Як захистити гаманець для криптовалюта від крадіжки грошей

І якщо ви вклали свої кошти в біржу (наприклад, Bitfinex), то, крім власників самої біржі, гарантувати безпеку вам ніхто не може. Але в тому випадку, коли у вас є власний гаманець для криптовалюта, ви можете убезпечити себе від крадіжки.

локальні гаманці

Якщо ви зберігаєте свої кошти на сервері або на біржі, то в разі DDOS атаки, з великою ймовірністю, зловмисникам вдасться поцупити гроші з рахунків. Але якщо ви зберігаєте чесно намайненние біткоіни на локальному гаманці, то, швидше за все, зловмисники просто не дізнаються про те, де і хто зберігає криптовалюта.

антивірусне ПЗ

Як не дивно, антивірусне ПЗ в більшості випадків не зовсім марно. Так, зв’язка з антивіруса Касперського і Malwarebytes premium здатна вберегти вас від більшості фішинг-програм і троянів. Навіть в разі появи нового вірусу (wannacry, Petya1, wannamine) розробники оперативно оновлюють антивірусні бази, так що через 2-3 діб після появи вірусу в мережі він стає безпечний.

Природно, що антивірусне ПЗ не дає 100% гарантії безпеки гаманця, проте зменшує шанс втрати грошей в кілька разів.

Використовуйте TOR для відвідування підозрілих сайтів

У разі, якщо ви використовуєте кріптоактіви для розрахунків в Darknet або просто хочете здійснити передачу коштів, краще використовувати TOR. Цибулинна мережа здатна приховати ваш Ip і Mac адреса, що особливо важливо в разі покупки активів. Не знаючи вашого реального місця розташування, зловмисникам буде складніше обчислити, куди пішли кошти, а значить, ймовірність цілеспрямованого злому вашого комп’ютера знизиться майже до нуля.

Не передавайте дані про свій гаманець

Ну, тут все просто: не передавайте файли з даними про свій гаманець і не особливо роїться про наявність кріптоактівов.

Ці прості поради допоможуть вам зберегти намайненное і не втратити гроші. Звичайно, існують і інші способи: наприклад, використання ОС Linux рідкісних дистрибутивів або ж покупка спеціальних «готівки ключів», але всі ці кошти потрібні тільки в тому випадку, якщо ви постійно працюєте з кріптоактівамі і робите величезну кількість операцій, завдяки яким вас можуть обчислити .

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector