Як вивести біткоіни на Ківі гаманець, і чи можна робити це без комісії

Два варіанти

Bitcoin — батько криптовалюта, і використовується він майже на кожному сервісі, пов’язаних з цією сферою. Qiwi — популярна платіжна система, яка живе вже більше 10 років і за цей час встигла дістати довіру багатьох клієнтів як в Росії, так і в США, Бразилії та інших країнах. Тому більшість майданчиків, присвячених операціям з криптовалюта пропонують обмін bitcoin на Qiwi.

Є два варіанти виведення біткоіни на Ківі. Перший, який використовується найчастіше — через кріптовалютний обмінник. Другий — ненадійний і практично непопулярний — за допомогою продажу на форумі. Незважаючи на те, що безпечніше використовувати лише перший варіант, розглянемо обидва.

продаж

Почну, мабуть, з того, чому довіряють одиниці. Зайдіть на будь-який форум, присвячений криптовалюта. Крім маси тролів, ви зможете знайти там людей, які готові купити біткоіни безпосередньо у їх власника.

Чому я виділяю це як спосіб виведення? Тому що ви можете вказати, що оплату за свої біткоіни хочете отримати на Ківі гаманець. Та й взагалі, цей спосіб має місце бути, тому що він досить зручний і дозволяє встановити свої умови. Але для останнього вам потрібно досить «інтернет-харизми» і вміння торгуватися.

Якщо ви вирішите переводити біткоіни таким чином, то перше, що варто засвоїти — остання дія за вами. Ніколи не піддавайте себе ризику втратити свої гроші на рівному місці. Плюсом такого способу буде моментальна засобів і відсутність комісії. Мінусом — дуже великий ризик шахрайства. Також, подібна транзакція не буде повністю анонімною.

обмін

Надійний, відносно швидкий і простий спосіб виведення коштів з біткоіни гаманця на Ківі. Кріптовалютние обмінники працюють без обов’язкової реєстрації 24/7. Ризики, звичайно, є, але давайте розглянемо детальніше цей варіант і розберемося, як ці ризики мінімізувати або зовсім виключити.

Як ви будете шукати обмінник? Ймовірно, що запитом в гугл «обмінники bitcoin» або щось на зразок того. Спочатку ви зіткнетеся з рекламою, яка не завжди пов’язана з предметом запиту, а потім побачите посилання на обмінники. Але де гарантія, що ці обмінники надійні? У кроулеров немає завдання визначати ступінь ризику сайту: вони виключають Переспа і рекламу. Тому на перші результати пошуку не варто завжди сподіватися.

Що ж робити? Знаєте, коли ви їдете по місту, то бачите різні валютні обмінники і в разі чого можете оцінити їх умови. Але по інтернету так просто не проїдеш, потрібно ще перевіряти надійність, відгуки. Для таких випадків були створені монітори кріптовалютних обмінників.

Кращими з них я вважаю Okchange і Bestchange. Вони збирають інформацію з усієї мережі і надають її в зручному вигляді. Курс обміну, комісія і резерв будь-якого обмінника відображається на цих моніторах. Також вони відстежують будь-які несподівані зміни на обміннику, на кшталт появи якихось акцій.

Як користуватися

Робота з моніторами відбувається в кілька кліків. У графі «Віддаю» потрібно буде вибрати Bitcoin, а в графі «Отримую» — відповідно, Qiwi з тією валютою, в якій ви хочете отримати переклад. Відразу після цього вам будуть представлені всі сервіси, які дозволяють перевести биток на Ківі. Також в цій таблиці буде відображена основна інформація перекладу.

Натиснувши на будь-який з сервісів, ви зможете перейти на його сторінку. Далі дотримуйтеся вказівок на обміннику. У всіх випадках обов’язковими реквізитами будуть електронна пошта (для підтвердження), сума переказу і номер Ківі гаманця. Після введення цих реквізитів вам буде запропоновано відправити відповідну суму з урахуванням комісії на біткоіни гаманець обмінника.

Як вибрати обмінник

Bestchange за запитом перекладу біткоіни на Ківі пропонує понад 20 різноманітних сервісів. Як я розумію, вас цікавить сервіс з найвигіднішими умовами виведення. Вибирати варто за такими критеріями:

  • комісія;
  • обмінний курс;
  • надійність;
  • швидкість транзакції;
  • відгуки.

Обмінний курс завжди буде трохи нижчим від ринкового. Надійність та відгуки, по суті, пов’язані між собою, думаю, що пояснювати не потрібно. Я бачу, що ви вже вибираєте сервіс з найменшою комісією. Не варто поспішати.

Від комісії залежить швидкість проведення транзакції. Якщо збір буде занадто маленьким, значить під час перекладу постачальник послуг обміну ще поживе трохи вашими грошима. Значить висновок може затягнутися на кілька годин, а то й днів. Хіба ви в цьому зацікавлені? Я думаю що ні.

Крім цього, дивіться на кількість підтверджень, яке потрібно для обміну. Зазвичай на обміннику вказується ця інформація, коли ви відправляєте свої кошти на гаманець сервісу. Чим більше потрібно підтверджень, тим довше буде здійснюватися переклад.

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector