Який динамікою зростання має криптовалюта ефір

Привіт, шановні читачі. Крім біткоіни в світі існує безліч інших цифрових грошей, але не кожна монета може похвалитися вагомим потенціалом, великими можливостями і перспективами. Саме такими характеристиками володіє криптовалюта Ефір (Etherium).

Але перш ніж ми спробуємо ближче познайомитися з нею, слід зрозуміти принцип роботи інтернету в цілому. У сучасному світі все приватні та фінансові дані зберігаються в основному на комп’ютерах сторонніх осіб з використанням серверних і хмарних технологій. Ці ресурси належать таким відомим компаніям, як Amazon, Facebook і Google. Навіть ця стаття зберігається на сервері, який контролюється одним з хостингових операторів, які стягують плату за її зберігання.

Інтернет — зручність і вразливість в одній особі

Така система має ряд переваг, так як ці компанії тримають штати фахівців, які допомагають забезпечувати збереження і безпеку інформації, що зберігається. За певну вартість вони беруть на себе всю роботи щодо забезпечення безвідмовної роботи хостингу.

Але таку зручність сусідить з уразливістю. Хакери або офіційна влада країни можуть отримати небажаний доступ до збережених файлів без вашого відома. Це може спричинити за собою крадіжку, витік або зміна істотних даних.

Раніше творець веб-сервера Apache Брайан Бехлендорф назвав лежить в основі глобальної мережі централізований дизайн «первородним гріхом» інтернету. Однак дотримуються протилежної думки експерти стверджують, що світова комп’ютерна павутина завжди була децентралізована. На їхню думку, в цьому напрямку вдалося просунутися ще далі завдяки використанню нових інструментів, включаючи блокчейн.

Ця криптовалюта користується великим попитом на біржах в плані торгівлі та обміну. Якщо вивчити її графік за всю історію з моменту створення, можна помітити, як активно росла її ціна. Це робить її Майнінг популярним і привертає чималу кількість Майнер. Рентабельність видобутку дозволяють обчислити спеціальні калькулятори, як і прибутковість генерації інших криптовалюта.

Для заощадження монет ETH, як і BTC, використовується спеціальний цифровий гаманець.

Ethereum — крок в сторону децентралізації інтернету

У той час як біткойнов прагне посунути на ринку фінансів PayPal і онлайн-банкінг, творці Ефіру переслідують іншу мету — використовувати блокову ланцюжок, замінивши участь сторонніх осіб в інтернеті. Йдеться про тих самих компаніях, які відповідають за зберігання даних і контроль складних фінансових інструментів.

Говорячи простими словами, Ethereum прагне стати так званим «всесвітнім комп’ютером», для децентралізації інтернету. Теоретично це дозволить демократизувати сучасну модель клієнт-сервер. Активна динаміка зростання курсу цієї цифрової валюти говорить сама за себе, її популярність дозволяє їй буквально наступати на «п’яти» біткоіни.

З технологією, що лежить в основі цієї криптовалюта, на зміну серверів і хмарам прийдуть тисячі так званих «вузлів» в різних частинах світу під керуванням волонтерів. Це і дозволяє сформувати механізм «всесвітнього комп’ютера».

Ідея полягає в тому, що в ефірі дозволить людям в будь-якій точці світу без втрати функціональності користуватись повсякденними послугами поза рамками поточної усталеною комп’ютерної інфраструктури.

Наприклад, вивчаючи товари або послуги в онлайн магазинах і на різних сайтах, ви побачите безліч барвистих пропозицій. Вони охоплюють різні сфери діяльності Зберігати монети Ефіру, як і біткоіни, можна на спеціальному цифровому гаманці. від сервісів з обміну повідомленнями та фітнес послуг до банківського сектора.

На сьогодні всі вони є залежними від будь-якої компанії або сторонньої організації, яка відповідає за зберігання таких даних, як інформація про вашу кредитну картку, історії покупок і т.д. Користуючись сучасними технологіями, ви довіряєте свої персональні дані серверам, контрольованим третіми особами.

Зрозуміло, ваш вибір додатків також знаходиться під контролем третьої сторони, так як Apple, Google і інші гіганти цієї сфери підтримують і просувають конкретні програми, пропонуючи їх вам. Як приклад достатньо розглянути онлайн сервіс для зберігання документів, таких як Evernote або Google Docs.

Якщо все піде за планом розробників, то Ефір зуміє повернути контроль над персональними даними та авторськими правами в подібних сервісах їх власникам.

Популярність коін неухильно зростає. За останні кілька років його курс істотно виріс як до рубля, так і до долара. Важко сказати, скільки буде коштувати ця цифрова монета в майбутньому. Тим не менш, вона приваблює тих, хто знає, коли краще всього її купити, і як заробити не ній.

Ефір — можливість досягнення свободи в інтернеті

Ідея створення цієї криптовалюта полягає в тому, що вона дозволить скасувати контроль ваших дій в світі IT-технологій третьою стороною. Ніхто не зможе раптово заблокувати ту чи іншу програму, отримати вашу особисту інформацію та зробить будь-які інші дії проти вашої волі. Тільки користувач зможе вносити зміни, а не третя сторона.

Теоретично Ефір поєднує в собі контроль над доступом до приватних даними, на зразок того, який люди мали в минулому. Єдиною відмінністю є спрощений і полегшений сервіс, до якого ми звикли в епоху цифрових технологій. Принцип технології полягає в тому, що це дозволяє при внесенні змін, додаванні або видаленні різних записів фіксувати ці дії в реальному часі на всіх вузлах мережі.

Незважаючи на те, що такий підхід виглядає цілком можливим, поки залишається неясним, які саме блокчейн додатки в реальності принесуть користь, будуть масштабованими і безпечними. Також важко робити прогноз про те, чи будуть вони коли-небудь настільки ж зручними у використанні, як і ті, які ми використовуємо зараз.

У будь-якому випадку розвиток технологій зупинити неможливо. Залишається лише відстежувати новини і чекати, що принесе нам завтрашній день, і вивчати, як ми зможемо використовувати нові досягнення в цій сфері у власних цілях.

джерело:

https://www.coindesk.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector