Криптовалюта Ripple (XRP): що за валюта, коли з’явилася

Ripple — це криптографічний монета, яка була створена канадським програмістом Райаном Фуггер. Як і інші цифрові валюти характеризується децентралізованим принципом управління мережі. Сьогодні компанія активно співпрацює з банками по всьому світу, адже запропоновані технології здатні істотно прискорити здійснення транзакцій, як всередині держави, так і міжнаціональні операції.

Що собою являє криптовалюта Ріппл?

Схематичне зображення мережі Ріппл

Багато скептиків пророкували цим проектом неминучу загибель, проте, за капіталізацією компанія вже зуміла обійти Ethereum і зайняти другий рядок відразу після Bitcoin. За останній тиждень 2017 року монета продемонструвала шалене зростання — 140%. В цілому за рік актив подорожчав майже 40 000%. При цьому ціна продовжує зростати.

Зрозуміло, що це ще не говорить про необхідність негайного інвестування в цифрову валюту XRP. Не виключено, що вже найближчим часом почнеться корекція, в ході якої вартість відкотиться на колишні позиції. Однак незаперечним залишається той факт, що подальші перспективи валюти Ripple колосальні.

Почнемо з того, що спробуємо відповісти на просте запитання: чи можна назвати розглянутий актив повноцінної криптовалюта? Безумовно, так, хоч ця монета і не є альтернативою Bitcoin. Справа в тому, що система функціонує не на основі традиційної бази даних blockchain. Конструкція мережі базується на платіжних шлюзах, саме через це вона настільки цікава вітчизняними банківськими установами і консорціумам.

Ріппл — це не просто проект з невичерпним потенціалом, в першу чергу, це готовий продукт, яким можуть користуватися партнери. На сьогоднішній день, підписані договори про співпрацю з Національним Банком Абу-Дабі, SBI Holdings і іншими відомими установами.

Природно, кожен новий клієнт сприяє тому, що криптовалюта XRP істотно зростає в ціні, адже курс підкріплюється ефективністю пропонованого програмного забезпечення. Саме тому даний цифровий актив можна назвати унікальним.

Організація Ripple Labs була заснована ще в 2012 році, на той момент, переважна більшість нині популярних альткоінов, ще не було створено. Проект зробив ставку на якісну рекламу, програмне забезпечення регулярно оновлювалося, внаслідок чого, у потенційних клієнтів складалося відчуття, що розробники активно працюють над удосконаленням пропонованих технологій.

Не варто також забувати, що криптовалюта Bitcoin, Litecoin — це альтернативне платіжний засіб. На цьому принципі грунтуються багато популярні проекти. Що стосується Ripple, то це швидше за альтернативна технологія розрахунку, яка створена спеціально для банківської індустрії. Проте, це не означає, що рядові користувачі не зможуть використовувати монети для розрахунку між собою.

Висока швидкість здійснення транзакцій, незначні комісійні витрати, максимальна безпека — головні переваги криптовалюта над фіатнимі грошима. Власне, монета XRP також володіє цими властивостями. Саме тому, коли банки починають використовувати цю технологію, переклади проводяться набагато швидше, а комісія залишається мінімальною.

За яким принципом працює криптовалюта Ripple?

Як працює система Ріппл

Засновники Ripple Labs не стали йти по шляху системи Bitcoin і повністю відмовилися від видобутку криптографічних монет за допомогою Майнінг. Розробники вирішили разом випустити 100 млрд. Токенов (кожна монета здатна розділитися на мільйон частин, які називаються краплями). Приблизно 65% цифровий валюти залишилися в руках розробників. Решту коштів було розподілено між користувачами мережі.

За транзакцію з користувача стягується мінімальна комісія (0, 00001 XRP). В принципі, це не стільки комісія, скільки спосіб захисту системи від спаму транзакціями. Надалі, отримані кошти в якості комісійних витрат згоряють, відповідно, сумарна кількість монет поступово зменшується.

Таким чином, модель мережі Ripple також є дефляційної, адже з плином часу вартість криптовалюта буде збільшуватися природним чином. У тому випадку, якщо почнеться спам транзакціями, то в цілях безпеки система автоматично збільшить розмір комісії, так буде тривати до того моменту, поки хакерська атака чи не перетвориться в надмірно дороге задоволення.

На рядових користувачів жодним чином не позначиться, що комісійні витрати зросли. Вузли, на яких ґрунтується мережу, здатні використовувати як звичайні грошові кошти, так і цифрові активи. Також реалізована опція використання дорогоцінних металів. Обмінні транзакції відбуваються всередині системи за рахунок XRP.

Коли з’явився Ripple?

Засновник Ріппл - Райан Фуггер

Райан Фуггер — канадський розробник, який ще в 2004 році почав створювати систему електронних платежів Ripplepay. Бета-версія цього сервісу була представлена ​​користувачам через рік. Організація поступово розвивалася, розширювалася клієнтська база.

У 2011 році засновники проекту прийняли рішення почати розробку децентралізованої мережі, в якій не можна буде добувати криптографічні монети. При цьому швидкість обробки транзакцій істотно перевищить показники системи Bitcoin.

Незабаром членом команди став К. Ларсен, який в подальшому займе пост директора Ripple Labs. У 2012 році з’явилася дочірня компанія OpenCoins, яка повинна була істотно вдосконалити функціональні можливості платіжної системи.

Уже через рік організація була перейменована в Ripple Labs, співробітники покинули компанію, а новий директор К. Ларсен змінив пріоритети, назвавши головною метою співробітництво з банками. У 2014 році були досягнуті проміжні успіхи, першим клієнтом став німецький банк з Мюнхена Fidor.

Природно, що підписання договору про співпрацю посприяло зростанню котирувань монети XRP, збільшилася активність торгів. Сумарна капіталізація проекту перевершила показники таких гігантів як Litecoin, Ethereum. В результаті, до Ripple проявив інтерес банківський конгломерат Австралії і компанія Western Union.

Що стало причиною різкого збільшення ціни монети Ripple?

Курс Ріппла в кінці 2017 року

Робота Ріппл Лабс посприяла тому, що в 2016 році були показані рекордні результати, проте, вартість криптовалюта значно зросла тільки в 2017 році.

Протягом 2016 року організація змогла отримати інвестицій на суму 55 млн доларів. Інвесторами проекту стали відомі організації, наприклад, транснаціональна корпорація Google. Також компанія стала співпрацювати з SBI Holdings, внаслідок чого, технології Ripple проникли на найбільші ринки Азії: Південна Корея, Японія, Тайвань і т. Д.

У Європі інтерес банківських структур до роботи проекту також поступово збільшується. Наприклад, британський банк Santander підписав відповідну угоду. Також Ріппл зумів роздобути надійного партнера в Північній Америці, ним став банк Royal of Canada.

Восени був створений найбільший консорціум, до якого увійшли: Банк оф Америка, Юні Кредит, Мерілл Лінч, власне всі ці установи також стали працювати спільно з проектом Ripple.

Як придбати криптовалюта Ripple?

Реєстрація на біржі EXMO

Щоб інвестувати кошти в настільки прогресивну технологію, необхідно купити криптографічний монету XRP. Ставши власником даного активу слід просто стежити за зміною вартості, як тільки ціна збільшиться в кілька разів, можна продати певну кількість монет, щоб отримати перший прибуток.

Восени минулого року ця цифрова валюта стала доступна на одній з найпопулярніших російськомовних біржових майданчиків EXMO. Купувати і продавати актив можна використовуючи фіатние гроші або криптовалюта.

Щоб придбати монети XRP дотримуйтесь цієї простої інструкції:

1 Відкрийте офіційний сайт біржі EXMO.

2 Вкажіть робочу адресу електронної пошти і натисніть по клавіші «Реєстрація».

3 На вказану поштову скриньку прийде лист з інформацією для активації облікового запису.

Лист для активації облікового запису

4 Відкриваємо особистий кабінет. Тепер необхідно внести на баланс гаманця грошові кошти, для цього потрібно відкрити розділ «Гаманець». Якщо у вас немає криптовалюта, то вам потрібно поповнити баланс фіатнимі грошима, для цього скористайтеся однією з популярних електронних платіжних систем: Yandex. Money, Peyeer, Perfect Money, AdvCash.

Вибір гаманця для поповнення

5 Після поповнення рахунку відкрийте розділ «Торги». Після цього, виберіть відповідну валютну пару.

Вибір валютної пари

На завершення потрібно просто заповнити ордер, тобто вказати бажану ціну і кількість монет. Для миттєвої покупки можна використовувати ринковий ордер.

Купівля XRP

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector