Як здійснити транзакцію Monero Webmoney, і чи можна зробити це безпосередньо

вивчаємо WM

По-перше, для відповіді на це питання потрібно розібратися з принципами роботи Webmoney. Дана система існує вже 20 років. За цей час вона уклала партнерство з багатьма компаніями. Серед таких можна виділити MasterCard, Visa, PayPal, Maestro. Таким чином, ви можете здійснювати прямі перекази між рахунками цих компаній з Вебмані.

Але сьогодні є ще одне платіжний засіб — криптовалюта. І, з якогось боку, вони пов’язані з платіжними системами, проте лише через посередницькі послуги. Але можливості прямих перекладів немає. Це стосується і Webmoney.

WM сьогодні розробляє гаманці під криптовалюта. Прямим доказом цього є можливість зберігати біткоіни в даній системі. Однак інші монети поки що не передбачені.

висновок криптовалюта

Деякі країни, зокрема, Японія і США, взяли криптовалюта як платіжний засіб на офіційному рівні. Таким чином, в цих країнах можна розраховуватися не тільки BTC, а й альткоінамі. Завдяки цьому у багатьох відпала потреба в постійних висновках монет в фіат, що вимагає часу і додаткових витрат на комісії.

Проте, інші країни все ще розглядають це питання. Деякі встигли повністю заборонити оборот цифрових грошей. Так чи інакше, це змушує користувачів виводити монети в звичайні гроші, якщо є термінова потреба провести якісь розрахунки.

Коли питання стоїть про простому переведенні в готівку, то способів можна назвати відразу кілька. Але як тільки мова заходить про переведення конкретної криптовалюта на конкретну платіжну систему, виникають проблеми. Особливо, якщо сховище монети існує лише в одному виді.

прямий висновок

Щоб погасити всі питання з розряду ЧаВо, відразу буде сказано, що сьогодні неможливо перевести криптовалюта в звичайні гроші безпосередньо з гаманця. Для цього вам доведеться використовувати обмінні сервіси.

Одна з головних причин цього — безпеку. Криптовалюта і їхні гаманці досить сильно захищені. Але таким же рівнем не може похвалитися жодна платіжна система або банк. Тому цю функцію розробники просто не додають.

Ще однією причиною може бути те, що цифрові гроші ще не набрали такої широкої популярності. Додавання подібний можливості — це не просто зміна в коді програми. Це цілий ряд оновлень у всій системі розрахунків. Відповідно, це вимагає великих вкладень. Але оскільки користувачів ще не так багато, як могло б бути, таке нововведення може стати невигідним.

Насправді, поки не пройде повна зміна поколінь до того, що і діти, і люди похилого віку зможуть легко провести транзакцію за допомогою криптовалюта, людство не побачить багатьох оновлень, які полегшили б роботу з грошима.

Як перевести XMR

Як вивести XMR з біржі на Webmoney, або зі звичайного гаманця на ту ж платіжну систему — один з найбільш поширених питань в мережі. Так чи інакше, єдиний спосіб на сьогодні — використання обмінника.

Конкретного прикладу не буде, оскільки всі вони працюють за одним принципом. Так, вам потрібно вказати монету для виведення (в даному випадку, Monero) і сервіс для отримання фіата. Після цього потрібно вказати кількість монет (не забувайте враховувати мінімальне і максимальне на обміннику) або ж суму, яку ви хочете отримати.

Потім надаєте номер гаманця Webmoney і переходите до оплати. Вам дадуть адресу монери, на який потрібно відправити раніше вказану кількість монет з урахуванням комісії мережі. Втім, якщо ви її не додасте, то вам переведуть суму з вирахуванням оплати транзакції. Після цього залишається тільки чекати обробки заявки і підтвердження переказу Майнер.

Як вибрати обмінник

Їх вибір практично необмежений. Оскільки питання перекладу криптовалюта в фіатние гроші один з найактуальніших на даному ринку, були розроблені десятки сервісів, які надають подібного роду послуги. Природно, серед них є і шахрайські.

Є два варіанту не наштовхнутися на них. Перший — це самостійне вивчення кожної площадки. Так ви точно будете впевнені в своєму виборі. Потрібно проаналізувати відгуки користувачів, частоту поповнення резерву і швидкість його спустошення. Більш того, потрібно буде зробити тестовий переклад, щоб дізнатися про комісії. Як ви розумієте, все це займе багато часу.

Якщо вам не хочеться займатися подібним, або просто немає на це зайвого часу, можна звернутися до прогнозами обмінників. Серед російських користувачів найкращим вважають Bestchange. Перше місце у всіх рейтингах посідає okchanger.

Вони пропонують лише перевірені сервіси. Крім того, надається інформація про найважливіших складових майданчика:

  • валютний резерв;
  • комісія;
  • курс;
  • кількість позитивних і негативних відгуків.

Що дивно, обидва із зазначених вище моніторів надали лише три сайти, які дозволяють провести такий обмін. Серед них Bitexchanger, Changex і Wealthpay. Перший надає можливість вивести кошти в рублі. Останні два тільки в долари.

перспективи розширення

Розробники та директора Webmoney говорять про прийдешніх оновлення. Тому, в майбутньому можна чекати, що вони додадуть в свою систему і гаманці Monero, завдяки чому переклади будуть набагато простіше, і вам більше не знадобляться посередницькі послуги.

Проте точних дат ніхто не називає, тому можна чекати від двох до десяти років, а може і більше. Сьогодні відомо одне — коли оновлення буде готове до запуску, всім користувачам обов’язково повідомлять.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector