Kyber Network криптовалюта: огляд особливостей мережі, прогнози на майбутнє

Платформа являє собою цікавий проект, заснований на блокчейне Ethereum. Його мета — повна децентралізацію процесу обміну цифрових грошей. Торговий майданчик має власну валюту — це криптовалюта Kyber Network (KNC).

Мережа дозволяє користувачам миттєво конвертувати або обмінювати будь криптовалюта між собою. Чим вона відрізняється від більшості своїх конкурентів, таких як 0x Project або Bancor, дозволить з’ясувати цей огляд.

Історія проекту і команда розробників

Компанія Кібер Нетворк була заснована Лойем Луу, Яроном Вельнер і Віктором Тран. Її штаб-квартира розташована в Сінгапурі. Раніше Луу був співзасновником децентралізованого проекту MinPool SmartPool, а також творцем Oyente, першого аналізатора безпеки з відкритим вихідним кодом для смарт-контрактів Ethereum. Команда залучила до роботи над своєю ідеєю засновника Ethereum Віталіка Бутеріна в якості одного зі своїх радників.

Мережа дуже швидко розвивається. Після релізу травнем 2017 року в серпні того ж року відбувся запуск тестової мережі. А ICO провели ще через місяць. Компанія зібрала 200 000 ETH (близько $ 60 млн за курсом на той момент) всього за один день. Основна мережа була запущена в лютому 2018 роки для вузького кола учасників з числа ранніх інвесторів, а 19 березня 2018 року побачила її публічна бета-версія.

В даний час біржа підтримує 15 різних криптовалюта, які засновані на стандарті ERC-20. До четвертого кварталу 2018 року на біржі запустять передові фінансові інструменти для хеджування, а на початку 2019 роки команда планує додати підтримку для крос-цепочной торгівлі. Це дозволить реалізувати весь потенціал мережі, оскільки користувачі зможуть обміняти будь-яку монету на іншу миттєво і легко.

Офіційний сайт: kyber.network.

Огляд цілей проекту

Хоча криптовалюта були створені для децентралізації, багато бірж носять централізований характер. Це призвело до уразливості в системах безпеки, через що багато торговельних майданчики стали жертвами зломів і крадіжок коштів. Це також призвело до збільшення зборів і витрат і повільної обробки транзакцій. Не менш рідкісними стали і випадки блокування облікових записів користувачів з втратою доступу до своїх коштів.

Децентралізовані біржі позбавлені подібних недоліків, але мають ряд своїх мінусів. В першу чергу відсутність ліквідності і часто великі витрати в ході здійснення операцій в розподілених книгах.

Мережа Kyber була створена для надання користувачам децентралізованого ресурсу на базі блокчейна з резервною системою, щоб забезпечити високу ліквідність в будь-який час. Це дозволить здійснювати в тому числі і перехресні обміни, а всі витрати будуть зведені до мінімуму.

Особливості мережі Kyber

На додаток до обміну розробники працюють над створенням механізму перекладу криптовалюта. Найбільше важливою відмінністю проекту від багатьох вже існуючих торгових ресурсів полягає в тому, що відправлені маркери не обов’язково повинні збігатися з типом монет, які надійдуть на гаманець одержувача. Користувачі зможуть відправляти будь-токен один одному і перетворювати його в рамках блокової ланцюжка в будь-який інший.

Цей проект має є великий потенціал і в сфері бізнесу, тому що він дозволить продавцям приймати будь-яку криптовалюта, а отримувати на свій гаманець тільки ті монети, які вони вкажуть в налаштуваннях.

Учасники мережі

Мережа Kyber працює шляхом встановлення координації між усіма учасниками, кожен з яких відіграє свою роль:

  • Користувачі. Вони зможуть використовувати мережу для відправки та отримання токенов. Користувач може бути фізичною особою, продавцем і навіть смарт-обліковим записом.
  • Резервні об’єкти. Ця роль використовується для додавання ліквідності платформі через динамічний резервний пул. Деякі резервні організації є внутрішніми об’єктами мережі Kyber, в той час як інші можуть бути зареєстровані третіми особами. Резервні організації можуть бути публічними в разі внеску коштів до спеціального фонду. В іншому випадку вони будуть вважатися приватними. Надаючи можливість третім сторонам формувати резервні організації, мережу додає різноманітність і перешкоджає монополізації, зберігаючи обмінні курси конкурентоспроможними.
  • Учасники резерву. Якщо резервні організації класифікуються як загальнодоступні, то резервні вкладники є суб’єктами, які надають резервні фонди. Їх стимулом для цього буде частка прибутку від резерву.
  • Резервний менеджер. Підтримує резерв, розраховує обмінні курси і вводить їх в мережу. Менеджер резервів отримує прибуток від встановлених їм обмінних спредів по своїх резервів. Він також зможе отримувати дохід від збільшення обсягу свого фодна.
  • Оператор мережі. В даний час команда мережі Kyber виконує роль мережевого оператора, який має функцію додавання / видалення резервних об’єктів, а також контролю за переведенням токенов. В кінцевому підсумку ця роль буде передана належному децентралізованому органу управління.

токен KNC

Токен платформи був випущений в рамках ICO в вересні 2017 року за ціною близько $ 1. Для розпродажу було виділено 226 млн токенов, з яких 61% було розпродано в рамках крадусейла. Решта 39% контролюються 50/50 компанією і засновниками (консультантами). В даний час близько 134 млн монет знаходяться в обігу, а загальний обсяг пропозиції скоротився до 215,6 млн після того, як в жовтні 2017 року компанія спалила близько 10,4 млн монет.

Де зберігати KNC

KNC є ммонетой стандарту ERC-20. Її можна зберігати в будь-якому гаманці, що підтримує блокчейн Ethereum, наприклад MyEtherWallet або MetaMask.

У майбутньому розробники мережі планує випустити офіційний цифровий гаманець Ropsten. В даний час він знаходиться на стадії бета-тестування.

Де купити KNC

Купівля та продаж токена доступна на відносно невеликій кількості бірж, включаючи:

  • Bithumb;
  • Binance;
  • OKEx;
  • Huobi;
  • Gate.io.

На момент написання статті курс KNC до долара становив $ 2,7, до рубля — 166,62 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 361 млн. Токен займав 62-е місце на кріптовалютном ринку.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Мережа Kyber може стати провідною децентралізованої торговою платформою, якщо розробники зосередять свою увагу на створенні швидкого, простого і доступного ресурсу з обміну різних цифрових монет.

Фактично, це саме те, в чому кріптовалютная екосистема вкрай потребує поточний момент. Поки мережа знаходиться на стадії бета-тестування, але початкові огляди проект отримали позитивні відгуки.

Якщо автори проекту будуть діяти в цьому ж напрямку, то вибухове зростання популярності мережі Кібер Нетворк варто очікувати до кінця 2018 або на початку 2019 року.

джерело:

https://kyber.network/

https://www.coinbureau.com/

Cryptocurrency, Ethereum ETH, Bitcoin BTC, Ripple XRP, Tron TRX, Litecoin LTC, Cardano ADA, IOTA, EOS, VeChain, Bitcoin Cash BCH Blockchain News Today

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector