Як купити біткоіни через Ощадбанк або карту на Bitcoinom.org?

Bitcoinom.org — зручний сервіс для покупки біткоіни за рублі в Росії. Незважаючи на велику кількість варіантів, які є сьогодні, купити Bitcoin за рублі не так-то просто. Потрібно реєструватися на сторонніх платіжних сервісах (по типу AdvCash, Payeer) або біржах, чекати верифікації, поповнювати баланс, враховуючи ліміти і комісії. Більш популярний варіант — обмінники, а й у них є свої мінуси.

Сьогодні ми розглянемо алгоритм покупки BTC з карти Ощадбанк і VISA через онлайн-майданчик bitcoinom.org. Давайте з’ясуємо, що це за сервіс, наскільки він зручний і вигідний.

Що таке bitcoinom.org і як почати роботу з майданчиком?

Інтерфейс сайту bitcoinom.org

Розглянутий сервіс позиціонується творцями, як кріптобіржа, в якій основний акцент зроблений на операції з біткоіни. Зареєструватися тут просто, достатньо ввести пошту і придумати пароль довше 10 символів. Під час реєстрації система уточнює чи хочете ви використовувати BTC-адреса в форматі SegWit (Segregated Witness) як основний і збільшувати комісію за транзакцію (RBF), якщо буде потрібно. З обома пропозиціями краще погодитися, поставивши галочки у відповідних полях.

Після реєстрації користувачеві відразу ж доступний інтерфейс біткоіни-гаманця. Він досить примітивний, але в цьому ми знайшли тільки плюси. Взагалі сам сайт зроблений просто і зрозуміло, все відразу перед очима, немає зайвих індикаторів, полів, чатів.

В інтерфейсі гаманця відразу відображається біткоіни-адреса. Майданчик автоматично згенерує 2 публічних ідентифікатора — звичайний і SegWit. Перемикатися між ними можна в спеціальному полі праворуч.

Зліва на сторінці відображається поточний курс біткоіни до рубля і долара. В основному меню, крім балансу, є ще вкладки:

 • «Відправити» — для відправки Bitcoin на інші адреси.
 • «Історія» — для перегляду історії операцій в сховище.
 • «Ключі» — тут відображені 2 біткоіни-адреси і приватні ключі.

Також на головній сторінці сайту є 2 рядки з пропозицією купити і продати біткоіни. Навпаки них розташовані посилання з різними напрямками операцій — Сбербанк, Ківі, карта і ще. При переході на будь-яку з цих посилань користувача перекидає на сайт kurs.expert. Таким чином, bitcoinom.org можна назвати скоріше біткоіни-гаманцем, оскільки всі обмінні операції з біткоіни виконуються на іншому майданчику.

Інтерфейс сайту kurs.expert

Kurs.expert — інтерактивний валютний аналізатор для вигідного і зручного обміну валют. Від звичайного моніторингу обмінників цей сервіс відрізняється темю що надає більше інноваційних функцій, запам’ятовує інформацію про переваги користувача і географічних даних, надаючи постійно актуальну інформацію.

У лістинг kurs.expert включено понад 3800 обмінників, які сумарно видають 36338 пропозицій обміну за різними напрямками.

Що потрібно зробити перед тим, як купити біткоіни через Ощадбанк на bitcoinom.org?

Інтерфейс гаманця на bitcoinom.org

Перед придбанням криптовалюта на даному сервісі необхідно:

 1. Проаналізувати поточний курс BTC. Це можна зробити на майданчику bitinfocharts.com/ru/bitcoin/. До слова, на момент написання статті курс Bitcoin на bitcoinom.org — 493 234 рубля (7305.44 USD), в той час, як біржі Бітфінекс курс — 494 892 рубля (7330 USD). Після аналізу вартості потрібно вирішити, яка кількість біткоіни ви хочете купити.
 2. Поповнити картку Ощадбанку або VISA потрібною сумою в рублях, щоб купити біткоіни на bitcoinom.org. Врахуйте, що курс BTC постійно змінюється, тому баланс на карті повинен бути з запасом, якщо ви розраховуєте купити точну кількість монет.

Отже, карта поповнена, аккаунт на bitcoinom.org створений. Приступаємо до покупки криптовалюта.

Покрокова інструкція, як купити біткоіни через Ощадбанк або картою на bitcoinom.org

інтерфейс обмінника

На розглянутій платформі нас цікавить варіант покупки біткоіни з рублевої карти. Як приклад розберемо операцію з обміну Сбербанк / BTC. Покроковий алгоритм наступний:

 1. У рядку покупки натискаємо на пункт Сбербанк. Нас переносить на сторінку валютного аналізатора kurs.expert. Тут відразу ж відкривається список доступних обмінників, через які можна купити BTC. Врахуйте, чим вище ресурс в списку, тим вигідніше у нього курс. Однак крім ціни потрібно також дивитися на доступний резерв. Може трапитися так, що найвигідніший обмінник НЕ буде мати у своєму розпорядженні достатню суму біткоіни.
 2. Вибираємо майданчик, яка влаштовує нас по курсу і має солідний резерв. Для прикладу ми вибрали сайт bigbank.cash. На момент написання статті (день 01.09.2018) він пропонував найвигідніші умови.
 3. У графі «Віддаєте» вибираємо Сбербанк, а в графі «Чи отримуєте» — біткоіни. Заповнюємо всі надані поля. Вписуємо суму, яку плануємо витратити, вводимо номер карти, адреса гаманця, особисті дані (прізвище, ім’я, по батькові, електронну пошту, телефон).
 4. Перевіряємо правильність зазначених відомостей, ставимо галочку, що підтверджує наше згоду з умовами роботи сервісу, і натискаємо на кнопку «Створити заявку».
 5. Далі переходимо в систему Сбербанк онлайн і переводимо гроші на карту, зазначену в інструкції до оплати (там будуть вказані ім’я та по батькові одержувача). Врахуйте, що ніяких коментарів до платежу писати не треба.
 6. Після проведення оплати через Ощадбанк онлайн тиснемо на кнопку «Я оплатив». Залишиться тільки дочекатися обробки заявки оператором. На це йде час (близько півгодини). Коли заявка буде оброблена, біткоіни прийдуть на вказану вами адресу.

От і все! Як бачите, нічого складного. Аналогічним способом можна купити BTC через рублеву карту VISA, тільки в цьому випадку проводити платіж доведеться за допомогою іншої банківської системи.

Плюси і мінуси покупки BTC через bitcoinom.org

Розглянутий спосіб покупки біткоіни через Ощадбанк на bitcoinom.org має як сильні, так і слабкі сторони. Їх ми вказали в таблиці нижче:

перевагинедоліки
На сервісі kurs.expert надається безліч обмінників, серед яких можна вибрати ресурс, що пропонує найвигідніші умови.Для обміну задіюються сторонні сервіси, на яких потрібно вводити свої особисті дані.
Можна купувати криптовалюта за невеликі суми. У списку обмінників є майданчики, на яких мінімальний поріг становить всього 3000 рублів.Приватний ключі (а значить і доступ до грошей) зберігаються на серверах майданчики, а це серйозна загроза збереження коштів.
При бажанні людина може здобувати BTC за допомогою інших платіжних систем (QIWI, WebMoney, OkPay). Крім того, є можливість обміну одного цифрового активу на інший.Обробка угоди майже завжди проходить вручну, через що на її підтвердження йде багато часу.
Платформа bitcoinom.org не вимагає проходження верифікації. Всі операції безпечні і повністю анонімні.Нерідко на обмінниках, що пропонують кращі умови, не вистачає резерву для покупки потрібної кількості кріптомонет.
При виведенні коштів можна самому встановлювати комісію.На деяких майданчиках встановлено занадто низька стеля покупки. Наприклад, нам попався ресурс, який бере за раз оплату тільки до 30 000 рублів. У такому випадку, якщо ви захочете купити більше монет, вам доведеться проводити операцію кілька разів або користуватися іншими сайтами, що пропонують менш вигідний курс.
На сайті можна відстежувати всю історію транзакцій.

Купити біткоіни на bitcoinom.org через Ощадбанк або рублеву карту VISA можна швидко, просто і зручно. Користувачеві потрібно всього лише вибрати обмінник з максимально відповідними умовами. У той же час, зберігання криптовалюта на онлайн-сервісах можна назвати максимально безпечним. Загалом, на нашу думку, розглянутий спосіб покупки по-своєму гарний, але підходить не всім.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector