Bitcoin генератор: що це, види, ТОП найпопулярніших

 • Огляд онлайн-генераторів біткоіни
 • Заробляння біткоіни в ігровій формі
 • Bitcoin генератор — це спеціальна програма, яка дозволяє отримувати криптовалюта автоматично, без вкладень і додаткових зусиль. На сьогоднішній день це один з найбільш актуальних видів альтернативного заробітку. Заробіток без грошових інвестицій, вкладень часу і сил настільки привабливий, що у багатьох скептиків логічно виникає питання «у чому тут підступ?».

  Біткоіни-генератори — що це, принципи роботи

  Логотип біткоіни і обчислювальні потужності

  Процес емісії біткоіни відбувається завдяки транзакціях. Всім підключеним до системи ресурсів розсилається завдання — пошук унікальної рядка для партії: так формується хеш. Як тільки він вирішується, який знайшов унікальну рядок винагороджується «монетами». Щоб поповнити рахунок на кілька монет, користувачеві потрібно вирішити капчу, переглянути рекламний ролик. Щоб збільшити свій дохід, необхідно брати участь в реферальних програмах, об’єднуватися з іншими користувачами або завантажити програму по генерації біткоіни, наприклад, Bitcoin generator hack, BTC4GEN або SuperBit v 2.5.

  Bitcoin генератор щодня нараховує користувачеві певну суму Сатоши. Це можливо завдяки тому, що він підключається до десяткам великих пулів (BitMiner GHash, CKPool, BTC Guild). При розблокуванні нового блоку витягуються монети, які розділяються між користувачами. Зазвичай, щоб вивести зароблені кошти з онлайн-генератора на гаманець, потрібно накопичити певну суму.

  Отже, якщо розглядати конкретно питання: чи можливо заробити на біткоіни-генераторах, то відповідь буде ствердна. Це не вигадки! Інше питання: скільки можна заробити і чи дійсно без вкладень? Найголовніше в цій справі — правильно вибрати онлайн-генератор!

  Генерація біткоіни онлайн: плюси і мінуси

  Головна сторінка Autofaucets

  Онлайн-генератори — це найпростіший спосіб заробітку кріптоденег, для якого не потрібно завантажувати програмне забезпечення. Відсутність фінансових інвестицій визначає невеликі доходи. Не особливо сподівайтеся на початковому етапі заробити більше 2 доларів на місяць. Але ця сума буде накопичуватися на гаманці «просто так», без ваших зусиль, при мінімальних витратах часу.

  Плюсів у онлайн-генераторів набагато більше, ніж мінусів:

  1. Не потрібно грошових вкладень, покупки професійного обладнання та дорогих відеокарт.
  2. Біткоіни можуть нараховуватися 24 години на добу, навіть коли ваш комп’ютер відключений.
  3. Реєстрація займає 2-3 хвилини, її можна пройти одночасно на декількох ресурсах.
  4. Заробляти біткоіни можна не тільки з комп’ютера, але і з мобільних пристроїв — смартфонів, планшетів.
  5. Для заробітку потрібні тільки номер гаманця і підключення до Інтернету.
  6. Завдяки реферальним програмами можна значно збільшити свій дохід.

  Серйозних недоліків тільки два: невисока прибуток і велику кількість шахрайських ресурсів. Якщо з доходами все зрозуміло — без вкладень дохід невеликий, то з обманом справа йде складніше. Щодня з’являються нові сервіси, які пропонують унікальну можливість «добре» заробити без вкладень. І кожен день з’являються негативні відгуки і гнівні коментарі ошуканих Майнер, які в гонитві за легкими «монетами» попадаються на вудку шахраїв.

  Щоб не потрапити на лохотрон, необхідно, перш за все, з розумом підійти до вибору біткоіни-генератора. А для цього варто прочитати не один десяток відгуків в мережі, посидіти на тематичних форумах, прислухатися до порад учасників з високим рейтингом. Ключовими критеріями вибору повинні стати: репутація сервісу, частота його оновлення, легкість виведення монет на гаманець, якість роботи служби підтримки.

  Краще починати з простих онлайн-генераторів (MoonBitcoin, Autofaucets), щоб розібратися що до чого. Без капітального старту серйозно заробити не вийде, але і втратити своє теж ризику немає. Отримавши необхідний досвід, можна приступати до серйозніших стратегіям генерації біткоіни: побудови своєї Майнінг-ферми або об’єднання в пули.

  Види біткоіни-генераторів

  Монети біткоіни і ферми

  За способом видобутку біткоіни і своєю структурою генератори діляться на кілька типів: ферми, боти і пули. Зараз ми розглянемо їх докладніше.

  Ферми по «виробництву» біткоіни

  Ферми для видобутку біткоіни

  Біткоіни-ферма — це рішення для тих, хто готовий вкластися в покупку потужних відеокарт та іншого обладнання. Її можна побудувати в поодинці або замовити готову. Це вимагає великих грошових вкладень, однак потужність цього біткоіни-генератора принесе «фермеру» відчутний прибуток і дозволить швидко окупити витрати.

  В цьому випадку можна співпрацювати і з іншими власниками ферм. Наявні потужності об’єднуються в міні-сервер, який гарантує учасникам ефективний результат. Кожен «фермер» повинен завантажити відповідне програмне забезпечення. Отриманий дохід ділиться пропорційно технічного вкладу кожного учасника — все справедливо. Такі об’єднання називаються пулами і про них ми поговоримо трохи пізніше.

  Плюси генерації біткоіни за допомогою ферм:

  • Більш високі доходи в порівнянні з онлайн-генераторами.
  • Висока окупність при невеликих витратах часу
  • Можливість об’єднання і збільшення доходів.
  • Можливість розширення ферми за рахунок першого прибутку

  В інтернеті можна знайти послугу побудови ферм «під ключ» — це відмінне рішення для тих, хто не володіє достатнім досвідом у зборі «заліза» для генерації криптовалюта. Ціна готової хорошою ферми на 8 карт в Росії починається від 200 000 рублів.

  Біткоіни-пули — генератори криптовалюта

  Схематичне зображення людини у всьому монетами

  Біткоіни-пул — це своєрідне хмара в хмарі, в якому об’єднуються потужності обчислювальних машин сотень і тисяч учасників. Це потужний сервер, який набагато швидше і ефективніше справляється з вирішенням поставлених завдань. Всі комп’ютери, об’єднані в систему, працюють для отримання прибутку, і як тільки нараховується нагорода за розгаданий блок, кожен майнер отримує свою частку, порівнянну з розміром свого внеску.

  Плюси біткоіни-пулів:

  • Більш високий заробіток, ніж в онлайн-генераторах або ботах.
  • Високі шанси на розгадування блоку.
  • Потрібні мінімальні інвестиції.

  Що стосується мінусів, то найголовніший полягає в необхідності покупки ферми.

  Боти-генератори біткоіни

  Схематичне зображення робота з монетами біткоіни

  Це досить популярний спосіб заробітку без фінансових вливань. Біткоіни-бот забезпечує хоч і невеликий, але стабільний дохід. Він є спеціальну програму, яка викачується на комп’ютер, а її скрипт забезпечує виконання дій на різних кранах, як та людина. При цьому користувачеві не потрібно самостійно вводити каптчу, виконувати інші завдання.

  Переваги генерації біткоіни за допомогою ботів:

  • Ні фінансових ризиків — грошові вкладення не потрібні.
  • Програми розроблені для широкої аудиторії.
  • Процес заробітку повністю автоматизований.
  • Досить один раз налаштувати бот і іноді заглядати в гаманець — все.

  Найпопулярніші і надійні боти-генератори біткоіни:

  1. BTC4GEN. Цей Bitcoin generator 2014 року створення такого є безумовним лідером у своїй категорії і до сих пір не має гідних аналогів і конкурентів. Користувачів привертає простота і швидкість настройки, регулярні оновлення, головна мета яких — удосконалення функціоналу, зрозумілий інтерфейс, а також можливість безкоштовного скачування програми і русифікатора до неї. Багато хто задається питанням, чому ця програма доступна для безкоштовного скачування і в чому в такому випадку полягає «профіт» для творців. Розробники свідомо пропонують її безкоштовно для того, щоб її мали можливість завантажити всі бажаючі. Кількість скачувань вже довгий час залишається стабільно високим, а це значить, що популярність зростає і аудиторія розширюється, а у творців є можливість удосконалювати софт.
  2. Hack. Це ще один досить популярний generator Bitcoin online, оновлений в 2015 році. З тих пір нових версій не випускалося. Програма підходить для установки на ПК (Windows і MAC), а також на смартфони, що працюють під управлінням різних платформ. Серед безперечних переваг Хака користувачі відзначають не тільки простоту і зручність використання, а й стабільність виплат, високу швидкість роботи, доступність, можливість роботи без інсталяції. Даний генератор може працювати в браузері, але також його можна завантажити безкоштовно безпосередньо на сайті розробника. Не рекомендуються програму з сторонніх тематичних сайтів, форумів. Небезпека останніх полягає в тому, що в архівах замість програми часто ховається вірус, розроблений зловмисниками спеціально для крадіжки персональних даних і використання потужностей ПК для злочинних цілей. Віддавайте перевагу перевіреним офіційним ресурсів.
  3. SuperBit v5. Цей генератор криптовалюта має застарілу версію, проте аудиторія при цьому досить велика. Напівавтоматичний режим роботи хоч і не розгадує сам капчу, але при цьому полегшує процес і позбавляє від переходів по великому числу посилань на крани. Програма легко встановлюється.

  Огляд онлайн-генераторів біткоіни

  Головна сторінка MoonBitcoin

  Для тих, хто не готовий вкладати гроші в покупку устаткування для ферм, залишається два варіанти роздобути криптовалюта: завантажити і встановити бот на комп’ютер або скористатися генераторами Bitcoin online. Дохід в останньому випадку можна назвати символічним, але зате не використовується обчислювальна потужність вашого ПК і не потрібні фінансові вкладення.

  ТОП найпопулярніших і чесних Bitcoin генераторів:

  1. Bestrotator — це надійний ресурс, який стабільно платить. Російськомовні користувачі вже встигли оцінити простоту і зручність інтерфейсу, можливість працювати з різними криптовалюта і інші переваги. Правда, власники сайту зараз виставили домен на продаж, так що поки невідомо як буде далі працювати ресурс.
  2. Autofaucets. Ресурс для розгадування капчі на кранах без участі людини. Особливість роботи з ресурсом — необхідність скачування розширення для браузера.
  3. Ultimate codes Bitcoin-generator. Крім генерації кріптоденег в авто-режимі цей maker генератор біткоіни пропонує вигідні умови реферальной програми — 15%.
  4. MoonBitcoin. Особливістю даного ресурсу є те, що монети нараховуються кожні 5 хвилин. Щоб заробити тут більше, потрібно якомога частіше заходити на сайт і знімати криптовалюта.

  Заробляння біткоіни в ігровій формі

  Супер Маріо і монети біткоіни

  Ігрова онлайн-індустрія — світ, де обертаються мільйони потенційного заробітку. Величезну частку від загального числа займають азартні ігри, але сьогодні не про них. Ігрові онлайн-генератори Bitcoin — це спеціальні програми, які допомагають монетизувати те, що гравець отримує в якості виграшу в онлайн-іграх. Це можуть бути:

  • премії за досягнення;
  • нагорода за перехід на новий рівень, перемогу в турнірі;
  • продаж «прокачаного» аккаунта, ігрових атрибутів.

  Останній пункт виглядає найбільш суперечливим, проте в сучасних реаліях за продаж аккаунта, має великі досягнення, можна виручити навіть кілька тисяч доларів. Один з яскравих прикладів подібного ігрового генератора — Супер Маріо. В середньому кожні 2-5 хвилин в цій грі можна заробити близько 100 Сатоши. На перший погляд сума здається незначною, але з огляду на, що такий заробіток не просто не вимагає ніяких особливих зусиль (необхідно просто встигати натискати на періодично спливає знак питання над головою головного героя), та ще й є справжньою розвагою, перспектива такого стабільного заробітку виглядає дуже привабливою .

  Генератори біткоіни забезпечать стійкий заробіток і позбавлять від необхідності збирати монети вручну з кранів. Використання декількох таких Bitcoin generator гарантує збільшення прибутку, проте до вибору сервісу варто підходити комплексно. Звертайте увагу на те, як часто оновлюється генератор, яка у нього репутація і наскільки чуйна служба технічної підтримки — це заощадить вам час і зменшить ризики.

  Більше про онлайн-генераторах біткоіни дивіться у відео нижче:


  Ссылка на основную публикацию
  Adblock
  detector