеликими габаритами — всього 38х18х15 см. Вага — 5 кг. Для зниження температури внутрішніх плат передбачено два вентилятора.

Майнер DR-100 — оптимізований варіант затребуваного раніше ASIC X11 DRX. Головні зміни торкнулися структури, значно підвищено ефективність роботи пристрою.

Виконаємо розрахунок окупності Асіка на прикладі Bitcoincloudmining.center:

 1. Переходимо по посиланню — bitcoincloudmining.center/calculator-mayninga/DASH.
 2. Вказуємо розрахунковий період — 1 місяць.
 3. Прописуємо в спеціальній графі швидкість Майнера — 22 Гігахеша в секунду.
 4. Складність мережі, нагорода за блок і курс встановлюється автоматично на момент розрахунку (на 22.01.2018 рік — 755 доларів США).
 5. Вказуємо споживану потужність — 900 Вт.
 6. Прописуємо тариф — 0,09 доларів.
 7. Пишемо комісію пулу.
 8. Натискаємо на кнопку «Зробити розрахунок».

Місячна прибутковість становить 224 долара. Ціна Майнера на офіційному сайті складає 1474 долара. Це означає, що обладнання окупиться за 7 місяців. Однак розрахунок приблизний, оскільки у вартість, зазначену на сайті виробника, не входить доставка і розмитнення, які теж обійдуться недешево.

Antminer D3 — окупність Асіка для видобутку Деша

Асік Antminer D3 на чорному тлі

ASIC майнер Bitmain Antminer D3 — більш доступна модель, вартість якої в офіційному інтернет магазині antminersshop.com на 24.04.2018 становить 1175 доларів, але в роздробі він продається за 2-2,5 тисячі доларів. Алгоритм хешування — X11, що робить майнер популярним для видобутку монет Dash. Швидкість хешування становить 15 Гігахеш в секунду, а потужність — 1,2 Вт. Пристрій відрізняться невеликими габаритами, які складають 32х13х19 см.

Розрахунок окупності Асіка Antminer D3 проведемо на прикладі калькулятора NiceHash:

 1. Заходимо за посиланням nicehash.com/profitability-calculator?lang=ru.
 2. Вибираємо Antminer D3.
 3. Вказуємо тариф на електроенергію (як і в попередньому випадку, розглядаємо варіант з Москвою) — 0,09 доларів.
 4. Тиснемо на кнопку порахувати.

У таблиці вказується, що місячний заробіток на 22.01.2018 рік складе 118 доларів. Середня окупність в середньому 20 місяців, що робить це обладнання маловигідним при поточному курсі криптовалюта.

Окупність Асіка BW L21 при видобутку Litecoin

Асік BW L21 вид спереду

Асік майнер BW L21 призначений для Майнінг Лайткоін і інших криптовалюта на алгоритмі Scrypt. На офіційному сайті оптова вартість апарату 2,7 тисячі доларів, але замовити в російських інтернет-магазинах обійдеться дорожче. Наприклад, ціна BW L21 на pushminer.ru становить 4000 доларів. В основі обладнання лежить застосування чіп-технології на 28 нм. Хешрейт 550 МХ / сек., А потужність, яка споживається з мережі — 0,95 кВт. Роль кулера грає подвійний вентилятор, який має діаметр лопатей 12 см. Робоча температура становить від 0 до 40 градусів Цельсія.

Виконаємо розрахунок окупності Асіка за допомогою онлайн-калькулятора WhatToMine. Алгоритм такий:

 1. Входимо на сторінку агрегатора — whattomine.com.
 2. Переходимо в розділ ASIC. Далі нас цікавить графа Scrypt.
 3. Вказуємо хешрейт Майнера — 550 Mh / s.
 4. Прописуємо потужність — 950 Вт.
 5. Пишемо тариф за електроенергію.
 6. Тиснемо на кнопку калькуляції.

Місячний заробіток становить 405 доларів США. Якщо виходити з зазначеної вище ціни, окупність наступає через 10-12 місяців.

Варто розуміти, що розрахунки приблизні, оскільки дуже залежать від змін курсу. А оскільки криптовалюта відрізняються волатильністю, а складність їх видобутку зростає — розрахунок актуальне на конкретне число. Ви можете провести більш точні розрахунки самостійно, відвідавши калькулятор і використовуючи дані конкретно для вашого випадку і регіону.

Вище розглянута окупність популярних у 2017 році Асіка на 22 січня 2018 року. При купівлі обладнання варто ознайомитися з прогнозами і враховувати майбутні перспективи криптовалюта. Сьогодні видобуток монет за допомогою ASIC Майнер дозволяє окупити витрати за 7-12 місяців, що є непоганим показником.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector