Як вибрати найнадійніший хмарний Майнінг біткоіни

Привіт шановні користувачі. У цій статті ми розглянемо один з видів видобутку цифрових грошей. Якщо ви хочете інвестувати в видобуток криптовалюта без клопоту, пов’язаних з купівлею дорого обладнання, його налаштування і оплаті чималих рахунків за електроенергію, є альтернатива. Надійний хмарний Майнінг надасть вам таку можливість.

Якщо пояснити суть цього способу простими словами, то мова йде про викуп певної частки потужності віддалених центрів обробки даних. Для цього достатньо мати комп’ютер і біткоіни гаманець.

Однак і в цьому випадку неможливо звести всі ризики до нуля. Є деякі важливі моменти, які варто розглянути до прийняття рішення. Для початку давайте розглянемо всі «за» і «проти» хмарних технологій в сфері Майнінг криптовалюта.

Переваги та недоліки хмарного Майнінг

Як і будь-який інший спосіб видобутку цифрових монет, такий заробіток теж має свої плюси і мінуси.

переваги:

 • відсутність галасливого обладнання;
 • немає витрат на великі рахунки за електроенергію;
 • немає необхідності в покупці і техобслуговуванні апаратури для Майнінг;
 • не вимагається заміна застарілого обладнання на нове;

недоліки:

 • ризик шахрайства;
 • непрозора система Майнінг;
 • більш низький прибуток (оператори сервісів стягують комісію);
 • ризик розриву контракту в разі скорочення рентабельності;
 • відсутність контролю і гнучкості;

Види хмарного Майнінг

У 2017 році доступні три види віддаленої видобутку криптовалюта:

 • хостинг;
 • віртуальний хостинг;
 • оренда потужності хешування;

Перший спосіб передбачає взяття в оренду обладнання для Майнінг. У другому випадку мова йде про створення віртуального сервера з установкою на нього власного програмного забезпечення.

Третій і найпопулярніший варіант — покупка так званого хмарного контракту. Йдеться про викуп частки потужності у компанії, що надає подібні послуги. У цьому випадку досить мати звичайний комп’ютер або ноутбук з доступом в інтернет і біткоіни гаманець для отримання монет.

Як визначити прибутковість Майнінг?

Стандартні методи обчислення рентабельності Майнінг, які можна знайти на різних сайтах, призначені для роботи з параметрами фізичного обладнання. Відносно хмарних технологій вони не можуть бути застосовні.

Але і в цьому випадку ви можете застосувати подібні калькулятори, щоб розібратися в майбутніх витратах. Зокрема, вони запитують тарифи на електроенергію, а іноді враховують і витрати на покупку устаткування. Фактично, в цьому випадку мова йде про ваших майбутніх регулярних витратах і одноразових інвестиціях.

Оскільки при виборі хмарного Майнінг вам не доведеться оплачувати рахунки за електроенергію, можна внести замість цього параметра щомісячну комісію, яку стягує сервіс за послуги віддаленої видобутку.

Однак цей процес перетворення показників під хмарний Майнінг є досить складним. У разі використання фізичного обладнання ви можете вирахувати щомісячні експлуатаційні витрати, помноживши тариф на електроенергію на потужність пристрою і коефіцієнт перетворення 0,744 (відношення секунд в місяць до джоулів енергії на кВт-год).

Для розрахунків з хмарними технологіями потрібно виконати зворотні обчислення, тому що постачальник стягує з вас щомісячні експлуатаційні витрати. В цьому випадку, необхідно провести розрахунок відповідної вартості одного кВт-год для введення в калькулятор рентабельності Майнінг. Це здійснюється діленням місячних експлуатаційних витрат на згаданий вище коефіцієнт 0,744.

Зважуємо «за» і «проти»

Незалежно від вибору того чи іншого виду Майнінг криптовалюта існують певні ризики, але рентабельність цього процесу все ж можлива. Для цього просто необхідно зробити правильний вибір. У цій статті ми перерахували основні аспекти, які слід брати до уваги, щоб вирішити, яким шляхом рухатися.

Не забувайте, що в своїх тестових розрахунках ви, ймовірно, побачите певну прибутковість хмарного Майнінг на кілька місяців вперед. Але не забувайте враховувати, що в міру збільшення складності мережі біткоіни рентабельність може почати знижуватися. Як правило, це відбувається через чотири-шість місяців або більше.

В якості одного із способів виходу з цієї ситуації можна розглянути реінвестування частини зароблених коштів для утримання необхідної швидкості хешування. Домогтися сталевого заробітку без вкладень не вийде.

Крім того, як уже згадувалося вище, ризик шахрайства та непрозорого управління надто поширений в сфері хмарного Майнінг. Слід обережно підходити до вибору компанії і не інвестувати більше, ніж ви готові втратити.

Вивчайте відгуки в соціальних мережах, спілкуйтеся з іншими користувачами на форумах і не соромтеся задавати ваші запитання операторам хмарного Майнінг до інвестування. Підходьте до цього з належною обачністю, як і у випадку з будь-якими іншими видами інвестицій.

джерело:

https://www.coindesk.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector