Краща біржа для трейдингу криптовалюта Ripple

золота жила

У криптовалюта такі майданчики приймають те ж значення, що і на валютному або фондовому ринку. Це платформа, де користувачі можуть купувати-продавати свої активи, збільшуючи тим самим капітал.

Трейдинг давно став хорошим способом заробляти по-крупному. Звичайно, для цього потрібні роки тренувань і відповідна вправність. Крім того, необхідно мати кілька товарних складів терпіння. Якщо ви подивіться на гравців зі стажем, то дасте їм на 5-7 років більше, ніж є насправді.

Такі як Ларрі Вільямс і Нассим Таллеб зробили ім’я і капітал завдяки трейдингу, але подивіться на них: обидва виглядають не за віком. Проте, вони змогли стати успішними на фондових біржах.

Поява криптовалюта посприяло появі відповідних бірж, які також стали золотою жилою для багатьох користувачів, включаючи новачків. Головна особливість в тому, що криптовалюта сьогодні у всіх новинах, тому відстежити зміни курсів трохи простіше.

Які проекти торгують частіше

Хто вже знайомий з біржами давно, той знає про обсяг торгів. Цей показник відображає загальну кількість монет, які куплені-продані на майданчику за певний проміжок часу. Завдяки йому можна визначити зацікавленість користувачів в конкретній криптовалюта, а також їхнє ставлення до тренду курсу.

Виходячи з цього показника формується окремий рейтинг, оскільки він дуже важливий при підготовці і занятті трейдингом. Відповідно, обсяг торгів допомагає визначити кращі варіанти для гри на біржі.

Безумовним лідером більшості майданчиків є біткоіни. Після нього часто на другому місці Ефіріум, а ось далі все залежить від регіону. Наприклад, корейські біржі містять велику частину обсягу торгів Ріппл. Що стосується інших майданчиків, то XRP в середньому займає 3-е місце.

Як крипту додають на біржу

Майданчики отримують свою вигоду від торгівлі тими чи іншими токенами. В основному вона виходить від комісії за проведення операцій купівлі-продажу, введення-виведення і обміну. Відповідно, в першу чергу в лістинг біржі потрапляє та криптовалюта, яка користується великим попитом серед користувачів.

Знову-таки, величезну роль грає обсяг торгів. При підставі проекту кілька майданчиків відразу додають його в свій список (на грунті того ж співробітництва команди криптовалюта і директорів біржі), а на тлі результатів торгів інші сервіси вже приймають рішення про включення.

Чому Ripple популярний на біржах

Ріппл — це перший проект, який став співпрацювати з банками, замість того, щоб бути їх альтернативою. Крім того, XRP транзакції засновані на принципах блокчейна, однак сама концепція зовсім інша, що дозволило значно збільшити швидкість і пропускну здатність мережі, а також забезпечити низькі комісії.

Завдяки цьому продукти від Ripple Labs інтегрували більшість великих фінансових організацій. Відповідно, позиції криптовалюта також зміцнилися, багато користувачів перейшли на цей проект. Все це призвело до додаванню XRP на топові біржі.

Оскільки XRP має великий попит, то його будуть активно торгувати. У механізмі і принципах роботи ринку не потрібно розбиратися, щоб це розуміти. Тому Ріппл сьогодні є в списках таких бірж як Kraken, Bitstamp, Gatehub та інших.

Bitbank — повна робота з екосистемою

На початок вересня найбільший обсяг торгів XRP показує Bitbank. Це японська майданчик, яка функціонує з 2014 року і, крім трейдингу, займається всім, що можна пов’язати з криптовалюта:

  • написання додатків;
  • роздача токенов;
  • навчання по блокчейн-технологій;
  • розробка нових продуктів для поліпшення блокчейна.

Оскільки основа діяльності площадки сфокусована в Японії, то основною торговою парою для Ripple є ієна. Проте, XRP можна Трейд через інші криптовалюта, включаючи менш популярні, на кшталт Monacoin. Мінусом біржі в цьому плані стала відсутність інших фіатних валют через орієнтації сервісу на японський ринок.

Великою перевагою можна виділити відсутність комісій майже за всі операції. Обмін, купівля-продаж, депозит — всі ці дії проводяться абсолютно безкоштовно. Єдине, за що потрібно платити — це виведення коштів. Для Ріппла вона становить 0.15 XRP.

Негативним фактором для російського користувача стане саме поповнення балансу. Як вже було сказано, фіат тут не приймають (крім ієна). Проте, можна внести кошти прямо з основного гаманця Ripple, який не важко поповнити будь-яким зручним способом. Всі відомі платіжні системи на кшталт Qiwi, Webmoney або Paypal на Bitbank відсутні.

Немає обмежень для користувачів будь-яких країн, незважаючи на чітку орієнтацію на японський ринок. Але є нюанс: потрібно знати відповідну мову, оскільки тут немає навіть англійської.

Біржа має хорошу безпеку. Про це свідчить відсутність зломів за весь час існування. Таким чином, якщо ви хочете Трейд XRP і бути впевненим у збереженні коштів, Bitbank добре піде для цього. Але як користувач з СНД будьте готові до складнощів, пов’язаних з мовним бар’єром.

Bitfinex — сьогоднішній топ

Дана майданчик займає перші місця за обсягом торгів більшістю криптовалюта, включаючи Ripple і Bitcoin. Біржа досить закручена і має величезний функціонал, включаючи різновиди торгівлі. Тому новачкові потрібно витратити достатньо часу, щоб розібратися в механіці роботи сервісу.

Але саме це і зробило її однією з найкращих. Різноманітність дозволяє робить вибір при грі, завдяки чому користувач більше залучений в процес, а також може придумувати ще більше стратегій. Це дуже позитивно для трейдерів, оскільки таким чином вони покращують свої навички.

Що стосується XRP, то вона займає друге після Bitbank місце за обсягом торгів. В даному випадку перевагою майданчики є наявність фіатних валют, серед яких долар, євро та рубль. Відповідно, з введенням і виведенням тут трохи простіше.

Також, майданчик буде хорошою для користувачів з СНД, оскільки тут є російська версія. Завдяки цьому розбиратися у всіх тонкощах функціоналу набагато простіше. Підтримка також працює російською, тому будь-яке питання можна сміливо ставити команді платформи.

Комісії за введення і виведення залежать від конкретної криптовалюта, а також платіжної системи, яка буде використана для проведення операції. Для Ріппл вона становить 0.5% від суми переказу.

Незважаючи на те, що Bitfinex займає друге місце за обсягом торгів, російськомовним користувачам вона більше підійде саме через зрозумілого інтерфейсу і наявності знайомого мови. Та й відмінності в обсягах не сильно впливають на успішність трейдингу XRP.

HitBTC — улюбленець реклами

Одна з найбільш розкручених бірж у багатьох ЗМІ. Про неї багато знають такі видання як The Cointelegraph, Finance Yahoo, завдяки чому вона набрала великий онлайн. Відповідно, обсяги торгів на біржі досить високі для більшості великих криптовалюта.

Для XRP в парі з біткоіни він становить близько 16-18 мільйонів доларів на добу, що дорівнює приблизно 9% всього обсягу торгів для Ріппл. Однією з особливостей майданчика є стабільність даного показника. Адже, як правило, він часто коливається виходячи з виставлених ордерів, але на HitBTC він завжди тримається в одному діапазоні.

Поповнення гаманця Ріппл можливо шляхом прямого перекладу з основного сховища, або через фіат. Однак, в останньому випадку можливості досить обмежені. Для доларів підключені лише Swift-платежі, а для євро — Sepa, тому доведеться почекати кілька днів, поки баланс буде поповнено.

Рублів тут немає, оскільки команда проекту не орієнтується на користувачів з СНД. Проте, якщо ви знаєте англійську, то розібратися з біржею буде нескладно. Комісія фіксована для всіх операцій і становить 0.01%. Винятком є ​​саме трейдинг, в якому потрібно платити 1.5% від суми угоди.

Однією з особливостей є факт, що XRP торгується на BTC і USDT. Решта криптовалюта і фіат практично не поповнюють об’єм торгів для Ріппл. Враховуйте цей фактор при виборі даної біржі. Якщо ви хочете грати саме з доларом, то вона вам не підійде через низьку активність.

Binance закриває 5 кращих

Останньою в списку виявилася відома багатьом китайська біржа Binance. Відразу кидається в очі її місце розташування, адже Китай дуже негативно ставиться до криптовалюта і сильно обмежує їх оборот в країні. Тим не менш, це не завадило майданчику стати в ряд кращих менш ніж за рік (заснована навесні 2017, а ближче до зими займала верхні рядки рейтингів).

Перше, ніж вона примітна для Ріппл — 12% обсягу торгів. Тобто, по суті її можна винести на друге місце, опустивши Bitfinex з її 9%. Але заковика в тому, що 6% Binance відведені для пари XRP / USDT, а інші 6% — для XRP / BTC. Тому рейтинги віддали їй 4 і 5 місце відповідно.

4 основних ринку майданчики — це біткоіни, Ефір, Тезеро і Бінанс Коін, кожен з яких торгується в парі з Ріппл. Відповідно, користувач може вибирати зручний для себе варіант. Але, як розумієте, недолік полягає у відсутності можливості Трейд XRP на реальні гроші.

Комісія складає 0.1% для будь-якої операції. Торгівля за ордерами відбувається без комісійних зборів, що тільки привертає інтерес до майданчика. Як ви розумієте, користувачів не втрачає практично ні копійки при роботі з біржею.

Проте, великим недоліком стала відсутність торгівлі на фіат. Таким чином користувач змушений робити безліч обмінів, якщо хоче грати на біржі з тим же XRP. Саме на таких операціях Binance і виграє.

Платформа орієнтована на користувача. По-перше, вона доступна на 10 мовах, включаючи англійську та російську. По-друге, тут досить проста реєстрація і верифікація аккаунта. По-третє, як уже сказано — комісії дуже низькі. Зрештою, інтерфейс зрозумілий, що ніяких питань щодо роботи з функціоналом не виникає.

перспективи

Як вже було сказано, Ріппл — одна з найпопулярніших і успішних криптовалюта. Незважаючи на безліч відмінностей від класичного блокчейна, проект зміг надати умови кращі, ніж будь-хто інший. Знайти гідного конкурента, який також сильно полюбили б банки, буде досить складно.

Сьогодні криптовалюта торгується майже на 200 бірж, що говорить про її високу репутацію. Не виключено, що в перспективі все більше майданчиків будуть додавати XRP в свої списки. Це безпосередньо залежить від подальшого розвитку проекту.

Як вважає Давид Шварц, головний з питань блокчейна Ріппла, в найближчому майбутньому нових угод з фінансовими організаціями не буде, оскільки проект має невеликі проблеми, пов’язані з приватних даних. Однак команда Ripple Labs працює над цим і очікується, що протягом 10 років криптовалюта займе перший рядок рейтингу.

Це спричинить безліч змін на ринку, включаючи поведінку трейдерів. Адже обсяг торгів біткоіни настільки високий через те, що для нього є основні ставки майже на будь-якій біржі. Але коли Ріппл набере нових обертів, то біржі створять відповідні ринки. Само собою, трейдери будуть грати з ним набагато більше.

Уже сьогодні XRP має хороші позиції на безлічі великих бірж, але ж проект далекий від піку. Тому варто очікувати великих змін в ще кращу сторону. Сміливо можна припустити, що обсяг торгів криптовалюта виросте в рази і буде займати найбільшу частку серед обсягу всього ринку криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector