Як вивести гроші з біткоіни-гаманця — покрокові інструкції

 • Як виводити гроші з паперового біткоіни-гаманця — покрокова інструкція
 • Як вивести гроші з апаратного Bitcoin гаманця
 • Як вивести біткоіни з гаманця — загальні поради та рекомендації
 • Після кріптовалютного буму в 2017 році багато користувачів Мережі змогли переконатися у вигідності інвестиції в криптовалюта. Децентралізованість дає незаперечну перевагу активу — волатильність курсу. З цієї причини багато зберігають крипту в долгосрок, сподіваючись на кількаразове зростання вартості.

  Новачкам розібратися в системі складніше — важливо не тільки правильно вибрати біткоіни-гаманець, а й подбати про захист коштів, зробити резервну копію, вигідно поповнити гаманець. Сьогодні ми розглянемо ще один важливий момент користування кріптохраніліщамі — виведення грошей. Як перевести в готівку біткоіни з різних типів гаманців, що потрібно врахувати — на ці та інші питання детально будемо відповідати.

  Як вивести гроші з біткоіни-гаманця онлайн через обмінник і біржу?

  Головне меню онлайн-сервісу Blockchain.com
  Інтерфейс гаманця Blockchain

  На мережевих гаманцях зазвичай зберігають невеликі суми, необхідні для розрахунків або торгівлі. Це пов’язано з тим, що онлайн-сховища не забезпечують високий рівень безпеки. Приватний ключі зберігаються на сторонньому сервері, а не у користувача — це більш легка здобич для шахраїв в порівнянні з «холодними» гаманцями.

  До такого типу сховищ відносяться біржі (EXMO, Yobit, Coinbase) і звичайні онлайн-сервіси — Blockchain, Green Address, Coin Space.

  Висновок біткоіни з Блокчейн гаманця

  Таблиця з онлайн-обмінниками для виведення біткоіни з Блокчейн-гаманця
  Список онлайн-обмінників для виведення біткоіни з гаманця Blockchain

  Один з головних мінусів цього гаманця — немає підтримки фіатних валют. Обміняти біткоіни всередині сервісу можна на Ефіріум і біткоіни Кеш. Що стосується виведення, то він здійснюється за допомогою перекладу на інший біткоіни-гаманець. Щоб не користуватися посередницькими послугами інших сервісів і не платити додаткові комісії, краще провести операцію через обмінник. Для цього:

  1. Переходимо на сайт-моніторинг обмінників bestchange.ru.
  2. Вибираємо в таблиці зліва Bitcoin (BTC) в першій колонці і цікаву для нас валюту для обміну — у другій. Ми, наприклад, хочемо вивести на карту Кукурудза.
  3. Після вибору валют в центрі сайту відображається таблиця зі списком обмінників, їх курсом, резервом та відгуками. Вибираємо відповідний для нас за всіма цими критеріями. Зазвичай обмінники розташовані в порядку зменшення курсу, але варто звертати увагу і на інші нюанси — чи вистачить резерву, чи достатньо позитивних відгуків, в ручному або автоматичному режимі працює сервіс, якщо в ручному, то який статус оператора.
  4. Переходимо на обраний обмінник, вибираємо ще раз цікавлять активи для продажу / покупки і вводимо необхідні дані. Підтверджуємо операцію.

  По закінченню необхідного для підтверджень часу рублі будуть зараховані на карту. Як такої комісії у обмінників немає, але курс трохи занижений в порівнянні з біржами. Різниця курсів з купівлі і продажу (спред) і є заробітком сервісу.

  Висновок з біткоіни-гаманця на біржі

  Якщо ваші кошти зберігаються на біржовому рахунку, то користуватися послугами обмінника вам не обов’язково. Багато кріптобіржі підтримують фіатние валюти і працюють з різними ЕРС, картами. Обміняти і вивести гроші можна прямо на сайті. Ми не будемо розглядати конкретно якусь біржу, оскільки функціонал у них практично однаковий. Наша інструкція загальна і може адаптуватися для будь-якого ресурсу:

  1. Входимо в акаунт на біржі, відкриваємо вкладку торгів.
  2. З підтримуваних валютних пар вибираємо BTC / RUB (RUR), якщо хочемо обміняти і вивести в рублях.
  3. Оформляємо ордер на продаж. На біржі продати біткоіни можна по ринку або по ліміту. Перший спосіб передбачає оформлення угоди по актуальному на даний момент курсом. Другий спосіб — можливість встановити свою ціну і чекати, поки на неї знайдеться покупець.
  4. Після проведення обміну переходимо в інтерфейс рублевого гаманця і вибираємо кнопку виведення. Перед нами відкриється сторінка, де будуть перераховані всі варіанти проведення операції. Вибираємо цікавить нас напрямок — рахунок платіжної системи, карта банку.
  5. Вводимо необхідні дані і підтверджуємо операцію.

  Важливо врахувати, що на біржах за висновок встановлюється комісія. Вона може варіюватися в межах від 3 до 10% в залежності від обраного способу. Також є ліміти по висновку, що потрібно враховувати, формуючи заявку. Що стосується комісії за обмін, на більшості сервісів вона становить до 0.2%.

  Як виводити гроші з паперового біткоіни-гаманця — покрокова інструкція

  Поле для введення приватного ключа паперового біткоіни-гаманця
  Сторінка сайту bitaddress.org для введення приватного ключа паперового біткоіни-гаманця

  Паперові біткоіни-сховища вважаються одними з найнадійніших і зазвичай використовуються для довгострокового зберігання кріптомонет. Створити їх дуже просто — достатньо перейти на сайт-генератор біткоіни-адрес і роздрукувати паперовий носій із загальним і приватним ключем. До таких сервісів відносяться bitaddress.org, walletgenerator.net, bitcoinpaperwallet.com. Після отримання адреси на нього потрібно відправити BTC, зробити це можна через обмінник або перекладом з іншого кріптохраніліща.

  Якщо створення і поповнення паперового біткоіни-гаманця зазвичай не викликає питань, то з висновком не все так просто. Алгоритм проведення операції відрізняється в залежності від того, чи використовували Ви у процесі створення гаманця шифрування BIP38.

  Якщо так, то інструкція щодо виведення коштів буде наступною:

  1. Скануємо QR-код приватного ключа в правій частині нашого паперового сховища.
  2. Йдемо на сайт, де генерували адреса і ключ. Вибираємо вкладку «Деталі гаманця». Якщо інтерфейс англійською, вона може називатися Wallet Details.
  3. Вводимо у відповідне поле приватний ключ, який у нас відобразився при скануванні QR-коду, і пароль BIP38.
  4. Переходимо в використовуваний біткоіни-гаманець і імпортуємо ключі в нього. Наприклад, в гаманці Блокчейн імпортувати адреси можна в розділі «Налаштування» (вкладка «Адреси»).
  5. Коли нарешті з’явиться балансу адреси в гаманці можна перевести гроші в фіат. Як це зробити з Blockchain.com, ми розглядали вище.

  Якщо метод шифрування BIP38 не використовувалася при створенні сховища, то імпортувати адресу буде ще простіше. Ключ, відображений в ході сканування QR-коду, і буде використовуватися для отримання доступу до засобів.

  Як вивести гроші з апаратного Bitcoin гаманця?

  Процес виведення біткоіни з апаратного гаманця
  Інтерфейс програми, що дозволяє вивести біткоіни з апаратного гаманця

  Апаратні гаманці, користуються популярністю у тих користувачів, які інвестують в криптовалюта по-крупному. За рівнем захисту від зломів він звичайно поступається паперовим сховищ, адже встановлення зловмисного програмного забезпечення може призвести до втрати коштів. Однак, якщо говорити про баланс зручності використання і надійності, то це «золота середина», незважаючи на те, що девайси коштують близько 100 доларів. Найпопулярнішими виробниками на ринку є Ledger і TREZOR.

  З апаратними сховищами ситуація так само, як і з паперовими — створити і поповнити їх нескладно, а ось з питанням виведення коштів новачкові розібратися не так вже й просто.

  Виведення грошей з біткоіни-гаманця Ledger або TREZOR здійснюється в спеціальному клієнта для управління грошима. У першому випадку це розширення Ledger Wallet Bitcoin, у другому — додаток Trezor Bridge. Тут є один важливий момент — програми встановлювати необхідно виключно з офіційного сайту виробника. Це ledgerwallet.com і wallet.trezor.io.

  Після установки ознайомтеся з інтерфейсом для управління. Щоб вивести гроші з біткоіни-гаманця, можна скористатися обмінником за інструкцією, яку ми пропонували вище. Однак є і другий спосіб — через біржу. Для цього:

  1. Входимо на біржу, в інтерфейс BTC-гаманця і вибираємо його поповнення. Після цього система згенерує біткоіни-адреса, який потрібно поповнити. На цьому етапі важливо врахувати ліміти і пороги введення на сервісі. Наприклад, на біржі Ексмо мінімальний депозит в Bitcoin становить 0.001 BTC. Що стосується комісій за введення крипти, то на більшості майданчиків вони відсутні.
  2. В інтерфейсі управління апаратним біткоіни-гаманцем переходимо у вкладку «Надіслати» і вводимо в якості даних одержувача адреса, згенерований на біржі.
  3. Після зарахування коштів виводимо їх з біржі на ЕРС або карту за алгоритмом, розглянутому вище.

  Як вивести біткоіни з гаманця — загальні поради та рекомендації

  Висновок з програмного гаманця на комп’ютері або мобільного застосування практично нічим не відрізняється від уже розглянутих вище методик. Провести операцію можна через обмінник і біржу. Ми вже обговорювали питання, де вигідніше міняти криптовалюта, а зараз дамо вам кілька загальних порад щодо виведення грошей з біткоіни-гаманця:

  1. Якщо ви виводите Bitcoin з сховища без обміну, то враховуйте, що час транзакції безпосередньо залежить від зазначеної комісії.
  2. Якщо ви раз «засвітили» ключ паперового гаманця, то сховище вже не є «холодним». Потрібно виводити звідти вже всі монети або провести свіпінг, щоб змінити приватний ключ.
  3. Перед тим, як виводити біткоіни з гаманця через біржу, переконайтеся, що майданчик працює з картами або ЕРС, на які ви хочете отримати гроші. Також ознайомтеся з лімітами і комісіями, переконайтеся, що у вас достатньо коштів для проведення операції.
  4. Переходячи на будь-які сервіси — обмінники, біржі, офіційні сайти для скачування ПО, уважно дивіться на домен. Фішингові сайти змінюють 1 букву в назві і, користуючись вашою неуважністю, крадуть ваші особисті дані і гроші.

  Вивести гроші з біткоіни-гаманця, слідуючи нашим покроковим інструкціям, абсолютно нескладно. Головне, бути уважними, не поспішати і дотримуватися всіх правил безпеки.

  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector