Як вивести біткоіни з EXMO на гаманець — куди піди або податися

Інтерфейс будь-якого нового сервісу для користувача подібний географії terra incognita. Поетом «куди піти-куди податися» чекає юзера на кожному кроці. Сьогодні візьмемося за прокладку шляху в одному з таких UI і дізнаємося, як вивести біткоіни з EXMO на гаманець.

Нам пощастило!

Ти подивися — інтерфейс кріптобіржі російською! Друзі, нам щастить. Повірте, наштовхнутися в інтернеті на російськомовну майданчик, що займається продажами криптовалюта, це рідкісна удача.

Висновок, введення наличностей … Все зараз розглянемо і вивчимо. Для цього потрібна реєстрація на майданчику. У ній немає нічого жахливого. Для валідації свого профілю досить вказати email, натиснути капчу і погодитися з умовами використання сервісу.

В адмінці

Після авторизації на кріптобірже потрапляємо в призначену для користувача адмінпанель. Тут нас цікавить розділ «Гаманець».

Заходимо в нього і вибираємо потрібний варіант. Тобто, введення-виведення BTC.

Вказуємо потрібну для виведення суму, адреса кріптокошелька і тиснемо на «Вивести».

Переклад надійде після отримання 6 підтверджень валідності транзакції в блокченейне. При цьому сама біржа не знімає комісію за операцію. Стягується лише відсоток за обробку транзакції в кріптосеті. Мінімальна сума BTC для пересилки складає 0,01 монети, а комісія Майнер — 0,001.

У наступних матеріалах ми продовжимо копатися в функціоналі інших кріптобірж і розповімо про особливості виведення BTC. Так що стежте за нашими публікаціями. Буде цікаво!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector