Як в Advcash купити Bitcoin — всі способи, курси

Advcash (Advanced Cash) — одна з популярних платіжних систем, яка користується популярністю у користувачів країн СНД через широкого функціоналу та російськомовної локалізації. Особливо часто останнім часом на неї звертають уваги жителі України, оскільки в країні заблоковані найпопулярніші сервіси — QIWI, WebMoney, Я.Деньгі. Сьогодні ми розглянемо всі способи, як купити біткоіни через Advcash.

Купівля на Advcash Bitcoin — всі способи

Якщо у вас є гроші в системі Advanced Cash, то купити криптовалюта за них можна трьома способами:

 • Поповнити біткоіни-гаманець прямо з wallet.advcash.com.
 • Скористатися обмінником.
 • Купити біткоіни на біржі.

Вибір способу залежить в першу чергу від того, для чого вам потрібна криптовалюта. Якщо для зберігання, то обмінники і пряме поповнення з системи будуть найкращим вибором. Якщо ж ви плануєте торгувати біткоіни, то введіть кошти на біржу, яка працює з даної платіжною системою. Ми ж докладно розглянемо кожен з методів і порівняємо вигідність.

Купівля Bitcoin в системі Advcash

Форма покупки біткоіни за рублі в Advcash

Ми не будемо зупинятися детально на реєстрації і огляді інтерфейсу майданчики, оскільки створення аккаунта нічим не відрізняється від інших сервісів, а інтерфейс простий і доступний.

Щоб прямо з системи Advcash купити біткоіни, потрібно поповнити будь-який фіатний рахунок. Після реєстрації відразу доступно 3 гаманця — доларові, рублевий і євро. При бажанні ви можете додати в колонці зліва фунти стерлінги, бразильський реал, казахстанський тенге.

Купівля біткоіни за рублі в Едвкеш відбувається за наступним алгоритмом:

 1. В інтерфейсі системи на wallet.advcash.com вибираємо вкладку «Переказ коштів».
 2. На сторінці, з’являється 8 вкладок з варіантами перекладу. Вибираємо «В ел. валюту ».
 3. На сторінці з’явиться 2 форми — для вибору гаманця Advcash, з якого буде оплачуватися покупка біткоіни, і для реквізитів кріптохраніліща. Вводимо ці дані і підтверджуємо операцію.

Операція проводиться моментально за курсом системи. На момент написання статті (15.07.2018) в Advcash курс біткоіни становить 407 402.05 рублів.

Як купити за Advcash Bitcoin в обміннику?

Форма обміну рублів Advcash на біткоіни в обміннику

Один з найбільш зручних способів обміну рублів з будь-ЕРС на крипту — використання обмінних сервісів. Надійні майданчики вибираємо на відомому моніторингу bestchange.ru. Операція проводиться наступним чином:

 1. На Бестчендж в таблиці зліва вибираємо в колонці «Віддасте» Advanced Cash RUB, а в правій «Отримайте» — Bitcoin (BTC).
 2. У списку відображених обмінників дивимося на інформацію про курс, резерві, відгуках та переходимо на відповідний.
 3. Заповнюємо необхідну інформацію і платіжні реквізити, підтверджуємо заявку.

На момент обміну курс становив 405 056.24 рублів. Як бачите, це менш вигідний спосіб в порівнянні з прямим обміном в системі Advcash.

Як купити біткоіни через Advcash на біржі YoBit?

Торги BTC / RUR на YoBit

Покупку криптовалюта можна на біржі здійснити двома способами:

 1. У біржовому біткоіни-гаманці згенерувати адреса для поповнення і ввести його в самій системі Advanced Cash для перекладу по внутрішньому курсу.
 2. Поповнити рублевий рахунок і обміняти по ринку або по ліміту на самій біржової платформі.

Оскільки перший спосіб ми практично розглянули вище, то зупинимося на другому. Ми вибрали yobit.net, оскільки вона працює з Advcash. Однак багато інших популярних біржі теж підтримують поповнення з цієї ПС (наприклад, exmo.com).

Поповнення балансу RUR на YoBit з Advcash

Також ми віддали переваг ЙоБіт через те, що депозит в рублях з Едвкеш проводиться без комісії, в той час, як на Ексмо стягується додатково 1% з суми поповнення.

Поповнення рублевого балансу на EXMO з Advcash

Отже, щоб з Advcash купити біткоіни на біржі yobit.net, слідуємо покрокової інструкції:

 1. На платформі переходимо в розділ «Баланси» і навпаки RUR натискаємо плюсик.
 2. Перед нами з’явиться список варіантів можливого поповнення, серед яких є і Advcash.
 3. Вибираємо потрібну систему, вводимо суму і тиснемо «Поповнити». Підтверджуємо операцію.
 4. Йдемо у вкладку «Трейд» і формуємо ордер на покупку біткоіни. Після його виконання на наш BTC-рахунок будуть зараховані кошти.

На момент написання статті купити 1 біткоіни по ринку (з урахуванням комісії YoBit — 0.2%) можна за 398 502.41 рублів. Це самий невигідний спосіб покупки, проте, якщо враховувати, що вам потрібна криптовалюта для торгівлі, то все одно біржові послуги не обійти.

Зате можна піти на хитрість. Як ми пам’ятаємо, в Advcash курс біткоіни 407 402.05 рублів. Операція проводиться миттєво. Ми можемо купити BTC там за більш вигідним курсом і зарахувати на згенерований адреса в самій біржі (платформи не стягують комісію за введення крипти). Або ж другий метод, якщо не хочете все вводити на майданчик відразу, а курс в Едвкеш вигідний. Поповнюємо в біткоіни будь кріптокошелёк, а потім з нього переводимо на біржу потрібну кількість грошей без комісії.

Як бачите, платіжна система Advcash надає користувачам не тільки широкий функціонал, але і максимально вигідний курс для купівлі біткоіни.

Відео про покупку біткоіни в Advcash:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector