Консультація за допомогою платформи DecentraNet

Оскільки технологія блокчейн продовжує проникати в різні сфери, впровадження цифрові інновацій призводить до появи безлічі стартапів, що пропонують користувачам широкий спектр можливостей в екосистемі криптографічних проектів. Зокрема, за технологією блокчейн консультація часто є необхідною.

Черговим з стартапів став DecentraNet. Це платформа, яка покликана служити в якості «консультаційної служби за блочною ланцюжку», яка може допомогти підприємцям і ентузіастам в сфері криптографії зробити правильний вибір при пошуку інвестиційного проекту. На додаток до цього, вона служить сервісом, який надає своїм клієнтам ряд цифрових послуг, щоб отримати:

  • доступ до галузевого партнерства;
  • шлях до великим капіталовкладенням;
  • дані про майбутні події в співтоваристві.

команда DecentraNet

Децентранет — дітище Метью Мккіббіна, який в минулому очолював провідну світову конференцію з децентралізованим технологіям, філософії та соціальної організації. Крім того, Метт також виступав в якості радника для багатьох ринкових гігантів, включаючи Network Society Labs, Humaniq, Securrency і Loci.

Юридичним радником і консультантом компанії є Тед Московіц. У минулому Тед служив юристом в SEC, а також був співзасновником таких компаній, як Featured Labs, SaaS, Genomic.

Технічний керівник компанії і експерт по оптимізації системи Бенджі Рабхан є автором декількох книг, доповідачем і підприємцем з Нью-Йорка. Він заснував такі компанії, як MorrisCore і Featured Labs.

Можливість участі в проектах DecentraNet

Як уже згадувалося раніше, DecentraNet дозволяє інвесторам розблокувати можливості, які володіють величезними перспективами в майбутньому.

Нижче представлені деякі проекти, пов’язані з платформою:

Loci

Це кріптоплатформа, метою якої є перевизначення того, як відбувається досягнення інновації в blockchain. Незважаючи на використання додатків, які дозволяють проводити IP-аудит, Loci прагне надати клієнтам сервіс для покупки і продажу IP-активів. В даний час його автори проводять ICO для збору коштів і запуску стартапу на сайті loci.io.

Trive

В його основі лежить «механізм глобального консенсусу» (Nash Equilibrium Global Consensus engine), який спрямований на допомогу в фільтрації новинних сюжетів. Це дозволить користувачам отримувати тільки достовірні і точні дані. Він використовує різні модулі, що сприяють стимуляції активності в рамках своєї екосистеми. Розпродаж токенов в даний час ще триває, і їх можна придбати на сайті trive.news.

Sun Exchange

Це платформа, яка дозволяє клієнтам «купувати сонячні батареї» за допомогою децентралізованого ринку. На додаток до цього, вона також дозволяє здійснювати лізинг сонячної техніки, тим самим забезпечуючи доступ до екологічно чистих технологій для всіх бажаючих за доступними цінами. Для участі у розпродажі токенов можна відвідати сайт компанії thesunexchange.com.

SingularityNET

Мета цього проекту — створення і розвиток «глобального ринку штучного інтелекту», який не обмежується тільки однією країною. За його створенням стоять розробники Софії (першого людиноподібного робота в світі). У ньому використовуються передові алгоритмічні протоколи для забезпечення цифрового торгівлі.

WanChain

Це проект, метою якого є створення «фінансової платформи для обміну цифровими активами», які взаємопов’язані. Завдяки використанню цієї послуги користувачі зможуть купувати і продавати активи у децентралізований спосіб. Дата початку ICO поки невідома, але користувачі можуть підписатися на щотижневий бюлетень, відвідавши офіційний сайт компанії wanchain.org.

Як користуватися DecentraNet

Щоб зв’язатися з офіційними представниками компанії, користувачі можуть направити запит по електронній пошті на адресу hello@decentranet.com. В якості альтернативи, контакт також можна встановити через спільноти компанії в Facebook, Twitter або Google +.

джерело:

BEG Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector