Коли подорожчає Ethereum: курс, новини про криптовалюта

Станом на 11 грудня 2017 року курс криптовалюта Ефіріум становить 462 $ за одну цифрову одиницю. При це 30 листопада 2017 року було досягнуто історичний максимум, і вартість криптовалюта Ethereum досягла рівня 516 $.

Курс Ethereum, основні характеристики та відмінності від біткоіни

Графік курсу Ефіру за останні 4 місяці
Вище можете побачити графік співвідношення Ефіру до долара США.

Якщо подивитися популярний інтернет-сервіс coinmarketcap, то можна переконатися, що за обсягом капіталізації Ethereum займає друге місце в списку найбільш затребуваних цифрових валют.

Графік курсу валют Coinmarketcap

Coinmarketcap — це електронний сервіс, що дозволяє в режимі реального часу відслідковувати рейтинг всіх діючих кріптоденег. Виходить наступна ситуація: криптовалюта Ethereum володіє позитивними макроекономічними даними, але при цьому серйозно поступається біткоіни і похідним від нього продуктам.

Bitcoin і Bitcoin Cash відрізняє підвищений інвесторський попит, сформований навколо новини про те, що в грудні 2017 року Чиказька біржа запустить торги з ф’ючерсом на біткоіни. При цьому ніякої реальної користі криптовалюта не приносить.

Що стосується Ethereum, то його характеризують такі чинники:

  1. Плавно зростаючий курс, послідовно наближається до позначки в 500 $.
  2. Високі показники капіталізації, розмір якої вже перевищив 45 мільярдів доларів.
  3. Реальна практична цінність блокчейн-платформи. Наприклад, найбільший фінансовий холдинг UBS Group (Швейцарія) оголосив про запуск власного додатка на базі Ethereum.

У той момент, коли курс криптовалюта Ефір становить 462 $, Bitcoin Cash знаходиться на позначці 1355 $ і займає третє місце в рейтингу капіталізації. При цьому валюта була введена в обіг тільки в серпні 2017 року, спочатку продавалася по 358 $ і в моменті піднімалася до позначки 2788 $.

Курс BCH / USD 11.12.2017 року
На графіку можна подивитися котирування BCH / USD станом на 11.12.2017 року. Одна монета Bitcoin Cash оцінюється в 1355 $.

Котирування BTC / USD 11.12.2017 року
Котирування BTC / USD 11.12.2017 року

Тепер подивимося на Bitcoin. Восьмого грудня 2017 року його торгувався вище 17 000 $ за монету, а за оцінками економістів Deutsche Bank до кінця 2018 року має досягти 60 000 $.

Давайте спробуємо розібратися, що відбувається на ринку цифрових валют. Ми вивчимо останні новини про криптовалюта Ефіріум і спробуємо зрозуміти, чи є у неї приховані проблеми і чи є сенс в неї вкладатися.

Вплив крипто-котиків на мережу Ефіріума

Cryptokitties — це проста гра, яка запущена в листопаді 2017 року. За задумом авторів програми, крипто-котики повинні посприяти тому, щоб якомога більше аудиторії познайомилися з роботою Ethereum-блокчейна.

Суть гри полягає в тому, щоб збирати і розводити кошенят, яких в загальному каталозі представлено більше чотирьох мільярдів. Кожен персонаж має набір своїх унікальних атрибутів, що формують його ринкову ціну. Кошенята гравців можуть розмножуватися і створювати нове потомство. Якщо схрещування виявиться вдалим, то створених крипто-кошенят можна дорого перепродати. Чим краще гени і покоління, тим вище вартість створеного персонажа.

Фішка гри в тому, що розробники програми ніяк не впливають на ціноутворення. Користувачі самі оцінюють цінність атрибутів і на основі цього визначають кінцеву вартість кожного крипто-кота.

Персонажі гри Cryptokitties
Деякі персонажі гри Cryptokitties

Незважаючи на всю абсурдність ідеї, користувачі з усього світу вклали в цю гру більше чотирьох мільйонів доларів. Найдорожчий персонаж проданий за 117 712 $. Через це в грудні 2017 року понад 15% всього мережевого трафіку Ethereum йде на користувачів Cryptokitties.

Якщо зростання популярності продовжиться, то розробникам криптовалюта доведеться в екстреному порядку вживати комплекс стабілізаційних заходів або блокувати гру. Вона істотно збільшує вартість і швидкість обробки транзакцій, що змушує інших учасників мережі шукати більш вигідний курс і переключаться на інші цифрові монети.

Прогнози розвитку Ethereum 2.0

Запуск програми Cryptokitties показав два важливих моменти:

  • Була продемонстрована цінність блокчейн-платформи Ethereum, яка виступила основою для створення сучасного софта.
  • Було показано вразливе місце всієї сітки Ефіріума. Платформа може видавати збої при масовому призначеному для користувача попиті.

Про проблему масштабованості Ефіріума Віталік Бутерін докладно говорив на листопадовій конференції BeyondBlockTaipei 2017, яка проходила в Тайвані. Бутерін пояснив, що для розширення мережі необхідно суттєво збільшити пропускну здатність Ефіріума. За секунду мережа повинна вільно обробляти тисячу транзакцій і при цьому не задіяти супер-вузли (ноди).

Для вирішення проблеми з масштабністю Віталік Бутерін запропонував впровадити нову концепцію, яка отримала назву «шардінг». Суть шардінга в тому, що у всіх задіяних нодах міститиметься тільки необхідної частини децентралізованого реєстру. Одночасно з цим, кожна нода отримає необмежений доступ і зможе зчитувати інформацію інших супер-вузлів.

Також Віталік Бутерін повідомив про поділ Ефіріума на кілька всесвітів. У першій буде міститися незмінний блокчейн, а всі інші верстви зможуть додавати експериментальні зміни, які ніяк не зможуть вплинути на роботу основної мережі. За рахунок такого інфраструктурного зміни платформа зможе стабільно працювати, а у розробників з’явиться можливість безпечно тестувати нові продукти.

Серед інших проблем Бутерін виділив конфіденційність, безпеку створюваних смарт-контрактів і надійність консенсусу. За його словами, на виконання всіх доопрацювань піде 3-5 років. Після їх виконання з’явиться Ethereum 2.0, який за рівнем надійності і універсальності зможе конкурувати з VISA.

Цитата Віталіка Бутеріна на тайванської конференції
Віталік Бутерін на тайванської конференції

Ми проаналізували свіжі новини і спробували знайти серйозні проблеми, пов’язані з криптовалюта Ethereum. Виявити критичні неполадки нам не вдалося. В кінці 2017 року розробники Ефіру взяли технологічну паузу і готуються створити більш досконалий продукт, які в майбутньому стане більш масштабується і зможе принести більше користі.

Аналітики переконані, що Ethereum істотно збільшить свої темпи зростання ближче до 2019 року. У цей момент він буде використовуватися в якості безпечної альтернативної одиниці, яка замінить роздутий біткоіни-міхур. Якщо вірити цим прогнозом, то зараз саме час купувати.

P. S. Друзі, а як ви вважаєте, чому графік криптовалюта Ефіріум не росте також стрімко, як і Bitcoin? Підписуйтесь на нові публікації і діліться власною думкою в коментарях.

Більше про перспективу розвитку Ефіріума в відео нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector