Як виправити помилку Wrong Monero Wallet Address

поява

Монери вже давно стала однією з кращих монет на ринку. Вона аргументовано займає топові рядки рейтингів. Головна перевага — це повна орієнтація на користувача, а точніше — на конфіденційність його дій і володіння Monero.

Незважаючи на успішні показники і виправдану мету, при існуванні з 2014 року у даній криптовалюта тільки в 2017 з’явився перший офіційний гаманець, який може бути повним вузлом мережі.

Повний вузол — це гаманець, який викачує дані блокчейна і не вимагає підключення до віддаленого сервера для підтвердження транзакції.

Переваги і недоліки

Незважаючи на те, що гаманець досить молодий, вже можна виділяти масу позитивних якостей:

 • ієрархічно детермінований гаманець (деякі адреси пов’язані між собою, однак цей зв’язок прихований, не буває випадкових збігів у розвитку мережі);
 • ключі зберігаються на пристрої;
 • синхронізація з блокчейном;
 • виходячи з двох попередніх пунктів — максимальна безпека;
 • можливість виділити холодне зберігання;
 • видобуток криптовалюта з гаманця.

Істотний мінус тільки один і він пов’язаний саме зі скачуванням даних мережі. Розмір Blockchain Monero становить близько 60 гігабайт, проте скачується він дуже довго. Точна причина невідома. Це може бути повільний інтернет, недостатньо швидкий жорсткий диск або просто помилки в самій мережі.

Але цю проблему можна вирішити, якщо підключитися до віддаленої ноді. Це такий же гаманець, якому вдалося пройти синхронізацію. По суті, безпека не знижується, оскільки всі служби захисту залишаються активними. Таке підключення не дає шанс власнику вузла атакувати ваш комп’ютер.

Невеликим мінусом є велика кількість оновлень. Однак це пов’язано з тим, що клієнт розроблений недавно. Більш того, це вказує на активність розробників і їх бажання розвивати свій продукт, тому грішити на цей факт не доцільно.

Приступаючи до роботи

Як ви знаєте, щоб не наражатися на небезпеку, качати клієнт варто тільки з офіційного сайту. Після процедур розпакування і установки можна приступати до створення гаманця. Для початку потрібно вибрати мову.

Вам буде запропоновано аж 17 варіантів, однак є нюанс. Багато з них — це не самий якісний переклад з англійської. Якщо ви добре знаєте останній, то краще вибрати саме його. Так ви зможете уникнути маси проблем і неузгодженостей, пов’язаних саме з перекладом.

Далі потрібно вибрати «Create a new Wallet». Не забудьте прибрати галочку з пункту Testnet, оскільки в такому випадку ви не зможете використовувати програму в повній мірі. Після цього вам нададуть мнемонічну фразу, яку потрібно записати одразу ж. Вона допоможе відновити доступ до засобів, якщо ви видалите гаманець.

Після вказівки шляху зберігання даних блокчейна і самого гаманця потрібно придумати пароль. Пам’ятайте, що це додаток для зберігання криптовалюта, яка не так просто заробляється. Тому придумайте надійну комбінацію, яка буде відома і зрозуміла тільки вам.

Використання

Перше, що ви побачите в робочій області — повідомлення «Waiting For daemon synchronization to finish». Це повідомлення про те, що ваш гаманець ще не синхронізуватися з мережею. Прогрес можна побачити в нижньому лівому кутку вікна. Як вже було сказано, цей процес займає багато часу, тому наберіться терпіння. До синхронізації використовувати гаманець неможливо.

Відправка коштів, як і в будь-якому іншому гаманці, доступна у вкладці Send. У ній є такі рядки:

 • Amount — кількість монет для відправки;
 • Transaction priority — по суті, тут встановлюється комісія. Зараз мережа не завантажена, тому можна вибирати мінімум;
 • Address — номер гаманця одержувача;
 • Payment id — унікальний ідентифікатор платежу. Він дозволяє зрозуміти, від кого прийшли кошти і для кого друга сторона повинна виконати свої зобов’язання;
 • Description — опис, яке насправді взагалі не потрібно.

Коли ви введете всі ці дані (якщо в якійсь графі написано Optional, то вказувати інформацію не обов’язково), можете натискати кнопку Send.

Також, тут реалізована адресна книга. Вона працює за типом шаблонів. Вам не доведеться постійно витрачати час на введення деяких даних, якщо ви часто відправляєте кошти на один і той же адресу.

Помилки при відправці та отриманні

Іноді трапляється, що ви або відправник в вашу сторону отримує повідомлення про помилку адреси гаманця монери. Проблема не найчастіша, але як раз в цьому і заковика. По ній практично немає відповідей в мережі. І якщо завсідників користувачі криптовалюта можуть розібратися з нею самостійно, то у новачків настає ступор.

З назви проблеми стає зрозуміло, що мова йде саме про дані, які користувач вводити для відправки коштів, а саме адресу одержувача. Найчастіше це трапляється, якщо відправник самостійно переписує цю інформацію. Тому, основний спосіб запобігти цій проблемі — просто копіювати адресу.

Якщо ж ви користуєтеся копіюванням, але все одно стикаєтеся з такою помилкою, то причина може бути в використанні кимось із сторін гаманця, який ще не синхронізуватися. При цьому, незалежно від сторони буде відображена така помилка. Пов’язано це з тим, що в мережі таку адресу просто не існує. І про чи не з’явиться без синхронізації, оскільки неможливо буде перевіряти транзакції.

Відповідно, в такому випадку потрібно просто дочекатися повного завантаження даних блокчейна монери. Якщо часу на це немає, а переклад терміновий, то можете підключитися до віддаленої ноді. У такому випадку дані не завантажуються, проте весь функціонал стає доступним.

Крім іншого, проблема може бути пов’язана з використанням шаблонних адрес. Справа в тому, що гаманець генерує нові номери для кожної транзакції. Зазвичай, старий залишається доступним для того, кому він був переданий. Однак може статися якийсь збій, і ви побачите таку помилку.

В такому випадку зверніться до одержувача, щоб він надав вам нову адресу. Скопіюйте його та вставте у відповідний рядок, а також оновити шаблон. Після цього проблема буде вирішена.

Інших причин появи цієї проблеми не було помічено. Якщо вищеназвані способи вам не допомогли, то варто спробувати повторно встановити гаманець або здійснити переклад з іншого пристрою. Проблема може критися в помилковою налаштування клієнта.

Більш того, перевірте свій комп’ютер на наявність вірусів. Цілком ймовірно, що один з них заліз в файл гаманця і не дозволяє в повній мірі використовувати клієнт. В такому випадку рекомендовано відновити доступ до засобів на іншому пристрої, відправити свої монети на інший гаманець, а після цього перевстановити систему і створити повністю новий клієнт.

висновок

Кріптовалютний ринок все ще новий для безлічі користувачів, тому вони не до кінця розуміють, як працювати з усіма додатками цієї сфери. Гаманці — єдиний спосіб зберігання і використання коштів. Тому потрібно ознайомитися з довідкою, щоб заздалегідь знати про можливі проблеми.

Більшість форумів (включаючи англомовні) не можуть надати точну відповідь за подібною помилку. Тому, на основі загальної маси відповідей потрібно розбиратися самому і, в першу чергу, шукати причину проблеми. Вже потім, виходячи з результатів потрібно приймає рішення для її виправлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector