Як вивести Ripple: висновок з гаманця, біржі та безпосередньо

Криптовалюта Ripple в 2017 році здивувала віртуальне співтовариство стрімким зростанням і виходом на третю сходинку за капіталізацією. Попереду тільки два гіганта — Ефіріум і біткоіни. На 13 березня 2018 року XRP міцно закріпилася в трійці лідерів з капіталізацією в 30,8 мільярдів доларів. Найближчий послідовник тільки біткоіни Кеш, який у згаданій параметру відстає на 13 мільярдів доларів.

Як результат, полягають нові угоди з банками та компаніями, а число охочих інвестувати в актив зростає. На цьому тлі виникає багато питань про використання крипти, як купити Ріппл, де безпечніше зберігати монети XRP, як вивести Ripple в фіатную валюту, коли в цьому виникає потреба. Нижче розглянемо основні методи виведення і обміну, розберемо їх переваги та недоліки, наведемо покрокову інструкцію.

Як вивести гроші з Ripple — критерії вибору

Безліч срібних монет Ripple

При пошуку майданчика для виведення кожен користувач висуває індивідуальні вимоги. Одному важлива швидкість проведення операції, і він готовий пожертвувати комісією, а другий нікуди не поспішає і має на меті обміняти або вивести XRP з максимальною вигодою. Ось чому при виборі способу важливо орієнтуватися на наступні критерії:

 1. Надійність (час роботи сервісу, відгуки, стабільність).
 2. Вигода (розмір комісії).
 3. Зручність користування (наскільки зрозумілий інтерфейс, чи доступна система новачкам).
 4. Швидкість проведення транзакції (чим швидше, тим краще).

Сьогодні існує три основних способи виведення Ripple — за допомогою обмінного пункту, через біржі або за допомогою прямого обміну. Розглянемо кожен з методів докладніше.

Як вивести Ripple через біржі?

Процес виведення Ріппл з біржі Exmo
Сторінка біржі Exmo для виведення монет Ripple

Кріптовалютние біржові майданчики в Мережі — спеціальні сервіси, на яких користувачі проводять транзакції з різними видами валют (в тому числі з фіатнимі грошима). Як і на звичайних біржах, тут передбачена можливість введення і виведення, покупки або конвертації. Криптовалюта, як і звичайні гроші, можна вивести або обміняти на іншу валюту.

Як правило, на таких платформах зручніше працювати з популярними криптами, такими як Ефіріум, біткоіни або Лайткоін. Але останнім часом все більше майданчиків приймають нові віртуальні монети, наприклад, Ріппл.

Для початку важливо вивчити перелік бірж, які підтримують XRP. Приклад — EXMO або Poloniex, які відрізняються надійністю і порівняно низькими комісіями. Якщо працювати з маловідомими майданчиками, високий ризик потрапити на шахраїв і залишитися без грошей. Щоб уникнути неприємностей, важливо вивчити відгуки та історію роботи біржі.

Першим кроком варто зареєструватися і поповнити рахунок, зарахувавши на нього необхідний обсяг криптовалюта. Наприклад, користувач поповнює аккаунт біткоіни і виставляє віртуальну монету на торги для отримання XRP (бажаний курс встановлюється самостійно). Якщо не завищувати вартість, на Bitcoin знайдеться покупець, який заплатить Ріппламі. На рахунку з’являється інформація, що цікавить криптовалюта, яку можна вивести через відповідний розділ.

Розглянемо плюси і мінуси виведення XRP через біржу:

перевагинедоліки
При покупці і продажу XRP можна самостійно встановлювати курс. Але варто пам’ятати, що при завищеній вартості (при продажу) знайти покупця важко.Наявність комісії (для різних майданчиків вона різниться). Крім того, гроші можуть стягуватися два рази — в момент проведення обміну і при виведенні коштів з біржі.
При роботі на надійній біржі ймовірність злому нижче, адже такі майданчики стежать за репутацією і навіть в разі крадіжки коштів повертають їх клієнтам.Тривалість очікування. Знайти покупця, який відразу готовий придбай криптовалюта по цікавого курсу, не завжди вдається.
Ризик нарватися на шахраїв, якщо працювати з маловідомими сервісами.
Наявність технічної підтримки, яка дає роз’яснення з усіх незрозумілих питань.Чим вище швидкість проведення операції, тим нижче вигода для користувача. Якщо встановити низький курс, криптовалюта швидко піде з торгів, але при цьому власник втратить гроші.
Великий вибір сервісів, куди можна вивести і пропонованих фіатних валют для обміну.Для виведення Ріппл доведеться розібратися в механізмі роботи біржового майданчика. Новачки часто стикаються з труднощами і рідко з першого разу виводять гроші.

Розглянемо, як вивести гроші з Ripple на гаманець Gatehub (на прикладі біржі EXMO).

Алгоритм дій такий:

 1. Входимо в розділ «Гаманець» на біржі EXMO.
 2. Вибираємо криптовалюта XRP і натискаємо на кнопку виведення.
 3. Вказуємо обсяг перелічуваних монет (нижній поріг — 25 Ripple, а верхній — 100 тисяч).
 4. Прописуємо адресу гаманця, на який виводяться гроші.
 5. Заповнюємо поле Destination tag. При транзакції на Gatehub особливих вимог до цифр не пред’являється — можна вводити будь-які цілі числа. При виведенні на інші гаманці може знадобитися спеціальний Destination tag. Наприклад, при переказі грошей на іншу біржову площадку цей набір цифр видається відразу при поповненні.
 6. Переконуємося в правильності заповнення полів і тиснемо на кнопку виведення грошей.
 7. Отримуємо СМС-повідомлення з кодом підтвердження і вводимо його в спеціальне поле. У деяких випадках потрібно перейти по посиланню в поштовій скриньці для активації виведення. Іноді застосовується подвійне підтвердження.
 8. Отримуємо гроші (приходять майже миттєво).

Виділимо ряд важливих моментів, які потрібно враховувати при виведенні грошей з Ripple:

 1. Операція виведення доступна після підтвердження e-mail при реєстрації на біржі.
 2. При проведенні транзакції тег Destination tag дуже важливий. Це якийсь ідентифікатор на ресурсі онлайн-гаманця. Якщо цей параметр надається майданчиком, але відправник не вказує його в спеціальній графі, гроші йдуть НЕ одержувачу, а сервісу. Щоб дізнатися числовий код, потрібно зайти в особистий кабінет гаманця.
 3. Після проведення операції на поштову скриньку надходить лист, що підтверджує успішне проведення транзакції.

Якщо потрібно, можна перейти в розділ Wallet і вивчити відомості про операції. За розглянутому вище принципу можна вивести XRP на інші гаманці. Відмінності будуть полягати в адресі гаманця і параметрі Destination tag, про який згадувалося вище.

Існує й інший варіант, коли потрібно вивести Ripple з гаманця (наприклад, Gatehub) на біржову площадку (EXMO). Тут алгоритм такий:

 1. Авторізуемся на сайті Gatehub.
 2. Входимо в розділ «Гаманець» (на рахунку повинно бути більше 20 XRP для здійснення транзакції).
 3. Вибираємо спосіб перекладу і вказуємо адресу, куди будуть надходити гроші.
 4. При необхідності прописуємо параметр Destination tag, про який згадувалося вище.

Щоб знайти інформацію для перекладу, входимо на біржу EXMO, переходимо в розділ гаманця і біля XRP тиснемо на кнопку поповнення. У вікні буде адреса для поповнення балансу, а також Destination tag. Копіюємо відомості і вставляємо їх у графи виведення коштів з гаманця. Ще раз перевіряємо правильність введення даних і підтверджуємо переклад. У розділі «Гаманець» — «Транзакції» можна побачити, що операція проведена. Якщо натиснути на рядок угоди, можна побачити подробиці перекладу.

Як вивести Ripple з гаманця через обмінний пункт?

Сторінка обмінника 24BestEx
Висновок Ріппл на Приват24 через обмінник 24BestEx

Сьогодні в Мережі працюють десятки обмінних пунктів, за допомогою яких можна вивести XRP. Найбільш відомі D-Obmen, Валютник, 24BestEx, 7Money і інші. При виборі відповідного варіанту врахуйте, що майданчики для обміну відрізняються за такими параметрами — курсу, комісійним платежам, швидкості проведення транзакції (автоматичні, ручні), адресату, куди виводяться гроші, і іншим аспектам.

Перед тим, як вивести Ripple з гаманця через обмінний пункт, варто звернутися до спеціального сервісу моніторингу, наприклад, bestchange.ru. Але не варто поспішати з обміном — зверніть увагу на наступні нюанси:

 1. Комісія за виведення грошей (іноді стягується до 10%).
 2. Наявність резерву (чи достатньо на рахунку суми для виводу).
 3. В якому режимі працює сервіс (автоматичному, напівавтоматичному або ручному).
 4. Наявність обмежень на мінімальну або максимальну суму для виводу.
 5. Відгуки користувачів про роботу сервісу. Наявність негативних коментарів про наявність затримок або інших скарг — привід відмовитися від майданчика і вибрати більш надійний варіант.
 6. Присутність необхідного напрямку перекладу. Сучасні обмінники дозволяють конвертувати XRP в Яндекс.Деньги, Ківі, WMZ, WMR або вивести на банківську карту. Крім того, можна перевести Ріппл в іншу криптовалюта, зарахувати на біржу і так далі.

Нижче розглянемо плюси і мінуси виведення Ріппл через обмінні пункти:

перевагинедоліки
Розібратися в принципах виведення Ріппл або обміну криптовалюта зможе навіть початківець користувач. Інтерфейс настільки простий, що людині потрібно просто слідувати підказкам системи.В обмінниках з хорошим курсом часто не буває необхідного резерву валюти. Доводиться чекати поповнення або віддавати перевагу іншому сервісу.
Операція з обміну в більшості випадків проходить швидко, протягом декількох хвилин.При проведенні транзакції стягується комісія, яка призводить до втрати частини коштів.
На популярних сервісах служба підтримки працює оперативно і відповідає майже відразу після звернення. Часто передбачена онлайн-підтримка користувачів.Деякі обмінники працюють в ручному або напівавтоматичному режимі, через що швидкість операції може затягнутися.
Інформація клієнтів надійно захищена від сторонніх.Запропоновані курси часто нижче ринкових значень. При цьому розбіг в курсової вартості може бути значним.
Великий вибір напрямків обміну. Тут доступна, як конвертація на іншу віртуальну монету, так і висновок готівки на карту банку.

Алгоритм виведення грошей з гаманця Ріппл через обмінник може відрізнятися, але загальний принцип залишається незмінним:

 1. Знаходимо обмінний сервіс, відповідний за всіма критеріями (за допомогою bestchange.ru).
 2. Вибираємо потрібному напрямку обміну і звертаємо увагу на наявність достатніх резервів для проведення операції. Якщо коштів мало, можна звернутися в службу підтримки (по можливості вони поповнюють запас).
 3. Оформляємо заявку на цікаву для суму XRP.
 4. Виконуємо вказівки ресурсу. При наявності питань краще звернутися в техпідтримку майданчики (повинна бути цілодобовою).
 5. При заповненні граф звертаємо увагу, щоб адреса гаманця Ripple був зазначений правильно.
 6. Після завершення транзакції переконуємося, що кошти перераховані в повному обсязі. За бажанням, залиште відгук про роботу сервісу.

Обмінний пункт — зручний майданчик, де можна обміняти або вивести XRP в стислі терміни і без необхідності розбиратися в тонкощах роботи платформи. Мінус в тому, що запропоновані курси нижче ринкових, а за проведення транзакції береться комісія.

Як вивести Ріппл з гаманця приватним обміном?

Дві монетки Ripple на білому тлі

Щоб купити або продати XRP за вигідною ціною, можна зробити висновок пряму угоду з іншим користувачем кріптовалютной мережі. На спеціальних форумах, де обговорюються цифрові гроші, можна знайти людей, які бажають продати цікаву криптовалюта або обміняти коін на готівкові гроші. Такий метод привертає вигідним курсом і відсутністю посередників (угода проводиться безпосередньо). З іншого боку, немає гарантій успішного проведення операції. Розглянемо плюси і мінуси такого способу.

перевагинедоліки
Якщо відповідально підійти до вибору і перевірки другої сторони угоди, можна сторгуватися і вивести XRP за вигідним курсом.Високий ризик потрапити на шахрая. Ви можете перерахувати гроші в одному напрямку, але при цьому не отримати гроші взаємний.
З приватною особою простіше домовитися про виведення грошей відповідним способом — через ЕРС або зручне банківську установу.На досягнення домовленостей йде якийсь час. Часто продавець і покупець довго обговорюють курс для обміну, а також спосіб переведення в готівку грошей.
Витрати на комісію відсутні, що робить угоду ще більш вигідною.

Варіант хороший з позиції вигоди, але високий ризик бути обдуреним. Тут на перше місце йде людський фактор. Якщо пощастить потрапити на чесного торговця, угода пройде швидко, успішно і з вигодою. Крім того, висновок XRP через приватна особа зручний, адже можна домовитися за умовами угоди і курсовою ціною. Щоб уникнути обміну, важливо уважно підійти до вибору і звернути увагу на відгуки інших людей, з якими працював цей чоловік. В іншому випадку можна опинитися без грошей.

Як вивести Ріппл з гаманця через приватна особа:

 1. Знайдіть людину, яка готова купити XRP і видати готівку або іншу криптовалюта.
 2. Обговоріть умови угоди.
 3. Переведіть кошти зазначеним способом і отримаєте обумовлену суму.

Врахуйте, що цей спосіб найменш надійний через відсутність контролю з боку посередницьких сервісів. Щоб уникнути обману, важливо працювати тільки з перевіреними людьми.

Як вивести гроші з Ripple — кращий спосіб

Монета із позначкою Ріппл крупним планом

Якому варіанту віддати перевагу, кожен вирішує самостійно. Щоб уникнути ризиків і швидко провести транзакцію, підійде варіант з обмінником. Якщо мета — оформити операцію за вигідним курсом, можна вивести гроші через біржу. Що стосується прямого співробітництва, такий варіант найбільш небезпечний і застосовується тільки при повній довірі до іншої сторони угоди.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector