Коли виросте криптовалюта Ripple: що думають експерти

Від авторів: Ріппл став новим предметом дискусій на більшості форумів. Одна з головних тем, природно, збільшення вартості XRP. Чи знають експерти, коли виросте Ripple і від чого це залежить?

Битва спекулянтів

Перш ніж розглянути передумови на зростання або падіння Ripple, варто розібратися в останніх новинах про кріпторинке. Як багато хто міг помітити, вони почали змінюватися швидше, ніж самі курси біткоіни і альткоінов.

Так, наприклад, цими вихідними були висвітлені статтями на кшталт «біткоіни можуть знищити». Більшість з них прив’язані до не конкретизував фактами. Основою публікацій стали такі заголовки:

 • китайські хакери знайшли лазівку в мережі BTC;
 • програмісти з Європи знають, як вбити біткоіни за 80 тисяч доларів;
 • криптовалюта скоро прийде кінець через біткоіни.

Вельми цікаво, чи не так? Але жодна стаття не дає хоча б найменшого натяку на джерело інформації. Подібні заяви можна робити просто з повітря. Те, що відбулося через день підтверджує насичений «жовтий» відтінок тих новин.

Постійне відстеження всіх публікацій призводить до одного висновку: спекулянти активізуються, тому сьогодні не варто вірити жодної статті, крім інформації про нові інвестиції (і навіть такі потрібно перевіряти). Навіть експерти останнім часом суперечать один одному.

Ви запитаєте, як же тоді визначитися з внеском і вгадати перспективу того ж Ripple? В першу чергу вам необхідно зрозуміти, які чинники можуть вплинути на знищення ринку або його піднесення.

Падіння Олімпу або новий вибух

Корекція графіків триває більше півроку. Сьогодні вони стабілізувалися і не показують сильного зниження або зростання (за винятком якихось досягнень у команди конкретного проекту). На тлі спекуляцій користувачі не знають, що робити зі своїми монетами. Крім цього, більшість нових інвесторів також не можуть прийняти рішення з приводу вкладу в криптовалюта.

Цей ринок має як до зльоту, так і падіння. З одного боку, створено багато криптовалюта, все більше країн приймають їх в якості альтернативи для оплати покупок. З іншого — кілька держав заборонили будь-яке використання цифрових грошей.

Чому криптовалюта не зникнуть?

Вони все під контролем. Невідомо, хто саме керує подібної індустрією. Але навколо неї крутиться дуже багато грошей, тому «правителі світу» стежать за її долею. Якби вони хотіли обвалу, то подібне сталося б дуже давно.

Майже кожен день є поповнення нових альткоінов. Засновникам проектів точно щось відомо. Вони б просто не бралися за подібне, якщо був би шанс обвалу ринку.

Кріптотрейдінг займає велике місце на ряду з фондовими і валютними біржами. Сьогодні загальний обсяг торгів становить близько 15 мільярдів доларів. Варто зауважити, що ще тиждень тому ця цифра була на позначці в 10 мільярдів. Це говорить про високий попит і інтерес до ринку.

Чому криптовалюта можуть зникнути?

Більшість країн все ще не визначилися зі своїм ставленням до ринку. Питання про їх статус давно на слуху, але чітке рішення прийняли лише кілька держав. США і Японія на офіційному рівні прийняли їх як платіжний засіб. Але такі, як Китай, повністю заборонили використання криптовалюта будь-яким чином.

Багато компаній і авторитетні інвестори визнають кріпторинок, проте дуже давно не було звісток про проведені вкладах в якийсь проект. Обсяг торгів, звичайно, вагомий показник. Але коли якась сфера тривалий час не отримує нових вкладень, її цінність поступово падає.

Найважче придумати нову ідею. Оскільки вже існує 2000 проектів, створити щось унікальне практично неможливо. А користувачі, особливо вкладники, як раз жадають новизни. Це одна з найбільш вагомих причин, по якій інтерес до кріптовалютному ринку знизився.

Від чого залежить ріст курсу

Кріптоіндустрія дуже болісно реагує на багато зміни новинного фону або відгуків на форумах. Найменших слух про додавання якийсь монети на будь-яку біржу тягне за собою зростання графіків. Аналогічно, спростування сприяє обвалу. Швидше за все, новини — це одна з основних рушійних сил у цій сфері.

Також, дуже важливу роль відіграє поведінка інвесторів і трейдерів. Останні практично визначають щохвилинні котирування. Так, якщо на біржах падає обсяг торгів по якійсь парі, це миттєво позначається на графіку. Хоча б цент буде втрачено. Навпаки, якщо ордера із завищеною ставкою швидко реалізуються, вартість альткоіна зростає.

Крім іншого, на шанси збільшення ціни впливають такі показники:

 • історія;
 • ідея;
 • особливості концепції;
 • безпеку;
 • партнерство і інвестори;
 • тенденції ринку.

Коли виростуть всі графіки

Як показав останній рік, від загальних настроїв користувачів залежать всі котирування. Відповідно, щоб зрозуміти, чи буде рости вартість XRP, необхідно спрогнозувати ситуацію на всьому ринку.

Виходячи з вищевказаних критеріїв уявіть оптимістичний варіант, при якому індустрія не впала і альткоіни пішли вгору. На деяких авторитетних виданнях (серед яких і CryptocoinsNews) були опубліковані інтерв’ю з аналітиками. Більшість з них зараз впевнені, що ринок вистрілить взимку наступного року.

Якщо цьому вірити, то скоро можна буде помітити рух котирувань вгору. Вибух ринку не відбувається раптово, як це здається багатьом. Якщо подивитися на торішні рекорди, то попередньо більшість альткоінов потроху дорожчали, а лише потім на цьому тлі графіки різко пішли вгору.

Проект займає третє місце за капіталізацією, тому в разі відновлення активності його стороною не оминуть. В якомусь роді він навіть буде диктувати правила для всіх інших проектів.

Історія Ріппл

Чому взагалі повинен рости даний проект? Для відповіді на це питання потрібно звернутися до витоків. Адже раніше розвиток у Ripple дуже насичене і дозволяє розуміти дуже багато нюансів платформи і політики команди.

Свого часу, проект міг покласти початок криптовалюта. Спочатку він був задуманий як децентралізована платіжна система. Але тоді, в далекому 2004, не отримав належного фінансування, тому і монетизація не мала сенсу.

У 2011 робота над ним була відновлена. У 2012 світ побачив OpenCoin, який трохи пізніше перейменували в Ripple. Разом з перейменуванням на ринок доданий токен XRP, який пов’язаний з даним проектом.

Майже 3 роки після заснування особливого інтересу до платформи ніхто не виявляв. Рада директорів налагоджував зв’язки, а розробники займалися першими продуктами і безпосередньо поліпшенням мережі. Багатьом, хто стежив за Ripple здавалося, що у проекту немає перспектив. Але команда проекту вважала абсолютно по-іншому.

Перші тести провів Fidor Bank. Курс не відреагував, новинний фон також залишився незмінним. Потім Ripplenet несподівано для всіх була додана до Earthport — системі платежів, з якою співпрацюють банки з 65 країн по всьому світу. Ринок зустрів таку новину масової покупкою XRP, що призвело до першого серйозного збільшення вартості.

2015-2017 роки стали дуже насиченими в плані розвитку. По-перше, були відкриті платіжні коридор у всіх куточках світу. По-друге, проведена хмара роботи, результатом якої стала інтеграція мережі в багато великі банки. Але найголовніше, керівництво компанії пішло на дуже важливий крок, завдяки якому ціна виросла приблизно на 300% за кілька хвилин (про це трохи пізніше).

Останній рік багатьом більш-менш відомий. Сюди входить і парочка обвалів курсу, пов’язаних з корекцією і негативним рішенням Coinbase щодо додавання XRP. З іншого боку, помічений і зростання ціни на тлі нового партнерства і розширення можливостей на початку осені.

Виходячи з історії точної відповіді з приводу моменту зростання Ріппл дати не можна. Однак вона відображає, що сьогодні у проекту набагато більше шансів. Тому, як уже сказано, в разі позитивного спрямування на ринку збільшення котирувань XRP буде досить скоро.

заморозити все

До 2017 року з Ripple активно співпрацювали багато компаній. Більш того, керівництвом відкривалися нові офіси в різних країнах. Але ціна XRP при цьому залишалася практично незмінною.

Причина крилася в страху раптового обвалу курсу, який міг статися в зв’язку з додаванням на продаж 55 мільярдів XRP. Всі ці маркери були в розпорядженні команди проекту. Інвестори розуміли, що доля кожної монети залежить від настроїв керівництва компанії.

Тому було прийнято рішення заморозити весь цей обсяг на ескроу-рахунку. Санкціонованого доступу до токені тепер немає ні у кого. Щомісяця з нього виводиться 1 мільярд і надходить у продаж. Якщо збуваються не всі монети, залишок записується на другий аналогічний рахунок. Так буде відбуватися постійно, поки користувачі не куплять все XRP.

Саме тоді вартість підскочила на 300%. Що важливіше, тоді користувачі і інвестори повірили в чесність і цілеспрямованість проекту. Не сказати, що це допоможе вгадати момент збільшення вартості. Однак даний факт не можна упускати, оскільки він вказує на стабільність котирувань.

власна ідея

Чим цікава задумка розробників щодо положення курсу? Вона говорить про те, що зникнення проекту ще менш ймовірно, ніж у всього ринку. Іншими словами, при падінні кріптоіндустріі, Ripple може залишитися на плаву.

Криптовалюта, як відомо, повинні стати альтернативою банкам. Тобто, за задумом, вони витісняти всю банківську систему на другий план або зовсім зітруть як платіжний засіб. Ріппл працює для подібних установ. Завдання цього проекту — поліпшення якості банківських платежів.

Так, він також створює конкуренцію одному з інструментів, які використовують фінансові установи. Завдання розробників і команди — витіснити систему Swift, яка вже явно не справляється з сьогоднішніми темпами.

Таким чином, як тільки Ріппл обійде Свіфт платежі в плані частоти використання, вартість XRP виросте. Коли це відбудеться? Якщо швидкість розвитку проекту не знизиться, то приблизно через рік подібне може статися. Відповідно, якщо вона впаде, то чекати можна 2 роки, а то й 5 років. Якщо підвищиться, то обхід конкурента можливий і через півроку.

технологія

Середу Ріппл по праву вважають однією з кращих для проведення транзакцій. За фактом, в світі є лише кілька систем, які перевершують або мають схожі показники продуктивності, енергоспоживання і вартості використання. До таких можна віднести кріптовалютний проект NEM, платіжні компанії Visa і Mastercard, а також блокчейн Red Belly.

Почати, мабуть, варто з швидкості проведення операції. З моменту запиту відправника, до отримання коштів, в середньому, проходить близько 2 хвилин. Безпосередньо транзакція в мережі займає близько 5 секунд. Решту часу йде на конвертацію та інші завдання.

Дуже важливим моментом є те, що Ріппл практично не страшно велика кількість запитів. Його мережа може обробити близько 1500 транзакцій в секунду. Visa здатна на 50000, проте в її мережу ще не надходило більше 2000. Також, за цим показником Ripple поступається NEM (3000) і Red Belly (30000).

Комісія за транзакцію через Ripplenet сьогодні рекордна і становить 0.00001 XRP. Згаданий раніше Swift, якому Ріппл становить конкуренцію, вимагає не менше 20 доларів (в залежності від суми та країни перекладу). Більшість криптовалюта обходять Свіфт, але все ще далекі від показників Ріппл.

Питання конкуренції платіжних засобів стає все більш актуальним. Перераховані критерії розглядають в першу чергу при їх порівнянні. Як розумієте, коли визначення кращого в цьому плані проекту стане на перше місце, Ріппл займе п’єдестал. Це позитивно позначиться на котируваннях XRP.

Дефляція дорівнює постійного зростання

Після кожної транзакції пропадає 0.00001 XRP через те, що комісія згорає. Таким чином, кожен день залишається все менше і менше токенов. При цьому, попит на криптовалюта не знижується. Навіть більше того, інтерес лише зростає. Це сприяє збільшенню дефіциту.

Закони економіки чітко встановили, що при подібних розкладах зростання вартості неминучий. Відповідно, можна стверджувати, що Ripple зростає постійно. Графіки часто відображають спад лише тому, що він перевищує можливе збільшення ціни через дефляцію.

Безпечно для середовища

Мережа платформи споживає критично мало енергоресурсів. Її можна вважати однією з найбільш економних. Одна з причин — відсутність Майнінг, який побудований на використанні обчислювальних потужностей. Власне кажучи, тому комісія за переклади настільки низька.

Але в даному випадку варто подивитися набагато глобальніше. Майнінг потрібно десь 1% всієї електроенергії світу. До цього висновку прийшов один з учених Прінстонського університету після проведення відповідних досліджень. При цьому, показник досить неточний, оскільки для розрахунків він використовував лише офіційні дані, які дуже сильно розходяться з реаліями.

Безпека навколишнього середовища з кожним днем ​​все частіше розглядається комісіями різного рівня. Одним з джерел впливу стало якраз кількість споживаної енергії, оскільки вона виробляється з вугілля або радіоактивних речовин.

Оскільки платформі не потрібно так багато ресурсів, вона явно буде симпатизувати природоохоронним організаціям, коли вони візьмуться за Майнінг. Це буде черговим плюсом в скарбничку XRP.

Партнерів все більше

Не так давно у XRP був сильний приріст. Тоді ринок показав обвал від 1 до 30% (в залежності від самих котирувань), а ось Ріппл виріс на 200%, піднявшись з 25 до 76 центів за токен. Причина лише одна — інтеграція мережі в PNC Bank і угоду з НБК Саудівської Аравії. Далекі від економічних новин люди до сих пір не знають про ці новини. Але кожен, хто хоч якось пов’язаний з фінансовою системою або криптовалюта пам’ятають цей приріст.

На початку жовтня знову був невеликий приріст. Одна з причин — запуск мобільного додатку від Banko Santander для проведення міжнародних платежів. Який зв’язок? Програма повністю заснована на використанні RippleNet.

Більше 100 фінансових інститутів в більшій чи меншій мірі вже працюють з платформою. При цьому важливо згадати, що ніхто з них не висловився негативно з приводу працездатності або якихось особливостей мережі. Це сприяє подальшому укладенню нових договорів.

Межі Ріппл вже дуже широкі. Проте, проект не захопив і 10% всіх можливостей. Існує ще дуже багато банків, яким належить випробувати і підключити мережу до своєї системи.

Коли це буде? Невідомо, оскільки будь-яке партнерство є інсайдерською інформацією і її розповсюдження заборонено. Проте, з цього випливає, що як тільки ви дізнаєтеся про чергове договорі, можете відразу переходити на Coinmarketcap, щоб дізнатися, на скільки відсотків зросли котирування XRP.

висновок

При оптимістичному результаті на ринку і підтвердження прогнозів експертів і аналітиків Ripple виросте через 3 місяці — максимум півроку. Якщо ситуація не буде настільки ідеальною, то підвищення вартості можна буде спостерігати через 2-3 роки.

Дуже низька ймовірність того, що ціна XRP не виросте взагалі. Для цього повинні співпасти наступні обставини:

 • відмова банків від використання мережі Ripple;
 • обвал або зникнення кріптовалютного ринку;
 • злом Ripplenet (за 6 років подібного ще не відбувалося, що говорить про високий рівень захисту мережі).
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector