Kin криптовалюта: інтеграція з платформою Kik, список кріптобірж для торгівлі, прогнози на майбутнє

Перш ніж почати детальний розгляд того, що являє собою Kin криптовалюта, краще спочатку дізнатися дещо про Kik Messenger.

Kik Messenger, також відомий як Kik, є по суті безкоштовним месенджер-додатком, яке було створено канадською компанією Kik Interactive Inc.

Цей месенджер був розроблений ще в далекому 2009 році і продемонстрував безпрецедентне зростання з точки зору користувача бази.

У 2015 році месенджер представив Kik Points — нововведення в Kik Messenger, яке відігравало роль цифрової валюти.

Світ цифрових послуг розвивається стрімким темпом. Діапазон подібних сервісів включає в себе як соціальні мережі, так і месенджери, які об’єднують інформацію, зв’язок і комерцію інноваційними способами.

Як би тоді йшли справу з децентралізованою платформою цифрових послуг? Тоді б торговельні цифрові послуги, були, мабуть, впорядковані.

Саме тут і вступає в силу екосистема Kin.

Kin — це децентралізована мережа, яка дозволяє абсолютно будь-якому користувачеві цифрувати товари і здійснювати покупку / продаж предметів. Це своєрідний маркетплейс, який не має централізованого регулятора і володіє внутрішньоплатформена валютою — KIN.

Що ще за Kik Points

До кріптовалютного буму, Kik Points використовувалися для покупки різного роду послуг і предметів прямо в додатку, зберігаючи при цьому найвищий рівень конфіденційності і покращуючи досвід кінцевого споживача.

Пізніше відбулася наступна логічна еволюція в цій моделі монетизації, коли функціональність мессенджера була використана вже за межами програми.

Така еволюція різко прискорилася разом з появою декількох криптовалюта, таких як VeChain, Lisk, OmiseGO, Zcash, Binance, Stratis, IOTA, DASH, Stellar Lumens та інших.

Користувачі месенджера Kik і донині можуть легко заробляти Kik Points, переглядаючи різні оголошення. Отримавши окуляри, користувачі можуть витратити їх на купівлю цифрових активів, таких як емоджі і наклейки. Незалежно від їх навмисних обмежень, Kik Points отримали досить значний транзакційний обсяг.

команда

Оскільки Kin досі проходить процес інтеграції з платформою Kik, всі, хто працює з додатком для обміну повідомленнями, також беруть безпосередню участь у створенні крипто-проекту.

Три основних учасника команди: Тед Лівінгстон (англ. Ted Livingston). Тед є Засновником і Головним виконавчим директором проекту Kik.

Пітер Хейнке (англ. Peter Heinke) — Фінансовий директор і Головний операційний директор.

Еран Бен-Арі (англ. Eran Ben-Ari). Еран займає посаду Головного співробітника по продуктам.

Основна група розробників, залучена в роботу над крипто-платформою, володіє досвідом і глибокими знаннями для задоволення всіх дедлайнів, зазначених в «дорожній карті» проекту.

впровадження Kin

Свого часу Kik Points були вдосконалені і, нарешті, еволюціонували до повноцінної криптовалюта KIN. Будучи, насамперед, активом платформи Kik, валюта Kin запрограмована на те, щоб мати все ті ж функції, які виходять за рамки тих, які пропонуються Kik Points.

Ця нова криптовалюта призначена для того, щоб все більше і більше людей могли продавати і купувати стікери, створювати і використовувати різних спамерських та пошукових роботів, а також створювали і об’єднували кілька групових чатів.

Основна ж мета розробки цієї криптовалюта полягає в тому, що вона буде прийнята для покупки або продажу будь-якого цифрового сервісу, присутнього в екосистемі Kin’а, яка спроектована на базі платформи Ethereum.

Альтернативна кріптоекономіческая структура Kin

Як ми вже зрозуміли, криптовалюта Kin — призначена для користувача криптовалюта для месенджера Kik Messenger, націлена на стимулювання всіх внутрішньоплатформена транзакцій і торгівлю, що здійснюються в екосистемі.

Таким чином, кожна транзакція, що здійснюється в месенджері, потребує цього крипто-активі, як своєрідна надійної валюти розрахунків. Крім того, цей криптографічний код призначений для підвищення цінності в архітектурі платформи Kik.

Криптоалгоритм активу KIN створить альтернативну кріптоекономіческую структуру, оскільки він буде успішно монетизувати вміст, створення, торгівлю, впливових осіб, торговців, розробників і багато іншого.

Більш простими словами, мережа Kin призначена для створення цифрової економіки обміну товарів, яка дає рівні можливості для всіх її учасників.

Ця мережа відкриє світ, де незліченна кількість людей по всьому світу зможуть отримувати компенсацію за надання свого таланту через інтернет. Проект Kin націлений на створення світу, де розробники також отримують нагороду за розробку дивовижних користувальницьких вражень для різних споживачів.

Майнінг криптовалюта Kin

На відміну від біткоіни, де вся блокчейн-мережу фактично використовує Майнер для генерації валюти, одиниці KIN можна Майні. Замість цього цю крипто-монету потрібно заробити.

Модуль Rewards Engine, присутній в мережі, буде оплачувати творців контенту і розробників, чиї програми будуть розвивати цінність в мережі.

Тому, замість того, щоб покладатися на Майнінг, інвесторам, які хочуть отримати актив KIN, доведеться створювати цінність всередині самої системи. Якщо інвестори не є розробниками, додаток надасть їм різні способи заробітку подібних валют, наприклад — покупка на біржі.

Гаманці KIN

За замовчуванням, кожному користувачеві Kik надається гаманець Kin, який буде інтегрований в новому оновленні месенджера Kik.

Цей гаманець є однією з головних особливостей, які спонукають цифрове співтовариство прийняти цю криптовалюта.

По-перше, платформа буде інтегрувати спеціальний гаманець для кожного облікового запису, зареєстрованого на Kik. Інтерфейс гаманця дозволить користувачам безперешкодно виконувати найпоширеніші взаємодії з гаманцем.

Інтегруючи цей гаманець з мільйонами активних облікових записів користувачів на Kik, цифрова послуга буде демонструвати потенціал для зростання як одного з найпопулярніших і використовуваних кріптоактівов.

Деякі з поширених труднощів, з якими стикається кожен другий цифровий-гаманець сьогодні, включають в себе складність кріптотехнологій і проблеми, пов’язані з транзакційними комісійними або буквено-цифровим адресою, а також приватними ключами.

Купівля KIN токенов

Як і кожен крипто-актив, створений на базі ERC-20, токен KIN також можна придбати з використанням Ether.

Прямо зараз цей цифровий актив вже доступний на кількох кріптобіржах. Ось деякі з них:

  • Bancor Network
  • IDEX
  • Yobit
  • EtherDelta
  • COSS MERCATOX

майбутнє

Може здатися, що задумка проекту Kik чимось схожа на гучний TON. Теж є мессенджер, теж є бажання привнести в світ криптовалюта. Однак чи зможе команда досягти тих масштабних цілей, які вони поставили перед собою? І чи не занадто амбітний план?

З огляду на той факт, що проект йде строго по дорожній карті і ще не стикався з відхиленнями, у нього є для цього всі задатки.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.cryptocoinjudge.com/

https://icodrops.com/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector