Які перспективи має технологія криптовалюта в майбутньому

Цифрові гроші здатні змінити життя деяких з найбідніших і найбільш відчайдушних людей в світі в кращу сторону. Технологія криптовалюта в поєднанні з мобільним зв’язком здатна допомогти жителям країн, що розвиваються брати участь у світовій економіці і подолати бідність.

Гіперінфляція, злидні, брак робочих місць, відсутність доступу до банківських послуг, брак капіталу і поганий доступ до ринків є одними з багатьох проблем бідних країн, які цифрові валюти можуть допомогти вирішити. Це можливо шляхом забезпечення всім людям в світі доступу до сучасних банківських і фінансових послуг через блокову технологію.

В даний час багато підприємців, економісти, чиновники і банкіри вважають, що тандем криптовалюта і мобільного зв’язку забезпечить широкий доступ до світової економіки в усьому світі.

Перспективи криптовалюта і мобільного зв’язку

З липня по вересень 2016 року через мобільний додаток M-Pesa на базі тимчасової мережі (P2P) в Кенії були депоновані і зняті грошові кошти на суму понад $ 10 млрд. Цей сервіс, пропонований на сайті Safari.com за підсумками минулого року налічував близько 20, 7 млн ​​користувачів в Кенії.

Багато компаній намагаються реплицировать успіх MPesa, пропонуючи послуги з використанням криптовалюта і банківських технологій через мобільні додатки. Так, компанія MicroMoney надала 40 000 кредитів жителям Бірми, Камбоджі, Таїланду, Індонезії і Шрі-Ланки через свою систему на основі блокчейна і мобільного застосування, доступного на Google Play.

Мета MicroMoney — надання базових банківських послуг, таким як видача кредитів для 2,5 млрд людей у ​​світі, які не мають прямого доступу до фінансів.

Ще одна компанія під назвою Nebeus планує пропонувати кредити за допомогою цифрових технологій для осіб, які не мають банківського рахунку і можливості відкрити його. Нова система дозволить їм подавати заявки на отримання позик, купувати нерухомість брати іпотеку, вести власний бізнес в інтернеті і отримувати належні їм державні виплати та допомоги в цифрових активах.

Як Ефіріум може допомогти біженцям

Навіть Всесвітня продовольча програма ООН використовує криптовалюта для допомоги бідним. Члени програма вже почали використовувати Ethereum для відправки коштів біженцям в Йорданії з травня 2017 року.

За словами фінансового директора програми Хумана Хаддада, він сподівається, що ETH допоможе у відправці платежів майже 500 000 біженців в 2018 році. Перші платежі в цій криптовалюта були видані в якості ваучерів, але в майбутньому ООН планує почати і пряме перерахування коштів в цифрових грошах.

ООН експериментує з Ethereum, тому що його можна відправляти через мобільні додатки. Багато хто з сьогоднішніх біженців мають мобільні телефони, але у них доступу до банків. Налаштування мобільного зв’язку в конкретному регіоні дешевше і швидше, ніж традиційні зусилля з надання допомоги або забезпечення доступу до банківських сервісів. Ще один спосіб використання Ethereum — оплата місцевим постачальникам, які надають послуги та матеріали в рамках програм ООН.

опір інфляції

Криптовалюта може вирішити одну з найбільших проблем, що стоять перед жителями країн, що розвиваються — ситуацію з інфляцією. Люди в деяких країнах бідні, тому що їхні гроші нічого не варті, так як практично нічим не забезпечені. Найчастіше корумповані або некомпетентні уряду просто друкують занадто велику грошову масу.

Подібна ситуація зараз склалася в Венесуелі, де гіперінфляція в річному обчисленні досягла вже близько 1 600%. Тільки за підсумками грудня 2017 року рівень інфляції в Венесуелі досяг 500%. Тисячі венесуельців знайшли спосіб уникнути гіперінфляції почавши Майнінг біткоіни з нуля. Вони користуються дешевим електрикою в своїй країні для генерації криптовалюта. В результаті, вони отримують гроші, курс яких зростає в ціні, в той час як національна валюта продовжує падати. Але найбільш популярним в Венесуелі є видобуток Ethereum, тому що його Майнінг простіше і не вимагає спеціального обладнання.

Альтернатива корумпованим фінансовим системам

Інший спосіб використання криптовалюта в країнах з високим рівнем інфляції — це накопичення. Близько 37% користувачів BitFinance в Зімбабве використовують Bitcoin як ощадного рахунку. Він набагато менш вразливий для інфляції, ніж місцева валюта, яка знецінилася в результаті краху фінансової системи країни.

Подібна тенденція спостерігається і в інших частинах Африки. Так, місцеві торговці і активісти в Нігерії і Південній Африці вважають, що криптовалюта можуть демократизувати економіку, надаючи середнього класу населення цих країн доступ до платіжних засобів.

Децентралізовані мережі відкривають можливість обійти урядовий контроль, що ускладнює впливу урядів на цифрові активи.

Спрощення систем платежів

Інший спосіб, за допомогою якого криптовалюта може допомогти країнам, що розвиваються, це полегшити трудовим мігрантам можливість відправляти гроші додому.

Жителі розвинених країн, в основному мігранти, щорічно переводять близько $ 26 млрд своїх родин, які проживають в бідних регіонах. Однак занадто велика частка цих грошей витрачається даремно, тому що процес міжнародних переказів дорогий і досить громіздкий.

Такі компанії як Coins.ph намагаються змінити цю ситуацію шляхом створення систем, призначених для відправки криптовалюта в будь-яку точку світу через блокчейн.

Криптовалюта можуть замінити банки

Використовуючи такі системи, як Coins.ph мігрант, який приїхав на заробітки, наприклад, в Лондон може відправити гроші своїм батькам, які отримають кошти практично миттєво. Платіж буде здійснений через мобільний додаток, що позбавляє одержувача від необхідності їхати і отримувати готівку, якби переклад здійснювався через традиційні банківські платіжні системи.

На сьогоднішній день вже існує і велика кількість регіональних компаній, таких як Satoshi Citadel Industries (SCI). Ця організація орієнтована на ринок грошових переказів на Філіппінах через свій сервіс Rebit. Сотні тисяч філіппінців їдуть працювати в такі країни, як США і Китай, і змушені регулярно відправляти гроші додому шляхом банківських переказів.

SCI і його конкурент Toast дозволяють філіппінцям відправляти і отримувати гроші через мобільний додаток без використання банківського рахунку. Це економить багато часу жителям Філіппін, багатьом з яких доводиться долати десятки кілометрів шляху, щоб дістатися до найближчого банку з віддалених районів країни.

Ще одна перевага Toast — низька комісія, яка на 86% нижче вартості банківського переказу. Криптовалюта також допомагають людям зберегти капітал, так як зазвичай переведення в готівку перекладу в одній з основних валют світу в національну призводить до значної втрати цінності таких заощаджень.

Крім того, їх можна зберігати більш безпечно, не побоюючись, що накопичені кошти можуть бути вкрадені, загублені або знищені стихійним лихом.

Країни, що розвиваються і цифрова економіка XXI століття

Все це вказує на те, що найбільший ефект криптовалюта надасть в XXI столітті на населення найбідніших країн світу, відкривши їм доступ до участі в світовій економіці. Яку сутність і майбутнє вони будуть мати в найближчі десятиліття? Все залежить від того, що вони несуть сучасному суспільству, і в якому напрямку будуть розвиватися.

Завдяки криптовалюта сотні мільйонів людей зможуть заощадити гроші, заробити відсотки, інвестувати накопичені кошти, брати кредити, отримувати і відправляти грошові перекази і багато іншого. Ефект від цього буде величезним і може привести до виникнення мільйонів нових підприємств і компаній. І все це завдяки криптовалюта і блокчейну.

джерело:

https://blockonomi.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector