Кріптовалютная платформа новин Scry.info: прогнози на майбутнє

Що таке Scry.info

Scry.info (DDD) є офіційним кріптоактівом, призначеним для розрахунків на платформі Scry.info. Дана майданчик — це платформа новин і даних, де читач може отримати найбільш достовірну і актуальну інформацію. Команда розміщує дані і новини в області агрономії, медицини, спорту та багатьох інших областей.

Вважається, що представлені сфери найбільш популярні, актуальні і зручні для перевірки на достовірність.

На момент написання матеріалу, капіталізація токена DDD становить близько 98 млн. Доларів, добовий оборот активу становить приблизно 1,7 млн. Доларів, а сумарна емісія DDD дорівнює 1 млрд. Токенов.

Особливості токена і платформи

Розробники проекту не обмежилися одним лише створенням інфоплощадкі, але також створюють торговельну платформу і спеціальний інструментарій для роботи. На біржі клієнти зможуть оплачувати підписку або одиничне отримання інформації, а спеціалізований інструментарій дозволяє команді з легкістю модифікувати їх продукт.

Стартап Scry.info працює на основі системи смарт-контрактів (англ. Smart-contracts).

Вони, за словами розробників, і гарантують правдивість інформації. Для того, щоб коректно оцінити проект, необхідно, мабуть, звернути увагу на його команду і керівництво.

Команда розробників Scry.info

На чолі проекту стоїть Єва Фу (англ. Eva Foo). Раніше вона очолювала компанію, яка спеціалізувалася на доставці їжі, 5UFarm. Однак, при виниклих важких обставинах, вона покинула проект, що створює негативне враження у користувачів.

Також, проект не надавав методу перевірки інформації на достовірність, що в черговий раз бентежить потенційних користувачів, а також інвесторів Scry.info.

Де купити і де зберігати DDD

Купити за біткоіни, ефіріум і цифровий аналог долара або DDD можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • LBank (обробляє близько 62,80% від сумарного обороту DDD);
  • Gate.io (обробляє близько 37,11% від сумарного обороту DDD);

Зберігати цифровий актив DDD можна або на вищевказаних кріптовалютних майданчиках, або на цифровому-гаманці сайту MyEtherWallet. Також для любителів підвищеної захисту, доступна можливість зберігання DDD на «холодних» гаманцях, наприклад, Ledger Nano S і / або TREZOR.

перспективи проекту

У більшості даний проект викликає недовіру у зв’язку з відсутністю гранично ясного пояснення про перевірку достовірності наданої користувачами інформацій.

Також сумніви викликає сама глава проекту, яка покинула попередній проект, нібито, через що виникли складнощі.

Проте, увагу до проекту з боку інвесторів зростає, також як і зростає вартість цифрового активу DDD. За невеликий період часу вартість досягла майже половини долара.

джерела:

https://coinlib.io/

https://home.scry.info/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector