Як створити біткоіни-гаманець: реєстрація покроково

 • Реєстрація Bitcoin гаманця Blockchain
 • Кращі онлайн-гаманці для Bitcoin
 • Який гаманець Bitcoin краще встановити на смартфон і планшет
 • Як виводити гроші з гаманців
 • Щоб мати можливість зберігати найпопулярнішу на сьогоднішній день криптовалюта, необхідно створити Bitcoin гаманець. У пропонованому огляді ми докладно дізнаємося, як це зробити і розберемо процес реєстрації покроково.

  Встановлюємо стаціонарний Bitcoin гаманець

  Монета біткоіни в гаманці

  Гаманці, що встановлюються на ПК, вважаються найкращими, так як вони забезпечують максимальне збереження електронних грошей. Як приклад буде розглянуто гаманець Bitcoin core, що користується популярністю у сотень тисяч людей.

  Завантаження і установка клієнта

  Сторінка для скачування гаманця Bitcoin Core
  Сайт для скачування програмного гаманця Bitcoin Core

  Щоб користуватися цим додатком, спочатку необхідно виконати такі дії:

  1. Зайти на офіційний сайт цього Bitcoin гаманця (bitcoin.org/ru).
  2. Вибрати операційну систему, на яку він буде встановлюватися. У переліку будуть представлені найпопулярніші платформи (Windows, Mac OS, Linux, Ubuntu).
  3. Почекати, поки файл завантажиться на ПК. Він важить всього 13 Мб, так що завантаження пройде дуже швидко.
  4. Запустити інсталяційний файл і натиснути на кнопку Next.
  5. Пройти звичну процедуру установки. Від вас буде вимагатися тільки періодичне натискання на кнопочку «Next».
  6. Завершити установку і запустити біткоіни гаманець.
  7. У вікні вибрати місце зберігання блокчейна (ланцюга всіх транзакцій мережі біткоіни). Врахуйте, що сьогодні блокчейн важить більше 150 Гб, причому цей обсяг ще буде збільшуватися, тому рекомендується заздалегідь очистити місце на жорсткому диску.
  8. Запустити синхронізацію Bitcoin core. Даний процес займе чимало часу. Як правило, для повної синхронізації потрібно від 1-го до 3-х днів (іноді навіть трохи більше). На цьому етапі можна вимикати ПК, але попередньо слід закривати програму. При наступному відкритті синхронізація відновиться з того місця, на якому була перервана. А ось якщо вимкнути комп’ютер із запущеним клієнтом, можна спровокувати збій системи, через якого все доведеться почати заново.

  Після завершення синхронізації можна виконати вхід в біткоіни гаманець і приступити до його налаштуванні.

  Налаштовуємо встановлений клієнт

  Процес настройки гаманця Bitcoin Core
  Активація «Управління входами» на гаманці Bitcoin Core

  Гаманець, по суті, вже практично створено, але спочатку треба провести настройку програми. Ось ті моменти, на які потрібно звернути увагу:

  1. Управління входами. Після включення цієї функції програма буде генерувати нові адреси гаманця при кожному перекладі. Дана опція забезпечить ще більшу безпеку вашої анонімності. Щоб включити її, треба перейти в настройки, вибрати пункт «Гаманець» і поставити галочку навпроти рядка «Включити управління входами».
  2. Відображення хеша транзакції. Дуже корисна опція для тих, хто зараховує депозити на онлайн-біржі, казино або ресурси, пов’язані з інвестиціями. Для її активації необхідно зайти в налаштування, натиснути на вкладку «Відображення», знайти поле «Сторонні URL транзакції» і вставити в нього наступне посилання: http://blockchain.info/tx/%s. Після виконання зазначених дій при кожному перекладі на місці «% s» буде прописуватися хеш транзакції. Його ви зможете кидати адміністраторам інтернет-ресурсів, щоб підтвердити відправку грошей на депозит.
  3. Захист гаманця паролем. Тут потрібно знову перейти в настройки і вибрати пункт «Зашифрувати гаманець». Перед вами з’явиться вікно з двома полями. В одному полі треба вписати пароль, а в іншому — продублювати його. Ваш особистий код повинен складатися як мінімум з 8-ми символів. Настійно не рекомендується використовувати в якості пароля повноцінні слова, які якось пов’язані з вами (кличка вихованця, улюблений спорт, місто, в якому хочете побувати, і так далі). Найкращим варіантом вважається набір з 10-12 випадкових символів (як літерних, так і цифрових).
  4. Створення резервної копії гаманця. Це останній, але вкрай важливий пункт. Тут вам доведеться кілька разів скопіювати файл wallet.dat, який, по суті, і є вашим сховищем біткоіни. Його можна копіювати вручну, знайшовши у відповідній папці програми, або доручити цю справу з додатком. Другий варіант більш простий і зрозумілий. Вам буде потрібно натиснути на вкладку «Файл» (знаходиться зліва від вкладки «Налаштування») і в контекстному меню вибрати пункт «Зробити резервну копію гаманця». У вікні знадобиться ввести ім’я файлу, а також вибрати місце його зберігання. Рекомендується зробити 3-4 таких копії і закинути їх на різні носії: в окрему папку комп’ютера, на флешку, на компакт-диск, на інший ПК. Завдяки цим дублікатами ви зумієте відновити свій гаманець після переустановлення операційної системи або покупки іншого комп’ютера.

  Використання офіційного гаманця Bitcoin core

  Меню для відправки криптовалюта на гаманці Bitcoin Core
  Поля для заповнення при відправці біткоіни через Bitcoin Core

  Коли сховище встановлено, синхронізоване і налаштоване, їм можна починати користуватися. У ньому передбачено 4 основні вкладки, які будуть застосовуватися при відправці та отриманні електронних грошей:

  1. Огляд. Основне поле вашого сховища. У ньому відображається поточний баланс, кількість відправлених монет, а також сума коштів, які очікують підтвердження мережі. У цьому полі не передбачено виконання будь-яких дій. Його основна функція — ознайомча.
  2. Надіслати. Перейшовши в цьому полі, ви зможете відправляти Сатоши або цілі біткоіни іншим людям. Тут є рядок, в яку потрібно вводити адресу гаманця одержувача. Для кожного ідентифікатора можна встановлювати мітку, щоб включити його в свою адресну книгу. Крім того, в даному меню можна встановлювати суму комісії. В принципі, система сама пропонує вам оптимальний відсоток; ви можете збільшити або зменшити його. Але пам’ятайте, чим вище комісія, тим швидше транзакція додасться в блок. При виставленні заниженого відсотка система може не здійснити переклад. У найгіршому випадку, транзакція загубиться. Якщо ви створили кілька адрес, в поле «Відправити» з’явиться кнопочка «Входи», натиснувши на яку можна вибирати, з якого конкретно адреси виконувати переклад.
  3. Отримати. Це найголовніша вкладка для більшості користувачів, адже всі ми хочемо саме отримувати біткоіни. У цьому полі можна генерувати адресу свого Bitcoin гаманця. Щоб отримати свій ідентифікатор, необхідно лише натиснути на кнопочку «Запросити платіж». У відповідному полі з’явиться набір букв і цифр, що складається з 25-34 символів. Ці символи і стануть вашим особистим адресою.
  4. Транзакції. Ще одне поле, що носить виключно ознайомчий характер. У ньому ви зможете переглядати всі здійснені операції. Доступна сортування за датою, розміром суми, мітках.

  Меню розглянутого біткоіни гаманця може бути оформлено російською мовою (даний пункт вибирається ще при установці). Таким чином, у вітчизняного користувача не повинно виникнути проблем з налаштуванням і управлінням клієнта.

  Якщо ви захочете створити інший біткоіни гаманець (наприклад, MultiBit), вам буде потрібно виконати практично ті ж дії:

  • скачати клієнт;
  • встановити його;
  • пройти синхронізацію;
  • провести настройку;
  • згенерувати адресу.

  Від першого клієнта MultiBit відрізняється більш швидкої синхронізацією, правда поступається в плані безпеки. Крім того, перша програма вважається чи не найкращим біткоіни гаманцем, адже вона офіційна. Це означає, що на Bitcoin core в першу чергу приходять поновлення, через нього швидше здійснюються транзакції і так далі.

  Реєстрація Bitcoin гаманця Blockchain

  Поля для заповнення при реєстрації на сайті Blockchain
  Сторінка реєстрації на сайті Blockchain

  Створення сховища криптовалюта на онлайн-майданчику — це ідеальний варіант для тих, хто хоче мати доступ до своїх заощаджень з будь-якого гаджета. Якщо ви виберете який-небудь сайт з біткоіни гаманцем, вам не доведеться проходити тривалу синхронізацію, завантажувати пам’ять комп’ютера, залежатиме від працездатності стаціонарної машини. Ви зможете приймати, передавати і обмінювати електронні гроші, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, де є відповідний девайс (ПК, ноутбук, смартфон) і стабільний інтернет. Правда онлайнові сховища поступаються стаціонарним з безпеки, але для накопичення невеликої кількості Сатоши вони годяться.

  Як приклад ми розглянемо реєстрацію гаманця біткоіни на сайті Blockchain. Відбувається вона так:

  1. Необхідно зайти на сайт blockchain.info.
  2. У відповідних полях ввести адресу електронної пошти і свій пароль (2 рази).
  3. Поставити галочку навпроти згоди з умовами роботи сервісу та натиснути на кнопку «Продовжити».
  4. Зайти на електронну пошту, вказану при реєстрації.
  5. Відкрити лист від сайту і перейти по посиланню, щоб підтвердити реєстрацію. Також, в листі буде вказано ID вашого гаманця. Відразу скажемо, що це не адреса, на який можна приймати Сатоши. Це лише додатковий ідентифікатор для вашого облікового запису.
  6. Після переходу за посиланням треба повернутися на головну сторінку ресурсу і знову ввести свої дані, вказані при реєстрації (включаючи присланий на пошту ID).
  7. Натиснути на кнопку «Вхід». Після цього ви потрапите в головне меню свого профілю. Ваш біткоіни гаманець на сайті Блокчейн буде створений автоматично. Вам стануть доступні гаманці ще для двох криптовалюта: Bitcoin Cash і Ефір.
  8. Щоб дізнатися адресу своєї електронної гаманця, треба вибрати валюту (наприклад, біткоіни) і натиснути на кнопку «Отримати». Публічний ключ згенерує автоматично.

  Ми розібралися з тим, як завести біткоіни гаманець на платформі Blockchain.

  Кращі онлайн-гаманці для Bitcoin

  Інтерфейс онлайн-гаманця Харо wallet
  Як виглядає меню онлайн-гаманця Харо wallet

  Можна виділити ще пару онлайн-ресурсів, гідних уваги:

  1. Харо wallet — один з кращих онлайнових Bitcoin гаманців. Реєстрація на сайті проходить майже так само, як на майданчику Blockchain. З відмінностей можна виділити лише те, що на даному ресурсі немає прив’язки до унікального ID. Однак є інший спосіб захисту від несанкціонованого проникнення — чотиризначний пін-код, який вводиться перед паролем. Для успішної реєстрації даного біткоіни гаманця теж треба пройти верифікацію через посилання в листі, запропонованому на e-mail. Щоб згенерувати адреса, необхідно в меню профілю натиснути на кнопку Wallet, а потім на RECEIVE.
  2. Exmo.com — це офіційний сайт онлайн-біржі, що дозволяє створювати біткоіни гаманець і не тільки. В цілому платформа надає в користування близько двох десятків гаманців як для національних, так і для криптовалюта. Реєстрація на ній гранично проста. Потрібно лише ввести електронну пошту і пароль. Після цього можна сміливо користуватися ресурсом. Щоб дізнатися адресу гаманця, треба зайти в розділ «Гаманець», вибрати цікаву для вас валюту і натиснути на кнопку «Поповнити». Відбудеться перехід на сторінку, де справа буде перебувати копка «Створити адресу». Натиснувши на неї, ви отримаєте свій ідентифікатор. Біржа має свій обмінник, так що ви зможете купувати і продавати електронні гроші прямо на ній. Хоча майданчик онлайнова, вона заслужила репутацію надійного сервісу. Ваші гаманці з біткоіни і з іншими грошима залишаться недоторканими.

  Який гаманець Bitcoin краще встановити на смартфон і планшет?

  Інтерфейс мобільного біткоіни гаманця
  Як виглядає мобільний біткоіни гаманець

  Зазвичай таким питанням задаються люди, які хочуть завжди мати доступ до накопиченої криптовалюта, але бояться створювати гаманець на сайті. Їм може допомогти офіційний гаманець біткоіни для мобільних пристроїв — Bitcoin Wallet, який, по суті, є копією згадуваного вище Bitcoin core.

  Щоб обзавестися таким сховищем, треба:

  1. Зайти в Google Play і ввести назву гаманця.
  2. Вибрати відповідну програму і натиснути на кнопку «Встановити».
  3. Почекати, поки завершиться інсталяція, після чого відкрити гаманець біткоіни.
  4. Зайти у вкладку Request Bitcoins, щоб дізнатися адресу свого гаманця.

  Цей додаток не вимагає тривалої синхронізації і не займає багато місця в пам’яті девайса. Досить просто завантажити розглянутий біткоіни гаманець і встановити його. Всього через кілька хвилин він уже буде готовий до використання.

  Ми приділили увагу саме цьому клієнту по ряду причин. По-перше, він вважається одним з найбезпечніших. По-друге, має зручний інтерфейс (хоч і англомовний). І по-третє — програма постійно поліпшується розробниками. Наприклад, останнє оновлення цього біткоіни-гаманця датується 20-м грудня 2017 року.

  Як виводити гроші з гаманців?

  Меню онлайн обмінника для виведення біткоіни
  Інтерфейс обмінника для виведення криптовалюта

  Тут все залежить від того, яким сервісом ви користуєтеся. Той же Exmo.com дозволяє виводити кошти відразу на карту без застосування сторонніх сайтів. Але, як правило, доводиться вдаватися до допомоги спеціалізованих онлайн-обмінників. Зокрема, можна скористатися платформою bestchange.ru. Вона об’єднує в собі найпопулярніші майданчики, які займаються обміном криптовалюта. З її допомогою ви зможете перевести біткоіни на QIWI гаманець, WebMoney, Яндекс.Деньги, карту Ощадбанку, Альфа банку, Приват банку, ВТБ, ПУМБ. Комісія на сервісах, які надають такі послуги, не найменша, зате транзакції проходять досить швидко.

  Отже, ми дізналися, як зареєструвати різні біткоіни гаманці. Як видно, алгоритми багато в чому схожі (і на комп’ютерних програмах, і на мобільних додатках, і на сайтах), але певні нюанси є в усіх трьох випадках. Якщо ви до цих пір не знаєте, який біткоіни гаманець вибрати, визначитеся, що для вас важливіше: безпека або мобільність. У першому випадку потрібні клієнти, що встановлюються на ПК, у другому — онлайн площадки. Ну а якщо ви хочете отримати універсальне рішення, тоді завантажуйте гаманець на смартфон або планшет.

  Як створити біткоіни-гаманець на Блокчейн, дивіться в наступному відеосюжеті:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector