Як вивести Ripple з Exmo в рублі, долари і євро

Основні проблеми

Кріптовалютние біржі, в принципі, досить складно влаштовані. З одного боку, це добре, оскільки користувачам, що не розуміє в трейдингу, захочеться швидше покинути сайт. З іншого — погано, оскільки досвідчені трейдери, будучи новачками конкретного майданчика, виявляються в незручному становищі і змушені тероризувати технічну підтримку або форуми.

Однією з проблем, можливо ключових, є сам механізм роботи будь-якої платформи. Ріппл торгують дуже часто, але як тільки доходить до висновку, доводиться розібрати все спочатку. Особливість в тому, що саму криптовалюта можна виводити тільки на відповідний гаманець. Щоб перевести монети в реальні гроші потрібно користуватися сторонніми сервісами (обмінниками) або конвертувати криптовалюта всередині біржі.

Друга проблема — це обмежені можливості виведення. Exmo співпрацює з непоганим набором платіжних систем, але з усіма відразу партнерство не укласти. Якщо у користувача немає облікового запису ні в одній з систем, в першу чергу доводиться створювати собі відповідний рахунок. Більш того, потім адже потрібно мінімально розібратися з принципами роботи сервісу.

Третя — неоднакові комісії. Будь-яка біржа обов’язково візьме невелику данину при виведенні. Але вона варіюється в залежності від способу виведення. Природно, що користувач бажає заплатити якомога менше, але для цього потрібно вручну перевірити кожен варіант. А адже після пошуку найвигіднішого сервісу можна зіткнутися з попередньою проблемою.

Четверте — недостатнє розуміння перекладів через саму криптовалюта. Так, при транзакціях в мережі Ripple у вас завжди будуть запитувати Destination Tag. Насправді, він не завжди обов’язковий. Але як дізнатися, коли саме він потрібен? Та й взагалі, де його брати?

потрібен гаманець

Перше, без чого неможливо обійтися при виведенні коштів з біржі — це гаманець. Якщо ви плануєте переводити монети без конвертації, то без кріптовалютного сховища зробити нічого не вийде.

Як варіант, можете скачати мультивалютний гаманець Exodus. Він інтуїтивно зрозумілий, займає трохи пам’яті і має високий рівень захисту. Більш того, цей додаток має найприємніший інтерфейс серед своїх конкурентів.

Після установки потрібно зайти у вкладку «Wallets», знайти в списку Ripple і натиснути «Receive». Вам буде надано адресу, який прив’язаний до гаманця. Скопіюйте його та прямуйте на біржу. Тут вам також потрібна вкладка «Wallets». Знову-таки, в списку знайдіть Ріппл, але вже натискайте «Withdraw».

У вікні, потрібно надати запитувані дані. Серед них адреса гаманця і сума виводу. Також запитають Destination Tag, але у випадку з Exodus він не потрібен. Мінімальна сума виводу — 21 XRP, а максимальна — 100000. Комісія майданчики при цьому становить 0.02 XRP. Також можна буде створити шаблон виводу, завдяки чому в подальшому потрібно тільки підтверджувати операцію.

Висновок в фіат через обмінник

Звичайно, можна перевести гроші з того ж Exodus в фіатние, але так ви тільки втратите час і трохи коштів на комісію. Щоб не робити двічі одну роботу можна скористатися послугами обмінників, яких сьогодні в мережі хоч греблю гати.

Всі вони працюють по одному, досить простим принципом. Чи не потрібна реєстрація, якісь підтвердження або персональна інформація. Просто вкажіть суму, надайте рахунок, на який мають надійти гроші і переведіть відповідну кількість монет на баланс обмінника.

Будь-сервіс в сотні разів більш зрозумілою біржі. Робоча область надана на головному екрані, тому користувачеві не потрібно кудись переходити і щось шукати. Головне не допустити помилок при введенні номера рахунку.

Комфорт, швидкість і анонімність — це безумовні переваги обмінників. Що стосується недоліків, то ви зіткнетеся з заниженим курсом, високими комісіями деяких сервісів, а також обмеженим валютним резервом, що іноді не дозволяє вивести бажану суму.

Посередники не потрібні

Біржа сама по собі є непоганим обмінником. А оскільки у вас і так вже є аккаунт на Exmo, то більш правильним рішенням буде конвертувати кошти всередині майданчика, не звертаючись до сторонніх сервісів. Так ви будете впевнені в збереженні своїх коштів, хоч це і буде менш зручно.

Більш того, якщо ви вже знайомі з трейдингом, то ніяких труднощів на шляху взагалі не буде, оскільки ви знаєте механіку роботи біржі. Для початку потрібно визначитися з валютою, в яку ви хочете переказати кошти. Після цього створіть ордер на продаж монет з відповідною парою і чекайте, поки він спрацює.

Після цього на вашому рахунку (доларовому, рублевому або євро відповідно) з’являться гроші від продажу монет. Не забувайте, що на Exmo комісія від торгівлі Ripple становить 0.2%. По кожній валюті не має сенсу проходити окремо, оскільки різниці немає.

Єдина відмінність — це кількість і види способів виведення.

Комісії залежать від конкретної системи, але не перевищують 2% від суми виводу. Привабливий пункт якраз з висновком в рублі. Один з небагатьох випадків на сьогодні, коли можна досить швидко вивести криптовалюта на банківську карту, втративши при цьому мінімум на комісіях. Можливо це і не дивно, оскільки Exmo є найпопулярнішою біржею на просторах СНД.

Що таке Destination Tag

Тепер до останньої проблеми, яка виникає найрідше, але через неї з’являється більше проблем. Якщо просто розібратися з висновком не так вже й складно, то запит незрозумілих на перший погляд даних вже змушує трохи задурити.

Але насправді, в цьому тезі немає нічого складного. Він являє собою унікальний ідентифікатор користувача в якійсь системі. Зазвичай їх дають на біржі. Майданчик створює один гаманець Ripple на кілька користувачів, а то і відразу для всіх гравців. Але щоб розуміти, на який саме аккаунт потрібно додати зараховані кошти, біржа надає кожному користувачеві цей тег.

Це зроблено для економії ресурсів майданчика. Адже база таких ідентифікаторів вимагає менше витрат для зберігання і забезпечення безпеки, ніж кожен окремий гаманець. Знайти його також просто, як і адреса гаманця. Потрібно натиснути кнопку «Отримати» і вам буде надано цей тег.

Таким чином, він є обов’язковим, тільки якщо виводяться кошти на іншу біржу. І то, далеко не кожна майданчик працює за такою схемою. Тому перед операцією просто перевірте гаманець, на який будуть перераховані монети.

Локальні сховища також мають Destination Tag, проте його вказувати не обов’язково, оскільки в даному випадку кожен користувач має свій унікальний адресу гаманця. Головне не забути ввести цей ідентифікатор при виведенні на біржу. Якщо прогавити такий момент, то можна назавжди забути про свої гроші. Технічна підтримка в такому питанні не допоможе.

Чому Exmo популярна

Кріптовалютний ринок має безліч майданчиків, на кшталт Poloniex, Kraken, Bithumb. Кожна з них досить відома і забезпечує трейдерам комфортні умови роботи. Але чому ж Exmo заслужила високі рейтинги серед користувачів в СНД?

Власне кажучи, тим же самим. Розробники просто створили нехитру майданчик без зайвих вкладок. Розібратися в ній набагато простіше ніж в більшості топових бірж світу. Якщо щось зовсім вже незрозуміло, то завжди допоможе технічна підтримка.

Exmo розпорядженні великим списком торгових пар і, що найголовніше, дуже низькими комісіями на торгівлю і введення-виведення коштів. Більш того, перевершує багато майданчика за способом виведення. Наприклад, Cryptopia, яка також займає верхні строчки, співпрацює тільки з 4 сервісами, незалежно від валюти.

Іншими словами, секрет успіху біржі в простоті, широкому функціоналі і низьких комісіях. Хто знає, але чомусь здається, що ці три критерії є чи не основним у подібних сервісах. Важливою ще є захист, але на Exmo проблем з цим немає.

Exmo — скам?

Деякий час мережа переповнювали відгуки про те, що цей майданчик — це черговий витвір зловмисників. На форумах закликали виводити звідти всі свої гроші і більше ніколи до неї не повертатися. Але чи так це насправді?

Варто зауважити, що онлайн біржі після цього не сильно впав. Після хвилі негативних відгуків обсяг торгів залишився практично на тому ж рівні. При цьому ніяких нових звісток про проблеми з виведенням або здійснення ордера не було.

Підсумок: хвиля негативу — це просто чиясь витівка чи спланована акція, яка виявилася безуспішною. Досвід показав, що єдине чого варто боятися при трейдингу на цій біржі — своїх помилок. Якщо ж ви будете уважні під час торгів, а найголовніше — при введенні і виведенні коштів, то ніяких проблем з фінан

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector