Як ставитися до Monero Poloniex, і вигідний чи тут трейдинг

Про Poloniex коротко

У 2014 році була заснована біржа Poloniex, яка сьогодні є однією з найнадійніших і популярних у всій мережі. Перший дивовижний факт — більшість її співробітників до сих пір невідомі. Чому? Швидше за все через репутації криптовалюта і, як наслідок, страху переслідування правоохоронними органами.

Ви скажете: «автор назвав Полонікс однією з кращих тільки тому, що так написано в Інтернеті». З якогось боку ви праві, але на ці слова є підтвердження. По-перше, щоденний оборот становить трохи більше мільярда доларів. Одна лише тільки ця цифра говорить про довіру користувачів.

По-друге, при реєстрації обов’язково вводити свої ідентифікаційні дані і підтверджувати їх посвідченням особи. Це означає, що дана біржа намагається максимально захиститися від ботів.

Ну і по-третє, вона дозволяє працювати з величезною кількістю альткоінов. Серед головних ринків виділені Bitcoin, Ethereum, Tether USD і Monero. Якщо з біткоіни і Ефіром на момент появи біржі вже все було зрозуміло, XMR тоді був нової криптовалюта. Тим не менше, більшість торгових пар по даній криптовалюта були створені практично відразу.

Пари монери на Poloniex

Одним з головних показників лояльності біржі до криптовалюта є кількість торгових пар. Природно, найбільше на будь-якому майданчику буде у біткоіни. Це пов’язано і з його статусом і давнім існуванням. Однак Monero теж має хороший резерв.

Зрозуміло, що кріптопари в поєднанні з біткоіни та тизери тут є, так як замість з монери вони є трійкою основних ринків біржі. Дивно, що немає пари з Ефіром. Крім того, ви можете торгувати XMR c такими монетами, як:

  • Dash (середній обсяг торгів близько 40 тисяч в день);
  • Zcash (до 30);
  • Litecoin (до 30);
  • Bytecoin (10-15);
  • Maidsafecoin (до 10);
  • NXT (5-10);
  • BitcoinDark (менше 5);
  • Blackcoin (менше 5).

Що стосується пар з основними монетами майданчики, то середній обсяг торгів вимірюється сотнями тисяч. Так, на торгівлю з Bitcoin він досягає відмітки в 400 000, а на USDT — 200 000.

Переваги роботи з біржею

Ви зробите досить правильний вибір, якщо підете Трейд Monero саме на цій біржі. По-перше, як вже було сказано, вона надійно захищена від ботів, тому можна не побоюватися, що стакан буде заповнений довільними ставками.

По-друге, розробники подбали про надійний захист. Завдяки цьому на ринках не буває зависань, що дозволяє завжди вчасно додати черговий ордер. Та й внутрішній гаманець буде в більшій безпеці, тому можна не боятися за збереження своїх коштів.

Окремо варто відзначити надзвичайно низькі комісії майданчика. Багато біржі вимагають до двох відсотків за здійснення транзакцій на торгах, а також за введення-виведення коштів. Однак тут збори за трейдинг не перевищують 0.25%, а висновок може бути взагалі безкоштовним.

Особливості

Перша відмінна риса — це процес реєстрації. Сам по собі він схожий на створення аккаунта на безлічі інших сайтів, однак після цього ви зіткнетеся з тим, що досить рідко бачите в мережі. Вам потрібно верифікувати свою особистість, вказавши ім’я та прізвище, адресу та поштовий індекс, а також підтвердити все це якимось документом.

Коли ви проходите перший етап верифікації, то ваші можливості все ще обмежені. Так, ви можете грати на ринках і користуватися гаманцями, а також іншим функціоналом біржі. Однак виведення коштів, включаючи XMR, обмежений 2000 доларів в день. Коли всі документи будуть перевірені, тоді ліміт буде підвищено до 25 000. Якщо вам потрібно ще більше, то потрібно звернутися в підтримку.

Крім іншого, біржа не працює з фіатнимі грошима. Тому, якщо у вас ще немає Monero на якомусь гаманці, доведеться спочатку поповнити його, використовуючи який-небудь обмінник, а вже після цього поповнювати свій XMR адреса на біржі.

Поповнення та виведення коштів

Однією з особливостей транзакцій в мережі Monero є наявність такої графи, як Payment ID. Вона є певним ідентифікатором користувача. Створено такий тікер через анонімність криптовалюта і неможливості відстежити IP-адреса відправника.

Коли ви поповнюєте свій гаманець на біржі, то дану інформацію потрібно обов’язково вказувати в додатку, через яке ви відправляєте кошти. Payment ID не потрібно шукати. Коли ви заходите у вкладку Balances і навпаки Monero натискаєте Deposit, цей номер буде надано автоматично.

Якщо ви забудете ввести цю інформацію, біржа не знатиме, від кого саме надійшли кошти, і на чий внутрішній адресу їх потрібно зарахувати. При цьому, вона не поверне їх назад, оскільки транзакції монери створені таким чином, що адреси одержувача і відправника є прихованими.

Чому Monero — один з головних ринків

У багатьох виникають питання, чому саме XMR є одним з основних і найбільш активних ринків на біржі, якщо існує кілька криптовалюта, які, згідно з Coinmarketcap, випереджають монери на кілька позицій за багатьма показниками.

Але суть полягає не тільки в рейтингах, а й в орієнтації розробників на конкретну аудиторію. Творці біржі подбали про максимальну конфіденційності своїх користувачів. Незважаючи на те, що вони надають чимало особистої інформації, вся база даних надійно захищена і не прив’язана до якогось IP адресою.

Логічно, що користувач, який думає про свою конфіденційності, буде використовувати кращу по анонімності криптовалюта. Монери є однією з таких. Крім того, дана криптовалюта має непогані обсяги торгів. А від активності користувачів на біржі безпосередньо залежить прибуток її власників.

висновок

Монери — один із ключових активів на Полонікс. Обсяги торгів і кількість ринків є тому прямим підтвердженням. Ну а те, що розробники відразу додали цю криптовалюта в основу своїх списків говорить про їх довірі цього активу і готовності підтримувати XMR настільки довго, наскільки це можливо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector