Китайці забули «допив» біржу криптовалюта OEX

Недопіл зустрічається навіть в Піднебесній! Кажуть, що китайці працьовиті. Але це явно не про тих, які розробляли біржу криптовалюта OEX!

І так зійде?

Думав, привиділося! Знаючи скрупульозність китайців, спочатку не повірив власним очам. Заходжу на сайт біржі OEX, відкривають розділ «About» — порожній, потім три наступних хелпових — теж порожнеча!

Ну як може бути порожнім розділ про компанію? Тут ще на пару відгуків англомовних натрапив, теж «підбадьорливих»: користувачі OEX не можуть авторизуватися в системі біржі. Система начебто видає помилку аутентифікації, хоча нові реєстрації проходять без проблем. Напевно, теж недопілілі.

Загалом, подальший огляд зробимо заради спортивного кріптовалютного інтересу. Щоб знати, що таке явище зустрічається і серед бірж.

Інформації про OEX мало! Та й звідки їй узятися, якщо розділ сайту біржі «Про нас» порожній. Тому можу надати тільки крихти відомостей:

 • Заснована в 2017 р
 • На біржі представлено близько 30 криптовалюта.
 • Не підтримує фіати.
 • Стягується комісія — 0,2%.
 • Загальний оборот — 0,03% від сукупного обсягу кріптовалютного ринку.
 • Підтримує двухфакторную аутентифікацію.
 • Інтерфейс — на китайському і англійському.

Єдиний очевидний плюс OEX — це різноманітність представлених екзотичних альткоінов. Якщо захоплюєтеся або колекціонуєте кріптоекзотіку, то вам сюди.

Тут можна купити навіть такі монети, про які ніколи не чув.

З п’ятого разу!

Н-да! Зареєструвався в OEX тільки з п’ятого чи шостого разу. Суть в тому, що в реєстраційній формі потрібно ввести код перевірки, який відправляється на вказаний ящик. І на все це дається дві хвилини. Загалом, встиг не з першого разу.

Для операцій з криптами в OEX призначене два розділи:

 1. «Exchange» — для простого обміну за заявками користувачів.
 2. «Market» — з розширеним торговим функціоналом.

Обмінник розділений на два ринки:

 1. Для ігор за участю біткоіни.
 2. Для обміну альткоінов на TC — кріптовалютний аналог юаня.

А ось так виглядає торговий функціонал, доступний у вкладці «Market»:

 1. Настроюється інтерактивний графік, на якому в режимі реального часу виводяться коливання курсу валютної пари.
 2. Тут реалізований рідко зустрічається на кріптобіржах інструмент — набір технічних індикаторів для прогнозування коливання курсу.
 3. Заявки розміщуються через форми, що знаходяться праворуч.

Крім двухфакторной авторизації через Google Auth користувач OEX може задати пароль адміністратора. А також верифікувати профіль через перевірку документів.

Але ця процедура не є обов’язковою. Працювати з криптами можна і без глибокої верифікації.

Також в налаштуваннях профілю доступна статистика по використовуваних IP. У списку відображаються адреси і дата заходу з них. При цьому блокування певних IP не передбачена.

Ну його!

OEX відрізняється від інших бірж наявністю величезної кількості недоробок. Начебто її нашвидку будували, і забули залатати пару дірок. І ніхто не дасть гарантію, що в системі безпеки майданчика теж немає серйозних дір!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector