Калькулятор Майнінг Лайткоін онлайн

Калькулятор Майнінг Лайткоін — це спеціалізований онлайн-сервіс, що дозволяє розрахувати місячну і річну прибуток від видобутку кріптовалютного «срібла». Деякі майданчики такого роду дозволяють дізнаватися навіть приблизну прибуток за день. При обчисленні прибутковості враховується сумарна потужність вашого обладнання (будь то відеокарти або Асіка), його продуктивність (хешрейт), а також тариф на світло (для вирахування витрат на електрику). Ми виділили кілька ресурсів, які можна використовувати для таких розрахунків.

Поточний курс криптовалюта Litecoin представлений в графіку нижче:

Калькулятор Майнінг Litecoin на сайті nicehash.com

Як виглядає калькулятор Майнінг Litecoin на сайті nicehash.com
Оформлення калькулятора Майнінг на сайті nicehash.com

Цей сервіс ми розглянемо в першу чергу, так як він видає найбільш точні результати. Для прорахунку прибутковості необхідно вибрати у відповідному полі обладнання, яке планується використовувати. Тут є найпотужніші процесори Інтел (хоча видобуток крипти на них вже не актуальна), найбільш поширені відеокарти для Майнінг від AMD і NVIDIA, а також Асіка. Біля списку обладнання є поле для введення тарифу на електроенергію і вибору валюти, в якій ви хочете отримати розрахунки. В цілому все інтуїтивно зрозуміло.

Наприклад, по Станом на 30 березня 2018 року ASIC Bitmain Antminer L3 + приносить в місяць 176 доларів, не рахуючи оплати електроенергії (576 кВт за 30 днів).

Якщо ж приладу, який ви плануєте використовувати для Майнінг немає в списку, то можна порахувати його прибутковість комп’ютера з використанням режиму. Для цього буде потрібно виконати кілька простих дій:

  1. У відповідне поле ввести загальну потужність обладнання в Ватах.
  2. Ввести сумарний хешрейт обладнання в поле під написом SCRYPT (саме на цьому алгоритмі видобуваються монети LTC).
  3. В меню з валютою вибрати рублі або долари. В принципі, можна вибирати з десятків валют, але вітчизняному користувачу краще проводити розрахунки саме в рублях.
  4. В поле, яке знаходиться поруч з валютою, вписати тариф на світло в кВтг. Наприклад, для будинків Москви з газовими плитами він становить 5,38 руб / кВтг. Можна порахувати і без витрат електрики, залишивши поле порожнім

Після натискання кнопки «Порахувати» цей калькулятор Litecoin моментально покаже вашу прибуток за місяць (в поле нижче). Крім того, можна буде побачити скільки грошей потрібно буде витратити на оплату електрики. nicehash.com вельми зручний у використанні. З його допомогою можна дізнатися прибутковість Майнінг таких криптовалюта, як Bitcoin, Ethereum, Dash, Zcash і багатьох інших. Однак у нього є незначна вада: прораховувати річний прибуток доведеться вручну на звичайному калькуляторі. Для цього отриману вами суму необхідно просто помножити на 12. Строки окупності обладнання теж треба вираховувати вручну або ж ввести її у відповідне поле.

Наприклад, для Innosilicon A6 LTCMaster, якого немає в списку пристроїв, ми вирахували прибутковість на місяць — 430 доларів за станом на 30 березня. Прибутковість приладу можна дізнатися, вирахувавши з цієї суми вартість 1080 кВт згідно з тарифом в своєму регіоні.

Як застосовувати калькулятор прибутковості Litecoin на сайті cryptocompare.com?

Інтерфейс калькулятора Майнінг Лайткоіна на сайті cryptocompare.com
Як виглядає калькулятор Майнінг Litecoin на сайті cryptocompare.com

Це дуже популярний за кордоном калькулятор Лайткоін, що працює онлайн. Як і сервіс nicehash.com, він дозволяє прораховувати прибутковість видобутку різних цифрових активів: біткоіни, Даш, Ефіріума та інших. Однак нас цікавлять саме LTC. Щоб дізнатися потенційну прибутковість Майнінг, необхідно зробити наступне:

  1. Перейти за адресою cryptocompare.com/mining/calculator/ltc. У ресурсу немає російськомовної версії, але інтерфейс інтуїтивно зрозумілий.
  2. Під написом Hashing Power вводимо хешрейт обладнання. Він може вимірюватися в хешах, кілохешах, мегахешах, гігахешах і терахешах в секунду. Для розглянутого вище L3 + він становить 504 Мегахеша, а для приладу від Інносілікон — 1,23 Гігахеша.
  3. Під написом Power consumption ввести потужність Асіка або ферми в Ватах. У моделі від Антмайнера цей показник — 0,8 кВтг, а у більш продуктивного А6 LTCMaster — 1,5 кВтг.
  4. В поле Cost per KWh вписати тариф на світло. Відразу скажемо, що тут він вимірюється тільки в доларах, тому спочатку вам треба буде перевести рублевий тариф в доларовий (для цього можна скористатися онлайн-конвертером валют). Або ж залишити поле порожнім
  5. У графі Pool Fee ввести відсоток комісії пулу, яку він утримує при переказі коштів на гаманець.

Цей калькулятор видобутку Лайткоінов хороший тим, що проводить розрахунки відразу, як тільки ви вносите зміни хоча б в одне з полів. Він відображає ваш дохід в доларах за день, тиждень, місяць і рік. Єдиний мінус даного ресурсу полягає в тому, що він не зовсім зручний для вітчизняних Майнер, так як всі розрахунки проводяться в доларах.

Для Antminer L3 + місячний прибуток, згідно сервісу Cryptocompare, складе 141 долар (на Найсхеше було 176). Для Innosilicon A6 LTCMaster — 345 доларів (проти 430 на Найсхеше).

Отже, ми розглянули два найбільш популярних калькулятора Лайткоін для прорахунку прибутковості Майнінг. Як бачите, результати на них не збігаються, але це нормальна ситуація. Всі подібні розрахунки дуже приблизні і постійно змінюються в залежності від складності мережі, поточних котирувань і інших чинників.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector