Калькулятор Майнінг монери: як дізнатися прибутковість XMR

Калькулятори Майнінг — необхідні підрахунки

Всі ви знаєте за Майнінг криптовалюта як за прибуткові інвестиції без особливих ризиків. Більшість з вас, ймовірно, намагалися їм зайнятися, а значить знаєте, який це труд. Що дуже важливо, навіть новачок розуміє, які фінансові вкладення потрібно робити.

Прибутковість видобутку безпосередньо залежить від продуктивності устаткування. Чим вона вища, тим дорожче буде пристрій. Більш того, рекомендовано купувати відразу кілька машин, адже так можна зібрати ферму, яка в рази ефективніше одиночного Майнера. Таким чином, з винагороди за роботу системи потрібно вичитувати вартість покупок.

Крім того, будь-яка ферма працює дуже інтенсивно, тому споживає чимало електроенергії. Добре, якщо ви підключите систему до сонячних батарей. Але сьогодні це не завжди є, тому переважна більшість використовує звичні всім розетки. Відповідно, потрібно оплачувати рахунки. Та й обслуговування тих же батарей теж обійдеться в копієчку.

Все це призводить до того, що не кожен готовий приступити до процесу, поки не зважить всі «за» і проти ». Працювати собі в збиток не буде ніхто. Тому розрахунок прибутковості є одним з найактуальніших питань при підході до Майнінг.

Основні положення

Кожен користувач повинен розуміти термінологію, перш ніж починати роботу. Так чи інакше, буде багато питань, відповіді на які є тільки на форумах. Як відомо, завсідників таких сайтів спілкуються з використанням відповідного сленгу. Що стосується калькуляторів, варто розуміти наступне:

  • період окупності — час, через яке витрати за закупівлю обладнання та оплату рахунків будуть покриті нагородами;
  • хешрейт — потужність пристрою. Іншими словами — швидкість рішення хеш-функції. Чим вона вища, тим більше ви зможете заробити;
  • складність видобутку — показник, який коригує складність вирішення блоку виходячи із загального хешрейта мережі і витрат часу на попередній блок;
  • алгоритм — яким чином зашифрована криптовалюта. Впливає на вимоги до обладнання.

Крім цього, при використанні калькуляторів враховується нагорода за кожен блок, курс монети, кількість споживаної електроенергії і, відповідно, тариф постачальника. Також не забувайте враховувати комісію пулу (зазвичай 1.5-2%) і побори мережі при виведенні на основний гаманець.

Як користуватися

Використання калькуляторів прибутковості Monero інтуїтивно просте, незалежно від сервісу, який був обраний. Вам потрібно вказати наступні дані:

  • хешрейт (вимірюється в кількості хешів за секунду; можна знайти на сайті виробника);
  • споживана потужність (кВт);
  • вартість електроенергії;
  • комісія пулу;
  • вартість всієї ферми.

Деякі сервіси автоматично встановлюють складність видобутку, так як відстежують її з офіційних оглядачів блоків. Якщо ж його потрібно вказати, то можете зайти на Moneroblocks.info, щоб дізнатися складність на момент розрахунку. Можете навіть трохи додати, оскільки вона буде рости і через час прибутковість через це знизиться.

Сервіси для монери

Існує дуже багато калькуляторів. Насправді, немає великої різниці, який ви будете використовувати. Просто деякі з них зручніше і автоматично встановлюють деякі показники, на кшталт нагороди за блок або складності.

Напевно, самий популярний калькулятор прибутковості Monero, як і безлічі інших криптовалюта — Whattomine.

По-перше, він дозволяє вибрати конкретну криптовалюта для розрахунку (в розпорядженні кілька сотень монет). По-друге, можна дізнатися прибутковість по конкретному алгоритму для всіх криптовалюта, які на ньому побудовані. По-третє, він дуже простий і встановлює ті самі значення, які залежать від мережі. Зрештою, можна порахувати прибутковість з урахуванням конкретної марки і моделі обладнання.

Ще один зручний сервіс — Cryptocompare. Він має досить приємний інтерфейс і хороший функціонал. Крім того, на цьому сайті можна не тільки порахувати прибутковість Майнінг, але і дізнатися показники кращого обладнання для Майнінг, враховуючи середню прибутковість кожного пристрою.

XMR дуже добре піддається видобутку на центральних процесорах. Звичайно, прибутковість буде не такою високою, проте можна заробити непогану суму. Сьогодні їх радять використовувати тільки в сукупності з відеокартами. Так чи інакше, його прибутковість також потрібно розрахувати. Зробити це можна через Nicehash.

Єдине, чого не варто робити — використовувати калькулятори онлайн-магазинів для Майнінг. Всі вони поголовно зацікавлені в продажу товару. Тому для підрахунків використовують інші алгоритми. Вони спеціально показують менший період окупності і більший дохід, щоб споживач мав бажання придбати обладнання саме у них.

актуальність калькулятора

Як вже було сказано, кожен початківець майнер зацікавлений в своїх витратах і подальшої прибутку. Багато хто навіть складають щось на зразок бізнес-плану. Тому пункт розрахунку прибутковості роботи ферми буде обов’язковим.

Вручну займатися з усіма цифрами досить складно, оскільки в даному випадку потрібно буде використовувати кілька формул. Більш того, людина може зробити помилку і, не перевіривши розрахунок, подумає, що це буде неймовірно вигідно, або збитково відповідно.

Саме тому калькулятори для Майнінг як ніколи добре допомагають початківцям здобувачам і навіть професіоналам. Замість тривалих складань-умножений, можна просто вказати характеристики своєї ферми і за пару секунд дізнатися приблизний результат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector